КОРЕМЦИ СТАНА РЕНЦИ

  • 3 588
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
УРАААААААА. ЧЕСТИТООООООО.

Само здраве и щастие на цялото семейство. Бързо възстановяване на мама.

# 16
  • Мнения: 233
Е, нямам думи!
Честито, честито, честито!
Да са живи и здрави и тримата от семейството!

Господ си знае работата, сега компенсацията му е голяма! smile3501  love001 newsm44 newsm44
[/size]

# 17
  • Мнения: 147
ЧЕСТИТО МИЛИЧКА РЕНЦИ

ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ ЦЯлОТО СЕмЕЙСТВО

много се радвам за теб Grinning Grinning Grinning

# 18
ЧЕСТИТООООООООООО

# 19
  • Мнения: 498
Честито маменце , голямо чакане - голямо щастие Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 507
ЧЕСТИТА БЕБОРАНКА!  newsm30 [/b][/size][/color]Да са живи и здрави цялото семейство! Много щастие и радост покрай бебка!
Това е най-хубавата новина, супер  smile3501

# 21
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Честито, мила Ренци! Да ви е жива и здрава малката дъщеричка, да бъде много щастлива и винаги да ви радва!!!

# 22
  • Мнения: 303
Честита прекрасна малка бебешка радост на мама Ренци и татко Донци. Да им е жива и здрава малката принцеса!
А те много да я слушкат и да и сменят редовно памперсите, да и се усмихват глуповато и да и гукат нечленоразделно.

# 23
ЧЕСТИТОООО  и от мен РЕНЦИ newsm51 smile3501  love001 Много щастливи моменти, усмивки, прегръдки и слънчеви дни.

# 24
  • Мнения: 4 358
Ехаааа... страхотна новина  #Milti
Да е жива и здрава малката принцеса на мама Ренци и тати Донци, да им донесе много щастие и да огрее сърцата им с усмивките си!


Момичета, от цялото си сърце ви желая Ренци да повлече крак и да се радвате на повече бебета!  Hug

# 25
  • Мнения: 2 381
Честита дъщеричка!

# 26
  • Мнения: 3 205
О, толкова се зарадвах, че чак се разплаках!

Честито на Ренци и Донци!
Нека малакта душичка да е здрава (най-важното), да папка, да спинка, да гука и да се усмихва!

Това е невероятна радост! Най-хубавата новина! 

# 27
  • Мнения: 4 362
Честито и от мен!Да е жива и здрава малката красавица,много пакости и още повече усмивки за да радва мама и тати.Много се радвам и аз страхотна новина

# 28
  • Русе
  • Мнения: 526
   Честитоооооооооооооооо! Flowers Sunflower
   Много любов и радост на щастливото семейството  newsm51
   Очакваме повече подробности

# 29
  • Варна
  • Мнения: 841
Ренци, миличка, честито! Да сте живи и здрави и тримата, от тук нататък само с хубави новини да ни радвате. Много много целувки от мен на бебока Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт