Какво стана с играта с мечетата на Памперс? - 6

  • 77 080
  • 1 115
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 2 180
А аз съм убедена, че след като тази година няма игра, догодина съвсем няма начин да пуснат.  Naughty

# 1 006
  • МИНДЕРА
  • Мнения: 304
А аз съм убедена, че след като тази година няма игра, догодина съвсем няма начин да пуснат.  Naughty
И аз съм на същото мнение Whistling Whistling

# 1 007
  • Мнения: 100
Здраете ли, че от днес има промоция на памперсите в кауфланд, но незнам дали дават нещо към тях.
Някой да е видял или чул нещо?

# 1 008
  • Мнения: 73
Записвам се да следя темата,че ми е интересно ще пуснат ли игра тази година?

# 1 009
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Сори за спама, ама това ми е най-веселата тема в целия форум и си я следя най-редовно. През ден се пита едно и също  Joy

# 1 010
  • Мнения: 68
Сори за спама, ама това ми е най-веселата тема в целия форум и си я следя най-редовно. През ден се пита едно и също  Joy
От една седмица се каня да напиша същото,но ти ме изпревари. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 1 011
  • Мнения: 86
Записвам се да следя темата,че ми е интересно ще пуснат ли игра тази година?
Направи си труда да прочетеш поне 2 страници назад и ще разбереш

# 1 012
  • Мнения: 9 973
аз пък си мисля,че март месец ще пуснат пак игра.Доколкото помня,все март месец ги пускат  Thinking

# 1 013
  • Мнения: 45
Аз все още се надявам...Миналата година получих писмо за въпросната игра чак през април.Синчето е декемврийско бебе и хванах само малко от играта...трупам мечки и очаквам нова игра...Успех и здраве на сички

# 1 014
  • Русе
  • Мнения: 1 782
И аз събирам за всеки случай. Имам 63 точки за сега. Дано пък да решат да пуснат и да е с различни играчки от миналата. Накрая успях да се уредя с жирафче.  Mr. Green

# 1 015
  • София
  • Мнения: 3 532
 Laughing Искам игра! Много игра! Joy

Аз да попитам... В един детски магазин ми казаха, че вече имало и момичешки памперси, ама човечето е мъж и не се заинтересувах. Ама после се замислих дали на опаковката си пише момичешки. Да не взема да купя такива (ако въобще има) и да се излагаме с женски гащи  Joy

# 1 016
  • София
  • Мнения: 6 263
Laughing Искам игра! Много игра! Joy

Аз да попитам... В един детски магазин ми казаха, че вече имало и момичешки памперси, ама човечето е мъж и не се заинтересувах. Ама после се замислих дали на опаковката си пише момичешки. Да не взема да купя такива (ако въобще има) и да се излагаме с женски гащи  Joy

Има, пише и са в розова опаковка (виждала съм само гащи, не и с лепенки).  Peace

# 1 017
  • София
  • Мнения: 1 535
Ама после се замислих дали на опаковката си пише момичешки. Да не взема да купя такива (ако въобще има) и да се излагаме с женски гащи  Joy

Има и за момченца - пелени-гащички са. Още не съм купувала пакет, но преди 2-3 месеца имаше към пакетите мостри. За момченцата май бяха зелени и пишеше, че са за момченца  Thinking

аз пък си мисля,че март месец ще пуснат пак игра.Доколкото помня,все март месец ги пускат  Thinking

Миналата година започна през януари. Преди това не съм се интересувала...

Никой не каза за Кауфланд тази седмица?

# 1 018
  • Мнения: 659
Аз вчера си купих памперси от Кауфланд на 19,50.

# 1 019
  • БГ
  • Мнения: 1 167
Аз вчера си купих памперси от Кауфланд на 19,50.

Моят мъж току-що донесе Джъмбо пакет №2 на същата цена.   Peace  Подаръци към тях няма!

Общи условия

Активация на акаунт