Причини за закъснение на цикъла?

  • 411 737
  • 801
  •   1
Отговори
# 120
  • България
  • Мнения: 70
Днес неиздържах и отидох на лекар.лекарката неможе да види все още, и каза че 90 на 100 е бременност,но да не бързам да се радвам.другата седмица да отида и ще ми каже със сигурност.имало нещо като сакче само.а и трябвало да си меря б.температура за по-сигурно.Все още се надявам,утре  е 40 ден.

# 121
  • Мнения: 588
Дано е бременност  Praynig
Късмет от мен Peace

# 122
  • Мнения: 1 334
ANI131982,на твое място изобщо нямаше да мога да издържа до другата седмица.Само като си го помисля тоя момент и се побърквам,пък ти не знам как се чувстваш.Един елементарен кръвен тест веднага ще отговори на всички твои притеснения и въпроси.Поне ще е ясно на 100 % има ли бременност или не.

# 123
  • България
  • Мнения: 70
бързо ли се прави този тест?
 newsm78

# 124
  • Мнения: 1 334
Зависи в коя лаборатория ще го направиш,но по принцип за няколко часа е готов резултата.

# 125
  • Мнения: 588
Да даваш кръв и след два или три часа излиза резолтата Peace

# 126
  • България
  • Мнения: 70
Колебая се!Ама май щее по добре. И по принцип при положение че нямам кисти  и проблеми, защо може да не идва?КЪПАХ СЕ С ПОЧТИ ВРЯЛА ВОДА,НО НИЩО.ПОСЛЕ СЕ СЕТИХ ДА НЕ НАПРАВЯ НЕЩО НА БЕБО АКО ИМА И СЕ СПРЯХ.Б.ТЕМ. Е 37 градуса.

# 127
  • Мнения: 3 695
спокойно топлата вода няма да навреди  Peace пусни един кръвен тест, така е най-добре и ще се види наистина има ли бременност

и не пиши с главни букви, има правила във форума и е желателно да се спазват

# 128
  • Мнения: 3
здр.всички. Имам нужда от помощ..с приятеля ми го правихме на 01.01.2010г. и преэерватива се скъса,но той  не е свършвал а просто си сложи нов..днес е 24,01 и ми закъснява с 5 дни..правих си тест и беше отр.,гърдите ме болят и съм нервна.. Дали съм бременна??  Rolling Eyes моля се да не съм,защото все пак съм на 17 и ми е рано да ставам мама.. Моля помагайте...! Praynig Cry Благодаря предварителноо..  help

Последна редакция: нд, 24 яну 2010, 14:35 от pufitka

# 129
  • Бургас
  • Мнения: 839
Щом не е свършвал, едва ли си бременна. Колко дни ти е цикъла? Друг път имала ли си закъснение.
На 17 е нормално да ти закъснява или подранява.

# 130
  • Мнения: 3
ами г/д ми е 24 до 30.да веднъж ми закъсня даже 10дни..по принцип пих ескапел юли 2009,но до колкото знам има влияние 6месеца..нз уплашена съм и ако тази седмица не ми дойде ще си направя кръвен тест и може би ще отида и на лекар..но все пак ако имате някакви съвети казвайте 10х Hug

# 131
  • България
  • Мнения: 70
Здравейте!!На мене  ми дойде на 44ден.Или тоес паднала е.Гърдите ми са още под напрежение,а и немога да повярвам,,,,ужас,не го пожелавам на никого.И все пак благодаря на всички за вниманието!Ще се включа пак следващия успешен път. Embarassed

# 132
  • Мнения: 3 695
много съжалявам  Sad на голяма част от нас ни се е случвало това разочарование, силно се надявам скоро всички да чакаме по едно бебче

# 133
zdraveite, mojete li da mi kajete dali e normalno da mi zakysnqva ve4e 15 dena i da e na hormonalna osnova? i ako otida na kruvni izsledvaniq mogat li da razberat kakvo mi e?

# 134
  • Мнения: 1 186
с кръвен тест ще разбереш дали си бременна, но не и причина за закъснение. ако е хормонално следва да проследиш хормони и е необходимо лекарско наблюдение. Peace

Общи условия

Активация на акаунт