Кой какви сериали гледа? - 2

  • 43 987
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1
А светнете ме този  Здрач за какво се разказва - гледам, че много фенки го имат в подписите си  Hug

не чети това
Здрач е филм, не сериал. Разказва се за любовта между вампир вегетарианец и смъртна леко депресирана ученичка. Wink
Моля,къде гледате здрач.

а следното  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Здрач е един вълшебен филм, направен по Сага съдържаща 4 книги... историята  е много вълнуваща и прекрасна.. гледай Здрач и след това нападай книгите Crazy
и да не подминеш темата Crazy

# 76
  • Мнения: 1
Гледам д-р Хаус,доня Барбара/В бокса/,турските два сериала също в бокса и каквото хвана вечерно време.Май са доста.

# 77
  • Мнения: 776
Препоръчайте някой интересен сериал ( нещо от рода на "От местопрестъплението" или такъв със съспишън/ mystery елемент ), че няма какво да гледам ooooh!

# 78
  • София
  • Мнения: 6 210
Препоръчайте някой интересен сериал ( нещо от рода на "От местопрестъплението" или такъв със съспишън/ mystery елемент ), че няма какво да гледам ooooh!
Ако не си гледала Criminal minds - препоръчвам ти го. Разказва се за екип профайлъри от ФБР, които разследват серийни убийства. Ще се ослушвам и аз за препоръки от същия жанр, че и на мен ми свършиха сериалите  Mr. Green!

О, сетих се и за още един - Harper's Island!

# 79
  • София
  • Мнения: 5 832
kiora, Harper's Island  thumbsup

а също Fringe thumbsup thumbsup thumbsup

# 80
  • Мнения: 776
Вени***, AmidalaHug, благодаря за отговорите, тегля Harper's Island Wink

# 81
  • Мнения: 30
аз от както започнаха жегите вечер не мога да спя и гледам едно сериалче по БТВ - "Моите мили съседи" - е от много време не се бях смяла така... готино е филмчето,а и е бая дългичко,та докато свърши и на мен ми се приспива  Peace

# 82
  • Мнения: 776
Изгледах първите серии на Harper's Island, наистина е зарибяващ Crazy ( макар и малко страшен Whistling) Глас и от мен Wink, още веднъж   bouquet за препоръката!

# 83
  • Мнения: 4 872
отговор 3  Party
харесвам бягство от затвора, отчаяни съпруги (въпреки че последния сезон малко ме оттегчава), анатомията на Грей, Хаус, от местопрестъплението Маями + повечето сериали по Фокс лайф  Laughing
иначе съпунките немогат да ме запалят напоследък- приятен ми е Силикон за рая, но вече го дават доста късно за моят режим .

вече гледам и '1001 нощи' и куп други, докато папкаме с бебчо  breastfeeding

# 84
  • София
  • Мнения: 9 967
Извините че ви нарушавам дамската тема с моето присъствие  Rolling Eyes

Аз също съм фен на сериалите,
фаворити са ми:
 Prison Break,
 Heroes,

 
Lost , Jericho (спряха го) , Suraface (спрян), Джон Доу ( с Доминик Пърсел -и него го спряха  #Cussing out Все хубави сериали...

4400 , Lost ги изоставих на 2-3Се (не помня вече)
 Някой би ли ме убедил/разубедил дали да ги продължавам ...(Lost като имам време може да го захвана пак, първия сезон беше страшен)

Сега започнах Fringe , но на моменти доста издиша, но като цяло ми харесва,(главно заради конспирацията и лабороторията на смахнатия учен, а май и извънземните имат пръст  Grinning )

От тази тема ме заинтригува Mental , мисля да го погледна, навява на Др. Хаос (който се поизтърка ...)

Споделете някой хубав сериал , който се вписва в гореспоменатите bowuu

# 85
  • София
  • Мнения: 5 832
hakama, ако не си гледал Eureka - препоръчвам с две ръце, много ми е любим  Peace
Също Primeval - току що свърши трети сезон.
С дъщеря ми гледаме Smallville и Reaper, вторият е по-скоро забавен  Grinning
Sanctuary
Alias
Charlie Jade
Ако харесваш приказки - Merlin и Legend of the Seeker.

Стига засега, после пак  Grinning

# 86
  • София
  • Мнения: 8 348
Sanctuary нещо не го харесах
ама ич
обаче си го изгледах примерно де, нали съм всеядно

Eureka направо щях да се разрева като свърши с толкова кратък сезон
искам още пъъъъък

аз препоръчвам Life и Castel

# 87
  • София
  • Мнения: 5 832
Eureka направо щях да се разрева като свърши с толкова кратък сезон
искам още пъъъъък

Сезонът продължава на 10 юли с още 7 серии  Grinning

# 88
  • София
  • Мнения: 8 348
а супер
тамън бях сложила траур
тамън се наточиш и набереш скорост да гледаш и оп нямааа
много кофти така
ама до тогава има цял месеееец....


почнах третият сезон на Burn notice
и той е сладурски, забавлява ме

# 89
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
possessed , ако ти е възможно ще дадеш ли линк за Castel, че не го откривам нещо Sad.

Общи условия

Активация на акаунт