''Парфюмни размисли и страсти'' 13

  • 11 232
  • 394
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 590
Миши за идеи винаги сме отворени.  newsm03
И мен вече ме бъзикат за манията ми към форума, ама какво да се прави. Милото редовно пита "Какво правят момичетата"  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 4 166
Да, и аз знам, че на тъмно е най -добре, но моите са на тоалетката ми, за да са ми пред очите, и да им се наслаждавам Simple Smile


хахахаххаха Вили и мен, даже на някой от вас ви знае имената и например - ''Хайде тичай да видиш, какво ти е отговорила Миши'' Laughing

# 17
  • Мнения: 13 624
И аз ги държа повечето на тъмно. В кутиите са си, без някои на които шишетата са много тъмни. Simple Smile Аз и без това почти всичко съм прибрала...ще каже човек, че имам 3 парфюма горката аз Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 5 656
Прекрасна и оригинална идея, невероятно оформление, страхотна, както обикновено, браво, Тес!   bouquet
И аз заподозрях веднага, че ти се въртят едни мечти за сватба на плажа, още преди да прочета коментарите...пожелавам ти го от все сърце в най-скоро време, още това лято!  Hug Моята сватба беше лятна и беше прекрасно.
Колкото до аромат - аз си представям нещо като на залез слънце и вечер, което ми измества фокуса от изникващите на първа мисъл водно-морски аромати към нещо по-плътно и вечерно, като Армани Код например или Обсешън найт на СК.... а защо не Алюр Сеншуъл на Шанел... като ще е гарга, да е рошава.
А ако все пак е наистина през деня - Сенси Армани или Cologne на Mugler.

Последна редакция: пн, 27 апр 2009, 00:45 от Атти

# 19
  • при морето
  • Мнения: 911
Сега сериозно вече се замислих-ако трябва да се спра
 на един,най-хубавия парфюм,за собствената си сватба-кой ще е той!???
Много ,много труден избор-мъкааа,мъка,мъка! newsm78

# 20
  • Истанбул
  • Мнения: 307
Добро утро момичета,дойде пролетта и веднага заговорихте за сватби=хубаво ,хубаво  bouquetТова да се чува HugЗа сватба аз бих избрала това http://www.fragrantica.com/perfume/Thierry-Mugler/Innocent-709.html
Тес поздравлния Hug HugОтново страхотно оформена тема Heart Eyes  bouquet

# 21
  • Мнения: 4 166
Момичета благодаря  bouquet Разбира се парфюмът за плажна сватба не е задължително да е водно - морски, още повече вечерта наистина може да е по -плътен и наситен Simple Smile

# 22
# 23
  • Мнения: 636
Аз за сватба изключвам водно-морски аромат, дори и сватбата да е през лятото, и дори на брега на морето. Аз бях с  Alien, в края на октомври, а пък се падна един топъл, топъл слънчев ден ... А парфюмът беше точно излязъл.

# 24
  • Мнения: 522
Аз тъй като не съм имала сватба, не мога да реша за парфюм, но ще помисля.... newsm78 Може би с Елиен

