Първи клас - 2010-2011 г.

  • 52 107
  • 678
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Да, има време  Peace. При нас е ясно - ще учи в училището на баткото. Вече имам ясна представа за учители , ръководство и т.н.
Както преди мен някои мами бяха писали - с 2-рото дете е по-лесно.
На вас - успех в избора!  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 4 043
Емииии, хайде и аз да се запиша.  Laughing

И моите са с 4 год. разлика, но тепърва 2010 баткото трябва да е ученик. Аз съм 90% избрала у-щето-на 50 метра е.

Пенелопа, за какви изпити говориш? За ДУ ли или имаш предвид ЧУ?

# 17
  • Мнения: 9 990
За държавни като начало, знам ли какво ще има догодина.Нека е подкована поне малко, пък не е излишно. Thinking

# 18
  • София
  • Мнения: 4 397
И аз да се запиша в темата. Засега съм се спряла на 32 СОУ, 18 СОУ и 43 ОУ, като за последното нещо не мога да открия никакви отзиви  newsm78

И аз се бях спряла на тези 32 , 18 и 41  Laughing
Избрах 41 ОУ, синът ми на есен ще е там предучилищна  Peace
32 и 18 може би след 5 клас.
Marssy Догодина живи и  здрави , децата ни ще са заедно.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 020
Как ме изненадахте - досега някак пропусках същността на заглавието.
Обаче - да, първи клас - 2010-2011 г. - това е и моята тема Simple Smile

# 20
  • Мнения: 508
И аз се включвам при вас.
И моята дъщеря ще е 1-ви клас следващата година, но от сега мислим за училище.
И аз съм се ориентирала към 18-то или 41-во..но сте видим..
Цяла година има.  Hug

# 21
  • Мнения: 80
kimbolina, май ще се видим на родителската среща на 18 юни. Ние също записахме дъщеря ни в предучилищна в 41 ОУ.
 

# 22
  • София
  • Мнения: 171
Eха, голяма група се заформяме за 41-во! Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 4 397
kimbolina, май ще се видим на родителската среща на 18 юни. Ние също записахме дъщеря ни в предучилищна в 41 ОУ.
 

При коя госпожа се записахте.

# 24
  • София
  • Мнения: 15 222
Това е и моята тема.  Grinning
И аз от няколко месеца разсъждавам по въпроса за училището.
По едно време се бях спряла на 20-то, но размислих.
Поне засега не смятам да се мятам на така наречените "елитни" училища. Много четох, много мислих, много нощи не спах и реших, че не искам такова училище за детето си.
Искам нормално учулище, с нормална среда, с добра подготовка и дисциплина, в което, обаче, се държат с децата като с деца. Не искам да пишем домашни до посред нощ от втори клас. Не искам ходенето на училище да създава напрежение и стрес на детето ми от самото начало.
Засега като че ли има 2 училища, които се покриват с тези ми представи-поне ако съдя по прочетеното тук. Едното ми е на 10 метра от офиса. Засега съм се насочила натам. Ще видим.

Изборът на училище се очертава много сериозен проблем.  Confused

# 25
  • Мнения: 80
Всъщност аз не участвах пряко в записването. Таткото отиде и я записа той. Не са му казали конкретна госпожа. Вие при коя ще сте и въобще каква информация получи от училището? Защото ние доста спонтано решихме да я запишем там и като е отишъл мъжа ми било останало едно място за ПГ.

# 26
  • софия
  • Мнения: 66
И ние ще сме първолаци догодина. Мисля, да я запиша в кварталното училище - 79 СОУ в Люлин. Повечето деца около нас учат там и майките са доволни. Само трябва да проуча при коя госпожа да бъдем.

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Изборът на училище се очертава много сериозен проблем.  Confused

само, ако ти е за 1-в път.  Wink
Ако е за 2-ри или за всеки следващ, нямаш големи терзания. Всичко ти е ясно, по нашата смотана образователна система.

Но късмет на наборчетата и на майките им  Praynig. Дано изберат най-дорото школо, а най-вече: дано случита на добра нач. учителка  Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 15 222
За първи път ми е, Шани.  Simple Smile

# 29
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
За първи път ми е, Шани.  Simple Smile

 Hug но дай Боже да не ти е за последен   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт