Помогнете ми за избора на мъжко име,моля.....

  • 2 682
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 574
Ох, и двете са хубави, но с ,,К'' фаворит ми е Константин.
И на мен Peace

# 16
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Калоян Peace

# 17
neznam no sas sigurnost ne bih si krastila deteto kaloqn mn mi e edno takova starobalgarsko i me draznqt takiva imena moje bi Konstantin e po dobre Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 763
И двете имена са хубави, но напоследък много често срещани, затова гласувах за "друго". Кирил ми е много любимо име, Константин също е хубаво.

# 19
  • Мнения: 4 555
И Кристиян и Калоян са много много популярни напоследък. Измислете нещо друго, ако има и други имена, които ви харесват.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 006
Аз съм пристрастна - Константин.  smile3503 Но и всички изброени дотук са хубави.

# 21
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не ви ли притеснява, че вече всички момченца са Кристиян и Калоян? Вече ме втриса от Кристияновци и Калояновци. На ваше място бих измислила нещо друго. Може Константин, аз харесвам Каян.

# 22
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
От двете избирам Калин Laughing

# 23
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
Константин и Камен са ми фаворити.
А пък за Кристиян и Калоян явно са са чак толкова разпространени.В класа на дъщеря ми има само един Кристиян ,а Калоян няма.В групата на сина ми в яслата няма нито Кристиян нито Калоян.Така,че успех в избора.

# 24
  • UK
  • Мнения: 3 959
Преди една година като снимаха онова предаване "Такъв е животът: Шейново" имаше два епизода, в които всички новородени деца бяха Кристиян. До едно. Дъщеря ти е малко голяма за тази мода, сина ти също, тя е от тази година и от миналата.

# 25
  • Мнения: 111
Кристиян от изброените. А иначе Камен, Крум  Hug

# 26
  • Мнения: 6
Аз съм "ЗА" Камен!Калоян ми харесва,но наистина се среща доста често вече. Peace

# 27
  • Мнения: 93
Кристиян!

# 28
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Отг. 3 - друго Wink
Камен, Кирил, Калин, Крум.

Но точно от тези 2 имена вече ми втръсна  Tired

# 29
  • Мнения: 217
Кардам,Кристо,Камен,Кубрат,Кайчо( Mr. Green),Климент в общи линии не се спирам на никое но са с К

Общи условия

Активация на акаунт