как забавлявате вашите деца

  • 1 298
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
в хубаво време спи следобедния сън в количкана навън, прибираме се за следобедна закуска и пак сме по улиците пешком или на площадките, а ако времето е кофти имаме пъзели, пластелин, моливи и разни други играчки, ровим по шкафовете вади, подрежда, помага за простиране Wink абе гледам да не я оставям да скучае, ако ще и на мен да помага само да няма скука Wink

# 16
  • Мнения: 9 973
Най добрата zанмавка е играта с други деца (това от собствен опит). Няма ли къде да ги водите да играят с някого?
А на таzи въzраст са много малки zа някакви смислени "игри". Може да пробваш да му хвърляш топка, да му покаzваш картинки, но не очаквай, че това ще го zанимава повече от 5 минути. Обеzопаси дома си (обеzопасени контакти, да няма открити остри ръбове, zавържи шкафовете) и пусни детето да иzследва всета, така най много учи.
съгласна съм

# 17
Здравейте Simple Smile Искам да попитам ходили ли сте в детския кът в Скай, понеже чух, че е нов, но още не съм го посещавала,а ми е на удбно място?Ако някой има отзиви, моля да ми сподели Simple Smile

# 18
  • Мнения: 431
Здравейте Simple Smile Искам да попитам ходили ли сте в детския кът в Скай, понеже чух, че е нов, но още не съм го посещавала,а ми е на удбно място?Ако някой има отзиви, моля да ми сподели Simple Smile
Това в коя галактика се намира  Laughing ?

# 19
  • София
  • Мнения: 4 025
Строители от по-големи кубчета, пласмасови, дунапренени; чашки които влизат една в друга, една в/у друга, въобще неща с които може да се играе.Играчки , от които нищо не може да се направи никога не съм купувала.Книжки  с различни предмети, които ти да назоваваш, а детето да показва .Също и пъзели - от дървените или от картон с по3-4 части.С една дума всичко , което иска мислене.Пръстени, които се нанизват, различни формички за мушкане през отвори, има и по-сложни варианти.

# 20
  • Мнения: 3 929
Основното забавление на тази възраст беше разходката. Синът ми не се забавляваше с нищо. Искаше моето внимание, така че бяхме нон стоп заедно, освен докато спи. А, да не забравям тенджерите. Давах му да си играе с тях, защото много му бяха интересни.

# 21
  • Мнения: 998
И при моето дете имаше период с тенджари ,сега му омръзнаха.
Но преди по час-два се занимаваше с тях-махаше и слагаше капаците,редеше си ги.
Трудно се заиграва вкъщи ,затова вече го извеждам по-често.

# 22
  • Мнения: 764
Опитвах се да оставям сина ми да си играе сам, затова не съм се старала да го забавлявам. С играчките си започна да играе доста късно - чак към 1г. и 8-9 м. И до ден днешен не мога да кажа, че си играе само с тях - предпочита тенджери, тигани и какви ли не посуда - готви, разхвърля по шкафовете. Оставям го да си вършее изкъщи до момента, в който не започне да прави бели. По принцип обаче гледам да е повече навън - и сутрин и следобед, защото иначе го хващат бесовете....

# 23
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми то по цял ден сме на вън почети Thinking На вън ходи, вози се, играе на детската площадка или в пясака с кофичка, формички за пякъс багерче....
В къщи мн обича с топчета (има едни машини пускаш левче и тя дава топче) голяма игра пада Laughing купчета реди едно върху друго, разглежда книжки, опитва се да реди конструктор.....и най-вече играе с боклуци - кутиики, бутилки, батерии, кабели, отверки....
Аааа и това с тенджерите, което вече е споменато е голяма заигравка+ купи + черпаци + тави....

# 24
  • Мнения: 801
предпочита тенджери, тигани и какви ли не посуда - готви, разхвърля по шкафовете.
В парка или гората, дори в сняг и дъжд. И сега не пропуска локва Mr. Green
В къщи обожаваше да готви с мама, и все още той прави пицата в къщи.

# 25
  • Мнения: 239
с другите деца.

Общи условия

Активация на акаунт