Препоръчайте ми комплекс в Камчия.

  • 17 321
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ми аз миналата година август.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 958
Имаше един добър комплекс с бунгала Нимфа мисля, че се казваха. В самия комплекс имаше и магазин,и доктор, и тенис на маса. Ние отседнахме в Рибката, ако не се лъжа /лято 2007 бяхме там/. бунгалата изглеждат сравнително нови, но стаите в които имаше баня меришеха на мухал. Бунгалата бяха с 3 стаи /две от тях с обща баня, третата със собствена/ и хубава веранда отпред /но ние бяхме сами в цялото бунгало и не знам как се редуват хората като са заети повече стаи/.

# 17
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Сетих се да ви кажа, че най-луксозно е Захарчето . 
http://zaharcheto.com/index.php?view=article&catid=1:latest- … print=1&page= нещо не мога да го отворя сайта им


Ето на Нимфа сайта http://kamchia-nimfa.v.bg/bg/

# 18
  • Мнения: 192
(х) Dorothy, Благодаря ти за линковете. И аз бях харесала Нимфа, но прочетох доста противоречиви мнения . Полснимките ми се стори хубаво, а ето и един човек ,коъто е ходил и му е харесало.

# 19
  • Мнения: 1
Привет на всички.Давам пълна информация за Рай: миналата година почивахме във вила финландия. Ужасно скъпо за условията, които се предлагат - гледам тази година са по 94лв.При резервацията ми обясниха, че има ТВ, че кухнята е оборудвана, и това на което най-много държах - близо до плажа - е били на 50м.Да - ама не.При настаняването първо минах с метла и парцал отвсякъде.Само да кажа, че не държа на лукса, предпочитаме спокойствие - децата да играят а ние да сме на барбекю.Леглата са под всякаква критика - матраците скърцат ужасно и са изпокъсани.Дивана и фотьойлите бяха направо изтърбушени - ако не ги подпълните с възглавници - просто няма как да седите.За ТВ ни поискаха допълнително по 5 лв на ден - нищо. Плажа съвсем не е на 50м, а на поне 100. НО като махнем всичко това - прекарахме страхотно.Миди и риба - и барбекю - всеки ден. Малко не ми хареса морето - първо е доста дълбоко за деца - после плитко - и не знаеш къде има "дупки" - не пусках малката сама - трябваше да има някой с нея...Бунгалата са зад вилите - до пазарчето. Нямаше наблизо заведения и беше тихичко.Готвехме си всеки ден. Единственото което ме спира тази година за там - е цената - доста солена..Успех в търсенето на почивка - аз се ослушвам за романтика - поне бунгалата са на 1ва линия/или поне така изглеждат/...

# 20
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
..Успех в търсенето на почивка - аз се ослушвам за романтика - поне бунгалата са на 1ва линия/или поне така изглеждат/...

Да така е но са на височко, не е на равно, както е Рай. Чува се морето, но тези съвсем на първа линия са по-мизерни и шумни.

# 21
  • Мнения: 155
А някой да има отзиви от Елмона:http://www.elmona.com/#

# 22
  • Мнения: 556
Да, ние се върнахме преди 2 седмици. Няма да повторя повече. Макар че бях събрала положителни отзиви за там аз не останах очарована. Бунгалата освен че бяха минати по пода с парцал, не бяха чистени въобще от години - навсякъде паяжини, по прозорците мухъл, по тавана също. Леглата скърцат ужасно, а хладилника в нашето бунгало беше Мраз и бръмчееш като трактор.

# 23
  • Мнения: 674
Казвам Ви мили на Камчия е супер мизерия не ходете ще съберете само отрицателни емоции. Peace Praynig Peace

Общи условия

Активация на акаунт