Кандидат мами над 35 години-нека си дадем кураж - 10 тема

  • 11 155
  • 313
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 756
Ама много е далечна тая дата 06.06. Аз не обичам да правя планове предварително.Не знам защо ама се случва нещо лошо.Може би има някаква причина.

# 46
  • Мнения: 1 622
От сега мога да ви кажа точно, какво ще правя на 06.06. Летим от Милано за София и полетът ни каца някъде около 22:30  Sad Sorry...  Точно на мен, набедения организатор, ще се случи да спретна първия провал  Sad Sad Sad

Извинявай, прав си, съвсем проупснах публикувания от теб план, но това е понеже остана в старата тема...
Мисля си, дали не можем да пуснем нова тема , която да заковем с помощта на модераторите: "Лятното разписание на АРГХТ§Любима"  newsm12  newsm47

Добреееее, тогава следващата събота, т.е. 13.06?

# 47
  • Мнения: 7 263
eййййййййййй искам и аз на среща  cheers cheers cheers Drunk Drunk

# 48
  • Мнения: 581
Здравейте на отбора, аз цял ден чета и правя рефреш, но нямам кирилица в работата и тз...не мога да пиша.
Норче - и аз се присыединявам, кажи как си, дори само за това, за да знаем за какво да стискаме палци  Hug

И аз искам на купонаааа, и аз иаз...ама на пусто само Май месец сым в БГто.... Cry
Офффф а аз днес хич не се чувствам бременна, само дето ужасно ми се спи (което по принцип си го имам Simple Smile ),ама всички останали болежки ги няма.......остана ми един тест ще взема да го врытна утре сутринта да видя аз дали сым бременна още...... Ще се разорим с тия тестове.... ooooh! ама като не трае сырце .........Ако някой му се идв на Боженци ние ще сме там в началото на май та може да пийнем една минерална вода заедно  Joy

# 49
  • Мнения: 2 617
Не знам дали като за начало няма да е по-разумно и лесно осъществимо да направим частични, така да се каже локални срещи. Трудно ми се вижда организирането на среща за толкова хора наведнъж - не за друго, ами заради натоварения график на някои.  Wink

Норче, драсни два реда бе, душа! Моля те!

# 50
  • Мнения: 1 586
Мисля си, дали не можем да пуснем нова тема , която да заковем с помощта на модераторите: "Лятното разписание на АРГХТ§Любима"  newsm12  newsm47

Добреееее, тогава следващата събота, т.е. 13.06?

Мисля си  newsm78 Дали не можеше да спестиш ехидното подмятане на идеи  Crossing Arms  newsm62 Joy Joy Joy  newsm62
Нямам право на втори провал - 13.06.  newsm10 Точно бихме празнували и месец от моя Рожден Ден  Hug

Lennyh, още малко ако се пазарим и отлагаме срещата, спокойно можем да я замислим за пред родилното, крещейки под прозорците особено ценни съвети от рода на "Дишай, дишай..." или "Пусни топките на акушераааа..."  Joy Joy Joy

Илче, устискай още 2-3 дни. В БГ тестовете са направо без пари. Ще можеш да си ги препикаваш и да им се радваш на воля  hahaha Joy

'айде появи се и пораженец  Crossing Arms caritas, ти за нашите локални срещи не се тревожи  Stop Гледайте вие софетата, като се срещтнем на 13-ти да не се наложи да се познавате само по ударенията в думите  hahaha Sad

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 21:17 от ARGHT...

# 51
  • Мнения: 2 617
'айде появи се и пораженец  Crossing Arms caritas, ти за нашите локални срещи не се тревожи  Stop Гледайте вие софетата, като се срещтнем на 13-ти да не се наложи да се познавате само по това ударенията в думите  hahaha Sad
Ооо, пиле шарено, аз изобщо не съм от тук! Така че, що се отнася до говора, мога да се маскирам на жител на източните предели доста успешно.  Wink Hug

П.П. Мен 13.06. ме устройва.  Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 1 622
Хайдеееее, куклииии, организаторите очакват да потвърждавате датата 13.06.09 и участието, както и броя на участниците от вашето домакинство.  Laughing  Тези, дето са в коремчетата, ще ги сметнем само като разкладка, не и като нощувки! Joy )

# 53
  • Мнения: 581
ARGHT - да ти кажа така се смея на постовете ти, че направо не е здравословно  Joy. Ама то препикаването не може да чака бре........аз вярно че дыржа ама чак пык 3 дни....... Laughing
Офф аз локално мога да се срещам само Май.......

# 54
  • Варна
  • Мнения: 756
Аз драги мои нищо няма да ви обещавам.Живот и здраве като дойде датата ще ви кажа. Hug Hug Hug

# 55
  • Мнения: 7 263
 hahaha hahaha hahaha
ARGHT 13-06 и нито ден по-късно, че верно навлизаме в движещите се пясъци

охххх Маргаритке  Joy Joy Joy Joy Joy скъса ми шортите
Тези, дето са в коремчетата, ще ги сметнем само като разкладка, не и като нощувки! Joy )

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha в краен случай все ще ги настанят в някое АГ в неонатологията за 3-4 вечери  Joy Joy Joy

# 56
  • Мнения: 2 617
hahaha hahaha hahaha
ARGHT 13-06 и нито ден по-късно, че верно навлизаме в движещите се пясъци

охххх Маргаритке  Joy Joy Joy Joy Joy скъса ми шортите
Тези, дето са в коремчетата, ще ги сметнем само като разкладка, не и като нощувки! Joy )

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha в краен случай все ще ги настанят в някое АГ в неонатологията за 3-4 вечери  Joy Joy Joy

А, Лени, недей така, че ще трябва да подбираме града за среща според наличието на кадърни акушер-гинеколози!   Hug

# 57
  • Мнения: 1 586
Чакайте сега  Stop да озаптим малко положението...
Не че не ми е домъчняло за Хера Heart Eyes , но няма нужда да ни местят темата в някой забутан подфорум, където ще забравим, за какво сме се събрали  stork-boy preggo stork-girl
Предлагам:
1. Който е съгласен и ще дойде на тази дата да ми прати ЛС. Аз периодично ще докладвам за положението;
2. Някой, който си няма подпис да сложи инфото за датата на срещата, като подпис. По-късно ще добави и мястото;
3. Мястото ще уточним след малко размисъл и ще предложим 2-3 варианта. Може и анкета да пуснем за да бъде избрано;

Това е засега. Да се съсредоточим върху "темата на темата"  Hug Heart Eyes Hug

# 58
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Атакааааа, докато си организирате срещата smile3508, и се назлъндисвате,  smile3534 я една снимка от нашата ...От ляво на дясно Аз (Милли Ванилли) , Ванхорне, Цвети и една приятелка ... smile3533 smile3533 smile3533

# 59
  • Мнения: 13 825
Честита ни нова темичка ненагледни момичета.
Да ни е жива и здрава много успешна.

мисля  да спрем да правим нови теми всеки 20 страници- ами те се изписват за 4 дена ( докато ви прочета в старата тема и в новата вече сте на 4-та страница).
Аз исках да прочета нещо за Норчето но нищо не виждам а часът е 21. И аз се приетснявам като всички вас. Няма да пиша повче че ми е от чоглаво по чоглаво.
Целувам ви
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт