Нормално ли е да зкъснява.

  • 1 494
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 827
Благодаря ви момичета. Hug
Иначе не кърмя - от доста време.На лекар съм утре и ще видим какво ще каже.
Аз за пазенето освен че е с прекъсване , в дните около предполагаемата овулация не сме го правили (говоря за поне 5-6 дни и повече).

# 16
  • Мнения: 367
И аз минах по този път, не се безпокой излишно, макар че тази неизвестност е ужасяващо напрегната. До такава степен се съмнявах, че може да съм пак бременна, че си направих теста една седмица преди денят на цикъла ми. Разбира се беше отрицателен. След това на първия ден след закъснението си вече тичах към аптеката и веднага си направих теста - определено бях бременна според него. Но ние знаехме, че е възможно, защото не се опазихме в един от дните на овулацията, макар че не беше на точния ден, който си мислех аз. Но няма нищо случайно. Сега очакваме другото бебче.  PeaceВсичко ще бъде наред, повярвай!!!

# 17
  • Мнения: 827
Днес бях на док, според УЗ не съм бременна. newsm47
Обаче не ми даде и отговор защо така се бави.Изписа ми едни противозачатъчни уж много изчистени, защото на мен от тях по принцип ми става много лошо направо ще се издрайфам сутрин.Дано тези да стават и да не ми е лошо.

# 18
  • Мнения: 2 658
Браво zа реzултата  Peace
Иначе нормално или не, всичко пак е доста индивидуално. Просто няма нещо свърzано с човешкия органиzъм, което може да се каже толкова категорично мисля..
За МЕН е напълно нормално, но zа мен. Аz си се zнам, от както се помня имам проблемен цикъл, поликистоzни яйчници и т.н. Така че при мен 5 дни дори не е zакъснение. Ето например ми дойде вчера, като преди това толкова ми zакъсня, че направо ми пропусна цял месец  ooooh! Естествено се притесних, че и тест правих(колко такива съм направила, ей така, zа всеки случаи..). Явно не zнам, пак съм се "раzцентровала" след раждането и още не съм се оправила..
Но всеки си преценява сам zа себе си, при повеод zа притеснение, на лекар, като теб  Peace

# 19
  • Мнения: 210
браво ladybebi Hug

Общи условия

Активация на акаунт