Подигравка...

  • 7 116
  • 71
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 592
Сигурно дупнишката нация! Peace

# 46
  • Мнения: 2 485
Аз не съм от елита но не съм сигурна дали не е по-добре братя Галеви да са депутати отколкото тези дето ги имаме сега. Братя Галеви поне си имат пари и сигурно искат да работят предимно за слава така че може и да направят нещо за народа, не само да го крадат.  А това че са престъпници, ако ми кажеш кой от управляващите не е, обещавам ти да убедя всичките си роднини и познати да гласуват за него. Сега си седя и си мълча защото колкото и да се напрягам не се сещам за честен човек който да предложа. Искам България да има един кмет - президент и останалите да са служители без коли и лични секретарки и на нормални заплати.
Можете да проверите какво точно е направил за Русе най-големият престъпник, който беше кмет повече от 1мандат и 4г. министър-Димитър Калчев.
Половината град е негова собственост. Не е жив от декември. Стана кмет след като беше натрупал доста. Някога беше голям приятел на Андрей Луканов и Пенчо Кубадински. Столичани(пък и не са мо те) добре бяха информирани от "Труд" и "24часа" колко много той е направил за Русе и че русенци му били много благодарни.....

Последна редакция: чт, 30 апр 2009, 14:44 от vl

# 47
  • Мнения: 1 470
Току що по РЕ ТВ съобщиха че братя Галеви щяли да се кандидатират за народни представители...
Това вече е истинска подигравка...
Хората искали богати личности да ги управляват...На ви богати...пък и личности...
Ех...Народе...Народе!!!




Кой народ визираш в поста си? Малко ти е хаотичен поста, нищо не се разбира.
Този който и Левски някога е визирал предполагам... Hug

# 48
  • Мнения: 677
Ти за Левски ли се имаш?
Храбра си колкото свирепа овца, освести се.

# 49
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Министър председател Бойко Борисов,депутати братя Галеви..чудничка държава се заформя....остава някой от Маргините президент да стане Grinning

Поне ще се знае кой управлява държавата...

# 50
  • Мнения: 1 217
Остава и тези, дето ги амнистираха да ги изтипосат в някоя предизборна листа, и Кузов да се върне в парламента, ама вече официално сгоден за 13 годишната си дружка, та цирк Балкански ряпа да яде, всичките шоу програми ще фалират. Сами ще се кандидатират-сами ще  гласуват за себе си, сами и в парламента ще висят, що да плащат като някои тв. предавания за публика, я ! Сами ще си я гласуват ! hahaha

# 51
  • Мнения: 1 470
Ти за Левски ли се имаш?
Храбра си колкото свирепа овца, освести се.

Къв ти е проблемът на тебе?!
Да речем че ми харесва образът на свирепата овца?!Що да не си храбрея...Ти кво правиш?!

# 52
  • Мнения: 677
Немам проблем аз. Ти ми обясни къде виждаш връзката между евентуалната кандидатура и "ех, народе-народе"? Братя Галеви ли са народа? Объркано е, все пак. Дано и ти имаш концепция за написаното от теб.

# 53
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Ми, Дупничани да му мислят, бе!
Както каза снощи един - каквито си ги изберат, такива ще ги управляват! И с такива ще живеят Wink
Жалко за трезвомислещите хова в Дупница (защото със сигурност има и такива), които вероятно се червят от срам, заради хорово блеещите купени овце.

# 54
  • Мнения: 1 470
Немам проблем аз. Ти ми обясни къде виждаш връзката между евентуалната кандидатура и "ех, народе-народе"? Братя Галеви ли са народа? Объркано е, все пак. Дано и ти имаш концепция за написаното от теб.
Концепцията си я развивам вече години наред...Явно не си попадал на мен до сега...
Но може би наистина объркано да пиша...Сори...

Яд ме е на хората че седят у дома си пред компютрите ,или на масите и недоволстват...Но когато наистина трябва да се свърши нещо реално няма никой...А подобни мутрички ги създават червените с помоща на медиите...Те са едни мижитурки...Но хората им се връзват...И...Абе пак стана объркано май...

# 55
  • Мнения: 0
А какво им остава на хората ??!! Аз мога да се хвана на бас, че каквито и да са резултатите от изборите пак ще виждаме опротивелите ни до болка мутри на някои хора в парламента. Яд ме е но нищо не мога да направя даже и да искам.  Naughty

# 56
  • Мнения: 346
Адвокатът на братя Галеви каза нещо, докато обявяваше, че ще се кандидатират, което ме шокира, изплаши и няма да забравя. Каза, че щом хората им гласуват доверие, значи те са носители на ЦЕННОСТИ! Страшното е, че двамцата са една представителна извадка на всички онези, които са в парламента. Всички са носители на същите ценности. Не искам да изпадам в разсъждения, ясно е в каква насока съм. Просто не е за коментар.

# 57
  • Мнения: 56
Леле Боже какъв "проблем"  Laughing .. тц тц тц.. абе хора, я се стегнете и не се ядосвайте за глупости и не пълнете форума с ТЪПИ теми.. Има толкова по-сериозни неща, за които да се тревожите! Ай със здраве..

П.С. Успех на братя Галеви!

# 58
  • Мнения: 677
"Братя Галеви нямало да могат да се кандидатират за депутати. Тъжно... Нищо! Таз година Цветница, догодина - Дупница! В селото на въртоглавите всеки ден е панаир!" Хаха!

# 59
  • Мнения: 0
За сметка на това пък има много 'достойни' наши представители:

http://www.europarl.bg/view/bg/candidates.html;jsessionid=73438B … D390AB3D4EB426CBF

п.п. Не псувайте мен - аз само ви предоставям списъка Tired

Общи условия

Активация на акаунт