Никой ли не гледа "Моите мили съседи"?

  • 55 515
  • 551
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 111
Откакто е започнало не го гледам, на моменти хвърлях по едно око, но вчера беше смешно, днес също доста ме разсмяха, хубаво ще излезе. А семеен лекар съм го гледала много пъти, по всички телевизии, всички повторения, всички сезони, много ми харесваше!
Бисер от днес:
- да не си мислиш сега, че съм лесна жена!
- лесна ли, в живота си не съм се потил толкова!
 Joy

# 16
  • Мнения: 108
Хм, странно, Реших да ви потърся и да ви дам сериите на испански, но точно този сериал го няма по форумите, дето обикновено дават линкове за сериали. Странно наистина, защото испанците записват почти всички сериали и то с много хубаво качество. А за феновете на испански сериали препоръчвам горещо "Aguila Roja" и "El Internado". Първия може да го гледате дори онлайн в официалния сайт на сериала:

http://www.rtve.es/television/aguila-roja/

Дано зарибя някой, че май в БГ само аз го гледам. Тук Франсис Лоренсо играе лошия.

А пък Интерната почнаха да го дават по AXN всяка неделя от 18:00 ч. със субтитри на български от първи сезон. Но ако някой иска сериите от всичките сезони на испански, само да каже. Мога да намеря линкове.

# 17
  • Мнения: 8 526
Аз също съм фенка на сериала.Последният път много се смях на героинята /забравих и името/ обясняваше че била слаба и нищо нямало по нея обаче цитирам "не съм седнала в къщи да се крия по цял ден съм по улиците като сфетофарите съм".Пноякога сякаш гледам развни мой познати който са се позамогнали и се вземат за вип.Много свежо ,а сега се сетих и за сцената когато синът на сем.молеше приятел да му направи осмукване на врата сякъш е от мацка  smile3532 smile3532 smile3532

# 18
  • София
  • Мнения: 1 464
Не откривам нищо. С мъжа ми хванахме първия епизод съвсем случайно и направо умряхме от смях - повече от час не спряхме да се смеем. Ама наистина го дават много късно. Не го намирам никъде из нета. Моля ви, ако някой намери нещо да пише, че ние с мъжа ми се оказахме големи фенове - щом мъжа ми се заглежда...
Има още един много смешен английски сериал - Моето семейство, май пак са започнали да го дават по канал1, не мога да го изловя каква му е схемета за излъчване и на него. Ако не сте го гледали, му хвърлете един поглед - много ще ви развесели Grinning

# 19
  • Мнения: 69
Да "Моето семейство" е голям смях, но моят фаворит от английските сериали след "Ало-ало" разбира се е "Какво ще кажат хората", но за съжаление вече не го дават или поне аз не съм видяла.  Laughing
То и да го има някъде из нета , надали ще е с БГ-превод за съжаление.

# 20
  • Мнения: 12 666
Да "Моето семейство" е голям смях, но моят фаворит от английските сериали след "Ало-ало" разбира се е "Какво ще кажат хората", но за съжаление вече не го дават или поне аз не съм видяла.  Laughing
То и да го има някъде из нета , надали ще е с БГ-превод за съжаление.

Дават го събота и неделя по GTV. И в Торентс-мастерс има някои серии, с превод са.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 464
Ааа, да "Ало, ало" си е класика, аз също харесвам "Какво ще си кажат хората", спомняте ли си и още един английски смешен сериал,  "Злостър черното влечуго" Grinning

# 22
  • Мнения: 1 710
Като стана въпрос за английски сериали, да кажа и аз моят фаворит - Джийвс и Устър. Него и Ало, ало гледам с голям кеф, всички серии по безброй пъти. Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 1 464
Да! "Джийвс и Устър "е много забавен типично английски сериал. С Хю Лори, адаптацията е на Клайв Екстън (по Удхаус). Той е правил и първите сезони на друг сериал, също много любим английски, но не от комедийните - "Поаро" с Дейвид Съчет.  Grinning

# 24
  • Мнения: 101
Има ли го по Замундата "Джийв и Устър"? И струва ли си да се гледа? В смисъл аз понеже повече обичам книгите и съм малко скептична... Flutter

# 25
  • Мнения: 1 710
О, "Джийвс и Устър" е много изпипан сериал. Аз също съм почитател на книгите, но съм очарована и от филма. Не е абсолютно точно по книгите, но въпреки това е направен изключително добре. В торентите съм го виждала, но без превод.
"Поаро" е друга моя страст. Дейвид Съчет е възможно най-добрият избор за ролята. Гледала съм всевъзможни филми по книгите на Агата Кристи, с актьори, които толкова приличат на описаният в книгите детектив, колкото и аз. Но Дейвид Съчет почти напълно съвпада със собствената ми представа за Поаро и тъй като съм любител на Агата Кристи, гледам сериала с удоволствие.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 464
Щом харесваш Удхаус и сериала ще ти хареса. Всъщност там Хю Лори е в тандем с още един много добър английски актьор Стивън Фрай, заедно са невероятни! Клайв Екстън се е справил наистина страхотно с този сериал, успял е да пресъздаде много истинска английска атмосфера, всичките персонажи са много реалистични, местата, където са снимали са невероятни, истински английски имения от преди столетия, забавната им аристокрация с техните весели "проблеми"...
Аз искам да ви питам дали сте гледали един друг английски сериал пак с Хю Лори - "На четиридесет и нещо" мисля, че се казва... по кабеларките го въртяха. Преди седмица засякох един епизод по ВТК(Стивън Фрай също имаше епизодична роля) Хю Лори е отново лекар (аз и на House MD съм голям фен) има весело семейство, няколко сина тийнеджъри, жена, която търси себе си, след като вече децата са пораснали, намерила време за това Grinning Много беше забавен, но не мога да разбера кога го дават...
Общо взето това са всичките сериали, които гледам, заедно с "Двама мъже и половина"  Grinning

# 27
  • Мнения: 529
"Поаро" е друга моя страст. Дейвид Съчет е възможно най-добрият избор за ролята.
И аз много харесвам Поаро. Само че той се казва Дейвид Суше, а не Съчет.

# 28
  • Мнения: 886
Има ли го по Замундата "Джийв и Устър"? И струва ли си да се гледа? В смисъл аз понеже повече обичам книгите и съм малко скептична... Flutter

Да http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=133776&hit=1 с бг суб. и четирите сезона. И да струва си, направен е много добре за разлика от повечето филми които са по книги. За мен заедно с ''Ало Ало''  са най-добрите сериали.   bouquet

До сега не съм писала тук само ви четях и днес се учудих как темата от "Моите мили съседи" е отпрашила към английски сериали newsm78. Явно не само аз съм им фен Hug
По темата- определено го харесвам, но..........с този час на излъчване как да го гледам редовно #Crazy Сериалчето е много свежо и БТВ много грешат, че не го излъчват в по-човешко време.  Naughty

# 29
  • София
  • Мнения: 1 464
Ми, да! Grinning Вярно се събрахме фенове на английски сериали, хубаво,че се засякохме така приятно в тази тема за испански сериал Grinning

Общи условия

Активация на акаунт