Младежи от Бургас имат нужда от помощ

  • 6 920
  • 121
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 009
Деси ,аз съм го пуснала като събитие от 11 ч ..така ,че надявам се да имате гости повече  bouquet
    Hug

# 91
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
D_e_s_i_t_o кажи моляте какво вече имате осигурено за празника за да не се дублират нещата Peace

# 92
  • Мнения: 2 249
D_e_s_i_t_o кажи моляте какво вече имате осигурено за празника за да не се дублират нещата Peace
казвай,4е и аз искам да помогна Peace

# 93
  • Мнения: 497
И аз искам да помогна с почерпката. 

# 94
  • Мнения: 403
Момичета , това което знам до сега е ,че ще има две торти може би,сладки ,соленки и безалкохолно  bouquet

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Ами в такъв случай да импровизираме, влизаме в някой магазин и пазарим нещо newsm78. Обичам точните насоки и ако се включи Десито с някоя идея няма да е лошо Peace

# 96
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Никой не ми отговаря Crossing Arms Алабала и Мерелин вие имате ли някакви идеи? Аз мога към 11 инещо да съм свободна и да отидем и да занесем нещо. Даите предложения Peace

# 97
  • Мнения: 2 009
засега имаме само обещана торта. И вече уточнихме часа за около 11-11.30. Поканили сме и д-р Мануелян, но още не знаем дали ще присъства Peace

# 98
  • Мнения: 403
Деси от нас ще има още една торта ,сладки ,соленки и безалкохолно

# 99
  • Мнения: 2 249
Madlen -извинявай,но бях навън до сега Sad-аз мога да се включа утре за пазаруване -в сряда ще ми е невъзможно-ако искаш утре да се видим и да занесем нещо или пък ти да купиш каквото прецениш ако не ти се разкарва и аз да го взем а сколата и да го отнеса и да си поделим пари4ките-както кажеш Hug но мога утре само

# 100
  • Мнения: 2 009
Благодаря ви момичета, утре може да минете когато ви е удобно-аз ще съм там до 19.00 часа и ще се радвам да се видим Peace

# 101
  • Мнения: 497
Madlen -извинявай,но бях навън до сега Sad-аз мога да се включа утре за пазаруване -в сряда ще ми е невъзможно-ако искаш утре да се видим и да занесем нещо или пък ти да купиш каквото прецениш ако не ти се разкарва и аз да го взем а сколата и да го отнеса и да си поделим пари4ките-както кажеш Hug но мога утре само
Eй, и мен ме включете в сметката. Аз съм на работа през деня , пък и утре имам ученик , но мога и да купя това-онова - има едно складче близо до Новата поща и от там ми е удобно , но пък нямам транспорт. Така че единия вариант е да дам парички, а другия да купя нещо и да се разберем да го дам на някой да го отнесе.

# 102
  • Мнения: 2 249
Desi,къде имаш предвид-там където идвах нали?

# 103
  • Мнения: 2 577
madlena, МЕРЕЛИН, alabalaxx ако искате утре на се съберем към 11ч на Драмата и да се разберем какво да купим
Може да прескочим до Биляната и заедно да пазарим, поне аз за нея се сещам в района  newsm78 Има разни сладки, соленки, бонбони, бисквитки, безалкохолно...
Или дайте някаква идея
...аз съм в болнични и ще мога да дойда  Peace

Деси, вчера и днес нещо не можах да се свържа с теб, утре пак ще ти звънна

Шампанско дали може да се вземе или не е добра идея newsm78

Последна редакция: пн, 14 сеп 2009, 22:48 от Ками*

# 104
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Аз съм ЗА в 11 на Драмата, и без това преди това съм в градината имат празник от 10, ще напазарим нещо и отиваме Peace

Общи условия

Активация на акаунт