# 25
  • Мнения: 214
Здравейте,момичета!Сега директно по темата.Бях чела доста списания и каталози за този приказен ден,който ще бъде само ваш.И понеже при мен детайлите бяха обмисляни предварително ще споделя с вас моят мъничък опит.Първо да уточня,че се оженихме на 01.07-лятна сватба.Спряхме се на вечерен вариант.Но...подготовката ви кажи речи е цял ден-фризьор,гримьор.приятелки,рокли..гости...цветя,цветя...цветя....както забелязвате акцентирам на думата цветя.Защо?Ще ви подаряват доста букети,с аромат...възможно е макар и за момент да усетите,че парфюмчето,което сте си избрали въобще не го усещате.Ще има и гости,които гаранция ще миришат по-силно от вас.Емоциите са силни,възможно е малко да се изнервите,напрегнете или да сте в еуфория/както бях аз/,подсигурете си задължително поне 2 аромата/в случай,че размислите/.Не е лошо този аромат който ще изберете да е придружен с боди-лосион и душ гел.Така ще се потопите на 100% в аромата.Гаранция ви давам,че дори ще засили ефекта на парфюма.И не на последно място си подсигурете миниатюра на парфюма или по-малка разфасовка в чантичката за освежаване по време на тържеството.
Ето нещо много ценно,което бях прочела и се оказа факт:В сватбеният ден,акцентът е в роклята/независимо от модел,костюм,бюстие+пола и т.н../всички погледи ще са приковани в нея и всичко друго,наистина е второстепенно.Естествено всели има предпочитания за аромат,но както и преди мен една мацка е споменала трябва да е нещо нежно,ефирно.
Всичките ви предложения са супер!Ето още няколко.
Сватба?  bouquetВеднага се сещам за един аромат Romance Ralph Lauren
 Sexy 212 CH  Gucci Envy Me  Oui Lancome  Versace Bright Cristal  Britney  Bulgari Rose Essentielle  Givenchy Amarige Mariage.Тези са по-леките и нежни миризми.Можем да поговорим и за по-тежки.
Аз бях с един парфюм,който много обичам.Така се усещах тогава Baby Doll YSL .Не съжалявам!Имах цял сет +пухче за пудра.Ако искате вярвайте,роклята ми е в гардероба,в специален плик е прибрана.Понякога тайно я вадя и подушвам.Още мирише....а  тази година ще направим 3 години.Дори сега леко се отрони една сълза....Момичета,вярвайте ми като на приятел-това е събитие в живота на една жена,което си заслужава да изживеете!Вярвам,че ще бъдете неповторими,единствени,красиви!
Желая ви го от цялото си сърце.  Hug Cry Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 431
Според мен няма такъв парфюм, може би става въпрос за имитация на Лайт Блу Peace

 

И аз съм склонна да мисля така, но приятелка твърди, че го е душила в Бургаския MALL.  Shocked
Иначе оскъдна информация има в, забележете, този БГ сайт:
http://parfumeskosta.blogspot.com/2007/09/light-pink-dolce-edt-100ml.html

# 27
  • Мнения: 1 645


Според мен няма такъв парфюм, може би става въпрос за имитация на Лайт Блу Peace

 

И аз съм склонна да мисля така, но приятелка твърди, че го е душила в Бургаския MALL.  Shocked
Иначе оскъдна информация има в, забележете, този БГ сайт:
http://parfumeskosta.blogspot.com/2007/09/light-pink-dolce-edt-100ml.html

...Връхните нотки на аромата са нежна комбинация от мандарина, босилек, бръшлян, фрезия, житни цветчета.
В сърцевината е букет от българска роза, невен, момина сълза, портокалов цвят, червен карамфил, жасмин, кориандър.
Базовите нотки са хармония на сандалово дърво, бобова тонка, ванилия и мускус...


Базата му е като на ориенталски,което хич не му подхожда на бутилката и името,но не се знае каква ще е комбинацията с останалите съставки.
Мандарина и босилек...хмммм,това звучи страхотно,фрезия - имам чувството че ще започва много приятно,свежо и прохладно...
И после розата,момината сълза,портокаловия цвят,жасмина....все съставки обещаващи нежност и белота,цветен коктейл,може би лееееко пудрен...
Притесняват ме само този бръшлян,невен,карамфил и кориандър...дано не са им отдали голямо значение при правенето на аромата и са в малко количество колкото да предадат лека горчива остричка нотка.

Не знам съществува ли или не,но ми грабна вниманието определено и съм любопитна да го пробвам Peace
Бутилката и името ме привличат също толкова,колкото и съставките.

# 28
  • Мнения: 431
Забравих да спомена, че го намерих за продан в  някакъв бг сайт (100 мл. май бяха 40тина лева, тоест няма как да е истински, нали) Rolling Eyes
Мен също много определено ме заинтригува; а и приятелката ми твърди, че мирише страхотно... Въпросът е: защо го няма по тукашните парфюмерии, при положение, че е лансиран 'уж' през 2007?  Rolling Eyes

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Трите парфюма, които ми изплуват на прима виста са: Beyond paradise Amarige mariage Insolence нямат нищо общо по межу си, но пък са уникални и бих ги носила с удоволствие на сватбата си.
Моята сватба беше зимна /вечерна/ и ако сега трябва да избирам аромат щеше да е , а всъщност не помня с кой бях, но тогава ползвах и един ейвънски /към който честно казано ми бяха предпочитанията и много възможно да съм била с него, беше лимитка и никъде не мога да открия снимка, а дори и не помня как се казваше

Общи условия

Активация на акаунт