LIPOVON - ultimate weight reduction ?

  • 265 016
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 544
И аз чакам инфо от кой фитнес може да се поръча Hug

# 16
  • Мнения: 36
Моя позната ще го вземе от някакъв фитнес инструктор. Лично не го познавам. Цена ще ми каже след като ми го донесе. Като ми го доставят ще ви пиша.

# 17
  • Мнения: 77
Хайде момичета,защо не пишете?Пиете ли липовон?Действа ли?

# 18
  • Мнения: 6 958
Хайде момичета,защо не пишете?Пиете ли липовон?Действа ли?

Пия го от 4 дни, ефект рано е да се каже, определено не ям така както преди, но съм се настройла психически за диета - това е най-важното което мога да кажа. Не бих си го купила 2 път сякаш, но парите са дадени и трябва да се изпие  Simple Smile

Мисля, че тоя Липовон е слабичък, др. вид добваки са далеч по добри според мен  Peace

# 19
  • Мнения: 6 958
Момичета, които казахте, че ще си го поръчате - пиете ли?  newsm78

Докладвам, че почти съм изпила опаковката от Липовона - имам за няколко дена още - с една дума НЕ Е ЕФЕКТИВЕН. При мен НЕ подейства, слабичък е и не си заслужава парите. Когато съм пила други добавки, ефекта е бил много по силен и поразителен  Peace Вярно е, че се пие повечко водица, но не съм свалила почти нищо, спазвам си по възможност здравословно хранене и това е  Peace

# 20
  • Мнения: 36
Здравейте и аз както обещах да се отчета. Вече почти 20 дни пия липовон. Наистина въобще не огладнявам. Сладкото почти съм го спряла. Вече хапвам доста по малко от преди, но не мога да кажа съвсем здравословно. Бях 60 кг, а сега съм 55-56 кг. В талията отслабнах най-много - 7 см. В ханша - 3 см, а в бедрото -1 см. Отслабването ми започна някъде след 5-я ден. През ден карам и велоергометър по 30 минути. Преди също съм карала велоергометър, но не съм отслабвала затова си мисля, че всичко се дължи на липовона.
Миранди, при теб усещането за глад не изчезна ли? Защото ако си си сменила начина на хранене и още повече намалила количеството на храната и то за 1 месец няма причина да не отслабнеш. От какво тегло стартираш?

# 21
  • Мнения: 6 958
"Глада" за сладко определено изчезна  Peace Пиех повече вода и се храних по малко. Мерки не съм мерила, а свалих около 2-3 кг., но не е това което очаквах и това което пропагандираха предлагащите го, че се сваля по 10-15 кила месечно  Peace

# 22
  • Мнения: 36
Аз вече пия втора опаковка. А мои познати като ме видяха и те си поръчаха. При тях също изчезна глада и най-вече за сладко. При всички ни го има усещането за жажда. Почти непрекъснато ми се пие вода. Вече съм 54 кг, в талията спрях да отслабвам (макар, че имам все още 3-4 излишни см), но в ханша продължавам - от самото начало съм свалила вече 6 см. В бедрото - 3,5см. Вчера даже си накупих нови панталони. От 30 размер сега съм 28.  Сега искам само да задържа постижението. Миранди ти от кои хапчета си най-доволна?
Другото, за което се сещам за да не отслабваш много е да задържаш вода. Ако е това пробвай с калиева сол и доколкото можеш ограничавай солта.
Аз между другото съвсем не вярвах, че ще отслабна толкова, защото съм с хашимото, а с този проблем хората дебелеят.

Последна редакция: нд, 28 юни 2009, 12:21 от galiu

# 23
  • Мнения: 6 958
Определено 2 път няма да си ги купя. Най-доволна бях от Липозан, който съчетавах с кардиотренировки  Peace

# 24
  • Мнения: 36
А при мен липозана не подейства (две опаковки изпих) - нито един кг не свалих. Освен това беше много неприятен на мирис.

# 25
  • Мнения: 6 958
При всеки е различно - при едни действа едно, при други друго  bowuu

# 26
  • Мнения: 0
Липовона не е регистриран по закона за лекарствата. Затова не се продава по аптеките .
Води се като  хранителна добавка. Лекарствата полежът на контрол, хранителните добавки не.
Hoodia Gordnii EXtract - (20:1) - 350mg и Garcinia Cambogia Extract - 50mg са билки
втората е за стопяване на мазнините
LIPOVON COMPLEX FORMULAS 400mg не е посочено какво садържа тази формула
при лекарствата задължително има упътване на бг тук никаде не пише на български защото както ви казах не подлежи на контрол

# 27
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 523
Всяка стока, к се продава тр да има описание на бг. Кой го внася това нещо?

# 28
  • Бургас/София
  • Мнения: 310
Аз съм много доволна от тези хапчета, започнах да ги пия преди 3 месеца, за месец и половина свалих 8 кг. Много се съмнявах, че ще има някакъв ефект, но се оказа че греша. Първата седмица като ги почнах се страхувах да вляза в заведение или магазин, защото започваше да ми се гади само при мисълта, че трябва да ям нещо. Отначало единственото което ми се ядеше беше кисело мляко и праскови. Вече не ги пия, но продължавам да избягвам тестени храни, картофи, ориз и сладко. 

# 29
  • Мнения: 6 958
Всяка стока, к се продава тр да има описание на бг. Кой го внася това нещо?

не няма  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт