Знаеш ли добро, разкажи го!

  • 6 564
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 836

Търся точно тази таблица с болести и мисловните модели,които ги пораждат,но нещо не мога да я намеря на дадения линк.Някой може ли даде по-точен линк?Благодаря предварително



там си е
в края на първия пост (ако го прочетеш  Mr. Green )


а иначе ЦЯЛАТА книга вече я има в Спиралата
http://www.spiralata.net/booklist.php?LangID=0&Letter=Х

# 16
  • Мнения: 957
Миоми и кисти също могат да се премахнат с чай от турта ("камшиче" и различни други наименования в различни краища на България). Има го по аптеките. Приятелката на съфорумка след около 3 седмици на такъв чай, заедно с Рейки сеанси, нямаше вече миома. Друга съфорумка приложи това цвете-билка на баба си и за месец раковото образувание почти се скри! Чувала съм и за други случаи на излекувани миоми и кисти.
Знам, че пет цветчета от турта се кипват в 200мл вряща вода. Пие се веднъж на ден, сутрин, на гладно. Но по опаковките в аптеките също трябва да има упътване за приготвянето.
Разбира се опира и до работа със себе си, утвърждения, вяра и т.н

Успех!  Hug

# 17
  • Мнения: 1 217
Аз съм чувала от изпробвали плодово-чаена диета за около две седмици, че имало резултати. Не съм пробвала, но мисля, че дори не на плодовете да се дължи по-доброто им състояние е допринесла за него, НО има заболявания при които не се препоръчва. За оптимизма и позитивизма-смятам, че са половин лекар, но в никакъв случай човек не трябва да се уповава и да разчита само на тях и книгите за да се излекува. Непременно се консултирай с много и различни лекари Peace
Горе главата и не се отчайвай ! Здраве и късмет ти желая ! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover

# 18
  • Мнения: 175
За оптимизма и позитивизма-смятам, че са половин лекар, но в никакъв случай човек не трябва да се уповава и да разчита само на тях и книгите за да се излекува. Непременно се консултирай с много и различни лекари Peace
Горе главата и не се отчайвай ! Здраве и късмет ти желая ! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover


Аз съм напълно съгласна с  това мнение.Човек ако иска да се излекува, няма да си прави експерименти, а ще заложи на няколко неща.Едното-позитивно мислене и другото-вяра в лечение, което си е избрал.Аз съм карала на тип експериментиране с детето си, но вече не го правя.Накрая експеримента излиза за моя сметка.
Сега ще разкажа за един метод, който със сигурност много помага.Казва се йомейхо терапия.  Една моя позната го практикува, не съм имала някакъм проблем, от който да ме освободи но ако имам първия човек при който ще отида е тя, следващият ще е хомеопата ми. Знам само че пратих едно момиче от форума при нея-имаше нелечим колит според традиционната медицина и проблеми със забременяването, а след две срещи с моята позната вече няма колит и е бременна.
Ако някой се интересува- ще отговоря на лични.

# 19
  • Мнения: 364
Миоми и кисти също могат да се премахнат с чай от турта ("камшиче" и различни други наименования в различни краища на България). Има го по аптеките. Приятелката на съфорумка след около 3 седмици на такъв чай, заедно с Рейки сеанси, нямаше вече миома. Друга съфорумка приложи това цвете-билка на баба си и за месец раковото образувание почти се скри! Чувала съм и за други случаи на излекувани миоми и кисти.
Знам, че пет цветчета от турта се кипват в 200мл вряща вода. Пие се веднъж на ден, сутрин, на гладно. Но по опаковките в аптеките също трябва да има упътване за приготвянето.
Разбира се опира и до работа със себе си, утвърждения, вяра и т.н

Успех!  Hug

tonimar,
сигурна ли си, че в някои краища казват на камшичето турта ?
Защото аз знам, че наименованието на турта е тагетес (Tagetes Erecta L.) , а камшиче или камшик викат на агримонията (Agrimony / Agrimonia eupatoria).

Иначе, от гинеколог чух за туртата при кисти, с уточнението да е от оранжевата, а не жълта.

ето я

# 20
  • Мнения: 957
Amitola , в Североизточната част го наричат камшиче... Не съм наясно с различните наименования, но и за тагетес съм чувала.
За оранжевото не знаех, нито какво точно на цвят са пили като чай, но знам, че лекува...
Тенкю!  Hug

# 21
  • Мнения: 14
Здравейте, момичета!
Казват, че всяка втора жена в определен момент от живота си страда от кисти и миоми. Аз наскоро се сблъсках с този проблем. Лекарите са категорични, че трябва да се оперирам, но на мен ми се иска да опитам нещо по-безобидно, защото съм на 36 години, а при операцията вероятно ще се стигне до отстраняване на яйчника, а може и на матката, заедно с двата яйчника. Ако някой знае повече за нетрадиционните методи - билки, глад, хомеопатия, нека да пише. Аз пробвам някои неща, ако има добър ефект, ще споделя.
Благодаря Ви!
Преди години имах проблеми с цикъла. Спря за 3-4 години. Лекарите не ми уточниха причина извън поликистозните яйчници и единственото, което предложиха преди операцията го направих - конска доза хормони. Те разбира се, само изчистиха кистите, но не решиха проблема. 99та живота ме срещна с една жена на която дължа страшно много. След нея лекарите не ги признавам, като такива. Днес съм на 29 с цикъл нормализиран до 28ия ден!
Ако имаш желание ще ти дам координати.
Лечението и е комбинация от сеанси и водорасли. Когато/ако организма се нуждае, включват се и билки:)
Това е от мен.
А иначе позитивизма е хубаво нещо, но действа бавно. Необходима е доста работа:)
Както и да приемеш да се лекуваш, пожелавам ти успех и късмет и дано срещаш точните хора в точното време:)

Общи условия

Активация на акаунт