ОКТОМВРИйче щедро пола си показва,мама,татко то безумно радва!

  • 11 207
  • 294
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 377
та да видим! ама за Марков съм чувала, че грешки не прави а и техниката е светлинни години пред тази в кабинета в Тина Киркова - знаеш! на нас ни е първо детенце и няма такова значение! разбира се най - важно е да е живичко и здравичко Peace
ПП как се справяш с добирането до резултати от Тина Киркова? Rolling Eyes
Атадар, това че Марков не греши не е вярно - имам съвсем пресен пример. На една моя приятелка на първата ФМ и каза, че 80% очаква момиче, но на втората и казал, че е 100% момче. Е роди се бебето и е момче наистина. Така че явно не се познава толкова добре пола на ранната ФМ.
А за резултатите в Тина Киркова аз звъня лично на лекаря, който ми води ЖК и той ми казва дали има защо да се разхождам до там или всичко е наред.

# 61
  • Мнения: 91
Добре дошла, tuncho! Имаме един термин  Hug ти към коя болница си?
За зодия ще ти кажа така: скорпиони са с по-тежки характери, ама много надеждни и страстни личности както в работа, така и в личен живот. А везните както и всеки въздушен знак са по-вятерничеви, ама много весели и умни хора! Познавам много талантливи хора сред везните. Иначе - ако наистина вярваш в хороскопи - всичко влияе и година и положението на други планети по отношение към Луната и Слънцето, затова основни и общи  зодиакални характеристики на всички от знаци е много повърхностно. Например аз не приличам на своята зодия във много отношения, обаче когато направих пълна звездна картина (имах някога специална книга) - стана ясно, защо съм понякога Лъв, понякога Рак, понякога Скорпион  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 571
Лелеееее, момичета много се извинявам за линковете  Embarassed
Ама как съм успяла да плесна два еднакви.... newsm78
Ужас просто.

Много се извинявам и ако не съм много досадна пак моля за съвет.
Ето ги двете колички: http://www.thinkbaby.co.uk/news/article/mps/uan/1598
и другата: http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=2426

този път първо ще видя накъде водят линковете  Laughing

Честно казано аз сякаш предпочитам по-големите колела. Струва ми се че са по-проходими.
А и за зимни бебета -някой ако има опит да споделя, кои се движат по добре из снега, честно казано сина ми беше януарско бебе, но аз го изведох чак пролетта и нямам спомен.
Той беше с една лекичка подобна на Рекарото и си го мъкнех навсякъде.

Та затова съм така раздвоена...
Мисля тези дни да взема една от двете. Знам, че е рано ама какво пък толкова... Thinking

Последна редакция: пн, 27 апр 2009, 20:15 от edira

# 63
  • Мнения: 1 715
Лелее вие не спите, 5 страници сте изписали  Simple Smile Hug

# 64
  • Мнения: 22 963
Моята количка беше Чико със стандартните двойни гуми отпред и отзад,не съм имала проблем зимата в снега.Сега май пак към Чиковската клоня,същата като параметри,но е с единични гуми,които също не би трябвало да имат проблем.

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 26
bibi,засичали сме се там и  много се радвам,че още един човек се присъединява към бъдещите мамита  Hug  Нека да си пожелаем една многооооо лека бременост и здрави,пухкави бебишорчета на финала  Praynig Praynig Praynig Hug
Като гледам колко обсъждате количките,чак ме е срам  Embarassed Rolling Eyes До сега грам не съм се замисляла за това,а и ми се струва толкова далечно Blush А като се замисля и колко бързо ще се изниже времето  ooooh! 
Деси,гледах твоя снимка на коремчето в 7 месец Heart Eyes Не искам да си помислям какво ме чака,но чесно да си призная се стреснах Embarassed Даже тази вечер като бяхме на вечеря при kaki я попитах как се сяда на масата да ядеш с такава голяма пупа  Joy

# 66
  • Мнения: 22 963
Пламито,истината е,че се чувствах чудесно,за разлика от сега.Иначе коремът ми наистина бе стряскащ.а в гръб все едно не бях бременна.Май и сега ще е така. Crazy

# 67
  • Мнения: 68
Успях да ви изчета и естествено от 15стр. забравих какво исках да пиша...

За количката: моя син е Февруари роден и преди да родя, зимните месеци се нагледах на майки опитващи се да бутат колички с малки колелца из снега, кишата, калта.... да не говорим за разбитите тротоари. За мен най-добрите колички като комбинация от тегло, функционалност и проходим по разбит български терен са QUINY SPEEDY SX i JANE SLALOM ЗАради големите гуми обаче, преди да я купите, проверете дали ще се побере в багажника ви  Laughing

Едира, мила не ти игнорирам въпросчето, обаче няма как да коментирам, защото не бих избрала нито една от двете. Рекарото заради малките гуми, а за Кенгурото, качеството им не ми е по вкуса за парите които искат за тези колчики. Надявам се че не се обиждаш от поста ми... Бих препоръчала да изчакаш.

Деска, да не се засилиш да купуваш! Ако не искаш някоя дамаска която не се внася в БГ, за Чико мога да съдействам  Peace

Момичета, мисля да издиря профила на ПРИТИ от предишните теми и да и пиша едно ЛС. Мислите ли, че може би не е подходящо да го правя?

Рони Весело изкарване с родителите! И моето бебче от 2 дни насам е доста активно. Днес даже и мъжа ми го почуства  Shocked

Лека ноооощ   bouquet

# 68
  • Мнения: 1 199
До към 9 - 10 месеца, а след това малкото кошче се маха и бебето ( което вече седи седнало ) е само в основата, която играе ролята на лятна количка. А по желание има и разни други кошове, които се купуват отделно и се слагат на основата. При нас зимите са тежки - -30 с метри сняг и мога да те убедя че тези колички издържат  Rolling Eyes
Чудила съм се на някои майки как ги бутаха зимата в снега а сега и на мен ще ми дойде до главата  Laughing

Кака Дора, количките, които показа според мен са много неудобни за снега. От една страна са с малки гуми, а от друга страна гумите са двойни и между тях се събира сняг. Аз моето бебе го гледах в началото с този модел:

http://www.graco.net/e/item.asp?code=6577&s=0767HGH

Уж гумите са малко по-големи (на снимката не личи), ама същата гадост. Да не говорим че предните ми колелета на 3 пъти се чупиха по време на разходка, което е супер неприятно, и както разбрах това не било изключение с този тип колички. Накрая за да изкараме тази зима си купих една триколка с големи единични гуми, ами това е количката за сняг и трудни терени. Дали става за новородено обаче не знам, май по-скоро не. Аз сега се чудя каква количка да търся за породени ooooh!

# 69
  • Мнения: 7
Атадар и на мен Марков на раннната ФМ ми каза 100%момче,а аз страшно много искам момиченце.Много се надявам да е сбъркал,но ще видим.В края на май ще ходя пак на ФМ и тогава ще съобщя какво ми е казал.А иначе аз съм навита за щъркелчетата.Мен за сега ме пишете с момченце.А годините са ми 29.

Момичета не пиша често ,но ви чета всеки ден и сте страхотни.  bouquet

# 70
  • Мнения: 1 668
мами, всеки прави грешки. С първата бременност Димитрова ми каза момиче на втората ФМ. До последно не вярвах на моя лекар с неговото категорично момче, защото смятах, че няма как димитрова да греши. Сега съм по-предпазлива. Моето усещане е, че ще е момиче пък ще видим.
Едира, малко ранко е за количка скъпа... И без това после около 2 години ще се чудиш къде да я завреш из къщи, та поне сега не си създавай това неудобство. Иначе го има и другия момент,в които ще имаш 5 месеца на разположение да видиш колко хубави колички има и как си се прецакала.. Аз лично ще пазарувам обемистите неща към 8-началото на 9 месец, че пък нямам и желание да ме свари бебо неподготвена.

# 71
  • Мнения: 1 668
Деси е във пети месец, тра-ла-ла-ла-ла!

# 72
  • Мнения: 3 988
Изпуснах цяла тема, ама и вие нямате спирка.  Grinning
Не съм ви чела, но забелязвам много нови имена. Добре дошли!  Hug

Бях заета (и все още не съм приключила съвсем) с избор на близнашка количка и да си направя списък за нещата, които трябва, може и не е задължително да се купят. Проучвах и различни марки за разните стоки, което ме затрупа с работа и изчетох безброй ревюта.
Направо съм кръстосала очи, Crazy но придобих представа за разликата между боди и ританки примерно.  bowuu

# 73
  • София
  • Мнения: 1 197
ДУБРУТРУУУУУ
много ми се иска да мога да се включа в обсъждането на количките, но съм съвсем некомпетентна! за сега се ослушвам и оглеждам  Wink и събирам мнения, защото съм наясно, че между красивия и практичния модел има голяма разлика! за сега мисля само, че искам да е с големи спортни колела по - проходима за нашите терени Crazy
колкото до прогнозата на Марков, в никакъв случай не казвам, че искам да е сбъркал, просто ще изчакам мненията да се уеднаквят Wink
за резултатите ще се пробвам и днес и дано се свържа, ако не ..... здраве. ще вярвам че всичко е наред и така а за другия път ще ида на място да си ги получа след ден два Peace
желая ви весел ден  bouquet

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 420
Добутро, момичета. Случайно да има други Бургазлийки тука, освен мен?! Sad А и искам да попитам Варналийки (знам, че  ераничко) но времето си минава доста бързо и неусетно - каква е тази цитирам"много добра клиника, родилен дом", разбира с евъв Варна. Аз съм в шок и ужас от всичко което научавам в движение, от мои познати, родили вече, за Бургаския Рд. И живот и здраве - не бих искала да рискувам тук. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт