Бъдещи мами - * ЮЛИ 2009 * Тема № 34

  • 11 905
  • 298
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 423
Миме,за анти-д разбрах ,че българска няма от два месеца ,а вносните са ги увеличили. Ако намерите българска ме имайти предвид и мен Praynig
Аз съм пуснала запитване кога ще имат там ,от където преди 2 месеца я взех за 50 лв.Ще имам в предвид 3 бройки значи с теб и Фелисити.Днес в аптеката ми казаха,че това било като борса,но не зарежда аптеки,защото нямали някакво разрешително.За това и не ми били дали бележка.На мен като ми я биха само ми записаха в картона серийния номер,значи и без бележка може.

# 271
  • Мнения: 223
 Миме, за осми - да, мисля да ходя, погледни същия ден в нета, че последния път беше от 19.30 в петък. А за лазерния център в 7 п-ка, да, вътре в нея е, на втория етаж, има надписи по вратите, по стените и хората го знаят.

# 272
  • Мнения: 32
Оф, днеска ми е последен ден в бачкането. Мислех да почерпя колегите за здраве, но няма да е, ей сега пак се нервирах, явно не заслужват нищо кокошките. Това простотията е невероятно нещо. Така ме нервираха, че се чудя дали да не си тръгне и по- рано, не мога да ги гледам повече. Незнам как не ги е срам, такова отношение към бремена жена, то даже към човек си е кощунство.
Да питам за лазерния център, колко е прегледа и направление трябва ли?

# 273
  • Мнения: 37
Миме, Hug
Юлско бебе,простотията е по хората,аз затова си взех отпуската преди болничния защото неможех да се побера във кожата си как може да съществуват такива отношения newsm78
Хубавото е ,че няма да ги виждаш извесно време.

# 274
  • Мнения: 9 139
Върджи - обмисляла ли си за покупка на количка втора употреба? По-добре употребена качествена, отколкото нова на Бертони Rolling Eyes Разбира се, зависи в какви финансови граници - но с търсене всичко се намира. Успех Hug
Цветен прашец - от Касида ли смяташ да купувате количка, или ще идете до фирмения магазин на Пег перего?

# 275
  • Мнения: 194
Здравейте и от мен, момичета  Hug
Санитам, гледам малко ти остава, дано остискаш поне до 36-та седмица  Praynig Иначе за близнаци си е нормално да се родят по-раничко, вярвам, че всичко ще бъде наред, а притесненията и тревогите са нормални  Hug
За домашните любимци - имаме и коте и куче, но имаме и привилегията да живеем в къща....Те преди да се роди каката живееха вътре, ето ги от периода "преди": http://media.snimka.bg/2826/011906690-big.jpg http://media.snimka.bg/2826/011906736-big.jpg http://media.snimka.bg/2826/011906737-big.jpg ...
Беше ми мъчно да ги изкарваме да живеят на двора, защото цял живот живееша вътре с нас, а и двора ни още не беше оправен...., Но мъжо им направи къща и се оказа, че те се чувстват добре там, имат повече място за движение, котарака почна да дебне птичките, да се катери, а вътре само спеше по цял ден.... Peace Ето ги в новата къща: http://media.snimka.bg/2826/011907816.jpg http://media.snimka.bg/2826/011907815.jpg
На дъщеря ми позволих да ги гали към годинката, иначе само ги гледаше и им се радваше от разстояние...а сега да видите как сме се разхождали - в редичка: аз (с корема), до мен каката а тя води кучето...стана като дядо вади ряпа  Joy, добре, че кучето ни е кротичко...
Марулка, честито за колата, искрено ти завиждам (в добрия смисъл) и на всички, които са приключили с ремонтите и цялата офанзива  Hug Аз като се замисля, планирала съм да експедирам каката малко преди раждането при баба й, или майка ми да дойде по-раничко, за да смогнем с пренареждането, иначе просто не виждам начин да смогна с моето диване... ooooh! То не остана много време Thinking
Аманитка, аз с първата бременност имах такава гад, спокойно кажи на доки, ще ти изпише нещо, на мен тогава ми изписаха един мехлем - "Долопрокт" май беше или нещо подобно, махна се хемороида за нула време  Peace
Секса в нашата къща е мираж Blush
Върджи - обмисляла ли си за покупка на количка втора употреба? По-добре употребена качествена, отколкото нова на Бертони Rolling Eyes Разбира се, зависи в какви финансови граници - но с търсене всичко се намира. Успех Hug

Моята първа количка беше втора употреба и съм доволна....Въпреки, че сега ни се иска да вземем нова, но ще видим...
стига толкоз за сега, че май прекалих Hug Hug Hug

# 276
  • София
  • Мнения: 15
Миа ата, много са ти следки животинките. В една къщичка ли живеят заедно?
Стеф, аз имам адреса само на Касида, даже си мислех, че това е фирмения магазин на Пег Перего. Ти за фирмения не си ми изпратила нищо. Ако имаш тел. и адрес, давай ги да се обаждам. От там ще е най- добре да взема количката (стига да ми хареса като я видя на живо), защото сигурно ще е и най-богат избора. Малко ме притесняват колелцата, че са двойни и малки искаше ми се да са по-големи, ама какво да се прави, ако е достатъчно маневрена и лесно се сгъва най-вероятно ще я купуваме.

# 277
  • Мнения: 9 139
Мале, какъв гаф щеше да стане Embarassed
Значи - Касида няма нищо общо с Пег Перего, но в Касида има всякакви колички - стига да са налични и да можеш да ги видиш на живо. Не пречи и там да отидете, разбира се, аз също ще посетя и двете места.
На Пег ето ти координати: http://www.vitodesimone.com/content/view/62/101/

За маневреността на количката не се притеснявай, гарантирам ти че е идеална, виждам как се ползва от сестрата на мъжа ми без проблеми и тя даже ме навива да си взема същата.  Hug Сгъването е с една ръка, лесно.
Пиши ми после като звъннеш, че да знам и аз как са с работното време Blush

# 278
  • Мнения: 7 263
Да кажа и аз за количките - от хора занимаващи се с продажби ми дадоха мнение кои са марките за които си струва човек да даде пари - тоза са "Куинни", Кангароо" и "Хаук". Това са тези от средния ценови клас разбира се. Може би от скъпите - "Джейн", "Стоке" и не помня още кои бяха също има надеждни, но за мен лично да дам 1700 и нагоре лева за количка е излишно.
Не споря дали са хубави и удобни - просто толкова пари могат да отидат и за други неща около бебето.
Първата ми количка беше втора употреба / дори не знам дали не беше 4-та или 5-та/ от незнайна немска марка и не само, че отгледах баткото, после я ползвах в къщи като шезлонг за малкия и накрая я подарих все още съвсем годна за употреба.
Затова и сега си избрах нещо от добра марка и на сносна цена - надявам се да съм улучила.
В продавалника от време на време излизат приемливи оферти за колички - следете и там.
Аз все още се въздържам от покупки за бебо - в смисъл дрешки - иначе основните неща вече съм набавила / липсва ми само столче за кола/.
Запалихте ми любопиството с Вис Виталис и понеже ми е сравнително близо ще отскоча другия месец до там да набележа някои неща.
Пожелавам ви спокойни почивни дни и да се насладите на заслужена почивка  Hug

# 279
  • София
  • Мнения: 15
Стеф, няма да работят на 01.05. и на 01.06., в неделя по принцип не работят, а в събота от 10 до 14 часа. За най-голямо мое съжаление не предлагата съединяваща дръжка за този модел който съм си харесала. Тези две отделни дръжки си мисля, че ще са много неудобни и за качване по тротоари, а тук тротоари  и дупки да искаш. Пак започнах да се разколебавам, ама нищо друго не ми хваща окото.

# 280
  • Мнения: 9 139
Много странно, че не предлагат това съединяващото Thinking Ама добре че си попитала.
Аз май ти бях пуснала и този вариант, на Бреви, какво мислиш: http://www.kasidabg.com/strollers_koli4ki-brevi.html
долу последните 3

Виж и това на Пег перего, май не съм ти го пускала, мисля че е страхотен вариант: http://www.kasidabg.com/strollers_strollers-peg-perego-products_id-11103.html

# 281
  • Мнения: 256
Марулка, честита ви нова кола!Със здраве да си я карате и без произшествия!
Ох, от тези ремонти не знам до къде ми е дошло!И  моят мъж не понася майстори и всичко сам си правиТо затова от март сме започнали, а още не сме свършили.И двамата сме едни перфекционисти, особено той.Трябва всичко да е изпипано докрай.Нямам търпение вече да приключваме, че ми писна да си разнасям прането по хората.
Аз съм си доволна от моето Бевърли,но е доста тежичко,за сметка на което е доста удобно за бебчо.Първоначално съм с нея и после директно на лятна.
От другата седмица започвам и аз с покупките за бебо.Вече толкова ме сърбят ръчичките!
Санитам, стискай кълки още малко! Hug

# 282
  • Мнения: 9 139
Малеее, дзимби, ти си вече в осми месец, блазе ти Grinning Grinning Grinning

Между другото - чудесно е, че имате мъже, дето могат сами да ремонтират, защото много рядко може да попаднете на истински майстори, най-много да ви направят по-голям сакатлък, отколкото са заварили Crazy

# 283
  • София
  • Мнения: 15
Стеф, не е лоша, но пък цвета е .....  newsm11, а и няма столче за кола и чанта, доколкото виждам става и на зимен кош. Другата която съм си харесала, незнам разбра ли коя е (Пег Перего Рлико Р3, Самео 2009) ми е фаворит в дизайна.

# 284
  • Мнения: 9 139
Столче за кола се купува отделно, но май не се монтира на количката (няма и нужда).
Цветът на мен иначе много ми харесва, папая Embarassed Crazy Макар че в този модел е в други съотношения оранжевото с кафявото и малко се получава кофти.
За съжаление, тази Камео, дето ти харесва, не става за новородено, а за след 6 месец Confused

Общи условия

Активация на акаунт