Чорапогащник без пръсти?

  • 4 757
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 436
добре де, на мен пък ми се струва смешно пръстите на краката ти да са голи, а нагоре да си с чоропогащник.

# 16
  • Мнения: 49
добре де, на мен пък ми се струва смешно пръстите на краката ти да са голи, а нагоре да си с чоропогащник.
И на мен и то много, направо ще падна tooth то си е смешно сандали и чорапогащник по принцип, а пък и с голи пръсти

# 17
  • София
  • Мнения: 1 109
Ами когато се слага чорапогащник с цвят на кожата не е грозно.Аз съм виждала на зълва ми.Само пръстите са отворени.Не бях виждала тук,тогава в Ливан видях за първи път.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 109
и като допълнение към горното ,става въпрос за тънък чорапогащник и много официален случай,където не е допустимо гол крак.

# 19
  • Мнения: 49
и като допълнение към горното ,става въпрос за тънък чорапогащник и много официален случай,където не е допустимо гол крак.
[/quote
Ок съгласна съм, но за официални случай си има и официални обувки Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 1 109
не искам да споря за официалните обувки,но предвид климат и сезон,може и да е с отворени пръсти, все пак от сандал до сандал си има разлика.

# 21
  • София
  • Мнения: 38 515
Обаче като е до средата на стъпалото без нищо да го държи си мисля, че ще се изхлузва нагоре.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 109
не се изхлузва нагоре,защото големият пръст е отделен от другите.Минава тънка нещо като нишка и го отделя и това практически го задържа.Ама как го обясних #CrazyНали има едни чехли където са отворени,но големият пръст е разделен от другите.Е нещо подобно е

# 23
  • София
  • Мнения: 1 109
всъщност отворено е от две места - за големия пръст и за другите четири е общо.Май по-ясно го обясних сега newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 38 515
не се изхлузва нагоре,защото големият пръст е отделен от другите.Минава тънка нещо като нишка и го отделя и това практически го задържа.Ама как го обясних #CrazyНали има едни чехли където са отворени,но големият пръст е разделен от другите.Е нещо подобно е

Ясно де, като джапанка. И аз за това си помислих.
Също така може и нормален чорапогащник да се направи, ако те бива с иглата и конеца.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 109
не се изхлузва нагоре,защото големият пръст е отделен от другите.Минава тънка нещо като нишка и го отделя и това практически го задържа.Ама как го обясних #CrazyНали има едни чехли където са отворени,но големият пръст е разделен от другите.Е нещо подобно е

Ясно де, като джапанка. И аз за това си помислих.
Също така може и нормален чорапогащник да се направи, ако те бива с иглата и конеца.
може,ако те бива както казваш.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 109
но аз съм малко с две леви ръце,та не е сигурно колко бримки ще пусна.Съжалявам за спама  bouquet

# 27
  • Мнения: 372
добре де, на мен пък ми се струва смешно пръстите на краката ти да са голи, а нагоре да си с чоропогащник.

Мда, особено ако чорапогащника е черен Laughing

и като допълнение към горното ,става въпрос за тънък чорапогащник и много официален случай,където не е допустимо гол крак.

Ами щом не е допустимо с гол крак, то най-вероятно именно и голите пръсти не биха били допустими... За много официалните поводи нали обикновено роклите са дълги, така че етикета вероятно се отнася именно до пръстите, т.е. те да са "облечени" (или със сандали+чорапогащник, или направо със затворени обувки). Някои работодатели също не допускат служителите им да ходят с  голи пръсти и сандали през лятото...
Но какво ли разбирам аз от етикет Mr. Green

Ето в онзи сайт и линк към чорапогащници със силикон на стъпалото срещу хлъзгане:
http://belio.eu/damski-chorapogashti-chorapogashti-sas-silikon-h … -127_170_231.html

# 28
  • Мнения: 865
да, когато е супер официален случая не става да си с голи пръсти, но аз напр. бих си сложила такъв чорапогащник, защото кожата ми е много прозрачна и много ми се виждат вените Sick, а и кракът става по-гладък и фин/ как се изразих само ooooh!/ и се скриват разни целулити и други неравности.... Rolling Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 1 109
Понеже се бистри дали случаят е подходящ за "голи пръсти" и сандали, ще изплюя камъчето - става въпрос за вечерна сватба, по ливанските маниери е винаги официална.И не съм експерт в етикета,но по добре стои крака в чорапогащник.

Общи условия

Активация на акаунт