КРЪСТНИК НА БЕБЕ...

  • 19 833
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 352
И ние ще ставаме кръстници. Но аз не съм кръстена. Може ли мъжът ми да кръсти детенцето?. Аз трябва ли да присъствам на церемонията и като каква всъщност?

# 16
  • Мнения: 1 192
Като жена на кръстника Grinning(купуваща всичко необходимо) Гост на кръщенката може да бъде всеки,който родителите са поканили,но твоето присъствие не е задължително.А могат и теб да те кръстят тогава Mr. GreenЧесто поповете претупват церемонията,понякога събират две-три кръщенета.Не е толкова страшно,колкото изглежда.Знам че е добре кръстниците да са мъже,защото само тях пускат в олтара,а детето трябва да премине през там,въведено от своя кръстник...

# 17
  • България
  • Мнения: 757
На 10 май ще кръщаваме нашия момък!Та попа ни каза да носим две кърпи,нови дрешки с които кръстника ще го поеме и ако искаме и пита.Кръщелните също,за да се докаже,че всички са минали през църквата,че имало много случаи в които дори родителите не са кръстени...След това сме си уговорили в един ресторант почерпката и с всички най-близки ще отидем да се почерпим за здравето на малкия.Нали и той ще си има ангелче вече... Hug

# 18
  • Мнения: 1 192
Пиши след това как е минало,че и на нас ни предстои след 1 месец bishop goodandevil

# 19
  • Мнения: 1 523
На излизане от църквата кръстникът подава детето на майката и казва "еврейче го взех,християнче ти го връщам".

# 20
  • Мнения: 1 192
Това го казва три пъти на излизане от олтара(още в църквата) WinkПосле те пращат да обличаш детето в някой ъгъл Mr. Green(поне при нас така беше като бях кръстница,и го изнесе таткото,подаде го на мен,а аз на майката (ние жените нямаме право да влизаме в олтара) Naughty

# 21
  • България
  • Мнения: 757
Пиши след това как е минало,че и на нас ни предстои след 1 месец bishop goodandevil
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт