До мамите с дечица от зодия Козирог :)

  • 1 356
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 477
Не само аз съм Козирог, ами така се случи, че и малката е Козле! За мен е страшно лесно да я разбирам - просто си спомням моето детство! Иначе казано, "лесно" дете - послушна, но с инат, голям колкото рогцата й, когато реши....усмихната и много контактна, кротка до безобразие, обаче като и щукне нещо в главицата - никой не знае къде и какво ще изобрети, но това са редки моменти.
Като цяло аз съм била доволно кротка и все се натисках да слушам какво си говорят "големите". В пубертета става малко по-сложно - като че ли рогатите стават много свободолюбиви и все нещо не им е наред (на кой ли пубер му е наред де Wink) Но от друга страна Козирозите, освен мен и дрги които познавам са много разсъдливи и дори в пубертета не са чак толкоз голям ужас! После обикновено са много амбициозни, леко егоцентрични, склонни към депресия, но в същото време могат да са и страшни купонджии! Малко мързеливички откъм физическа активност, но хайде сега Laughing Laughing

# 16
  • Мнения: 1 017
оооо, колко много не6та...и вси4ките (по4ти) вярни Grinning иди кажи сега, 4е не трябва да се вярва на зодии...много голямо благодаря на вси4ки, които са споделили...
това с упоритостта и депресивността ме притеснява, ама и моята зодия е една...така 4е няма какво да се оплаквам Simple Smile
успех с козлетата на вси4ки 6тастливи мами Grinning

# 17
  • Мнения: 1 938
Синът ми е Козирог. Беше ревливо бебе (ама мнооооооого ревливо) Twisted Evil Инатче е, не мога да му затворя устата...На мама златното дете!  love001 Много си го обичам! Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 934
И аз съм мама козирог, та затова да си кажа - с какъвто и характер да е детето, отнасяйте се с уважение към него. Ще го оцени. Колкото и смешно да звучи.
И да не се прекалява с 'бебешките' думи! Grinning

# 19
  • Мнения: 4 629
Много ви благодаря. Почти успяхте да ме убедите, че това е най-хубавата зодия, а аз се бях притеснила, че ще е рогато и така ми се искаше да е Водолей като татко си. Сега разбирам каква прекрасна зодия е Козирог.
Да са ви живи и здрави и дечицата и половинките  Grinning

Водолея е най-хубавата зодия, но това е друга тема  Wink

Мъжът ми и бебо са козирози. Съпругът ми е бил послушно дете, общително, с много приятели, не е бил голям фен на ученето, много самостоятелен още от малък, голям инат, много разхвърлян ( и до днес мрази да подрежда).

Сега като възрастен най - много ми харесва това, че за него на първо място стои семейството. Обожава  мен и беби и прави всичко за нас. Направо му доставя удоволствие да ни обгрижва   bouquet Обича работата си, но в никой случай не бих могла да кажа, че е работохолик  Wink

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Едното ми дете е козирог, другото- риби. И за двете мога да кажа, че са пословични инати. Като се сдърпат за някоя играчка настава ужас! Противно на зодиите си- нито са кротки, нито добрички- истински зверчета са.

Общи условия

Активация на акаунт