моля за съвет-колко ml АМ освен кърмата??

  • 1 871
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 30 142
мамчета,

пак ви пиша 1,5м, след като ми помогнахте да давам на бебо само кърма  Wink

той вече е на 4м, ходих на консултация и педито ми каза, че след като е само на кърма, за захранване ще говорим чак след 5-6м (навършени). Мои познати обаче дават вече (родихме заедно) по лъжичка-две пюре. Педи дали е права????

И още нещо: бебо е доста ящен, и през деня и през нощта си хапва с удоволствие, има ли опасност да преяде с кърма??? Педи каза, че се усвоявала бързо от организма и няма проблем, ама да питам аз "кърмачките-ветеранки"  Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 2 734
Можеш само да се радваш,че педиатърката ти е в час със съвременните тенденции в бебешкото хранене!Захранването се препоръчва след навършването на 5 -6 месеца и то не само за кърмените деца,а и за тези на АМ.В библиотеките на този форум и на форума за кърмене има много статии по въпроса.Няма никакъв смисъл да бързаш,това,че познатите ти го правят не значи,че са прави.Прочети малко повече за твое успокоение и се радвайте на кърменето Peace
А за апетита на бебчо- нека суче толкова,колкото иска.От кърменето на поискване не се постига свръхтегло,раздут стомах или други негативи,въпреки подобни мнения,които се ширят.Бебешката пухкавост се израства много бързо,когато дечицата започнат да пълзят и ходят.

# 17
  • София
  • Мнения: 30 142
Цитат
Бебешката пухкавост се израства много бързо,когато дечицата започнат да пълзят и ходят.

това го казват много майки, дано е така:)

DoGma_PrObe ,

мерси, пускам сега търсачката и започвам да чета и без това имам време до 6-я месец да попрочета доста материал Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт