Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 486
Ние ходим на уроци за подготовка от доста време вече,
Желая го на всички! Simple Smile
къде ходите на уроци ако не е тайна?
аз също го обмислях като вариант по-едно време и още не съм се отказала напълно
Ходим при учителка в Горна баня, която подготвя за лицея и за други училища. Харесах я, на моя позната подготви и двете деца и влязоха там. Но ще видим какво ще стане, върху концентрацията на нашия трябва да поработим.



Браво, дано успеете!

# 286
  • София
  • Мнения: 486
Желая на всички успех! Simple Smile

# 287
  • София
  • Мнения: 486
Може ли да ме ориентирате еднакъв брой точки ли носят всички упражнения? На самия изпит явно не се дават математически задачи, както аз си мислех, за съжаление... Simple Smile

# 288
  • Мнения: 567
Това може да каже някой родител, който е ходил да прегледа работа на детето си. Да знаете, че се подава молба и разполагате с 3 дни, в които ще ви бъде разрешено да видите работата на детето си, както и оценяването. Аз съжалявам сега, че не го направих-щях да знам повече.  Wink
Задачите са с различна сложност и не ми изглежда логично, да носят еднакъв брой точки!  Peace

# 289
  • София
  • Мнения: 486
Ми и на мен ми се струва, че може би не носят еднакъв брой, ще видим Simple Smile

# 290
  • Мнения: 7 182
Това може да каже някой родител, който е ходил да прегледа работа на детето си. Да знаете, че се подава молба и разполагате с 3 дни, в които ще ви бъде разрешено да видите работата на детето си, както и оценяването.
Преди години имаше правило: Не можеш да разгледаш работата на детето си, ако е прието.
Сега не знам как е.
Не, че някого ще го интересува. Но ми беше много странно и така и не можах да си отговоря на въпроса ЗАЩО?

# 291
  • Мнения: 567
Това може да каже някой родител, който е ходил да прегледа работа на детето си. Да знаете, че се подава молба и разполагате с 3 дни, в които ще ви бъде разрешено да видите работата на детето си, както и оценяването.
Преди години имаше правило: Не можеш да разгледаш работата на детето си, ако е прието.
Сега не знам как е.
Не, че някого ще го интересува. Но ми беше много странно и така и не можах да си отговоря на въпроса ЗАЩО?

Така е и сега!  Peace
И аз нямам обяснение.  Shocked Интересно, каква ли е причината? Няма логика някак.

# 292
  • Мнения: 567
Да ви кажа, ако на някой е от помощ.
Много ме учуди, че една от 3-те грешки на дъщеря ми, беше това, че не е могла да реши лабиринта!?  Rolling Eyes Справяше се о.к. с доста трудни лабиринти и задачи, та се озадачих!  newsm78
Вчера я попитах, какво точно е правила с лабиринта и колко време е имала? Каза, че времето за решаване на лабиринта е било 30 секунди!  Shocked Каза, че първо го е проследила с пръст и и е излязъл, после започнала с химикалката, направила го до някъде и са им казали - Спрете! Тя има часовник, познава часа от 4-5 годишна и се ориентира иделно по него. Навива си алармата, следи кога трябва да излезем, така че съм склонна да и вярвам. Явно времето е било супер малко и не и е стигнало! Така, че имайте го предвид и засичайте кратко време на децата си!

# 293
  • София
  • Мнения: 486
Да ви кажа, ако на някой е от помощ.
Много ме учуди, че една от 3-те грешки на дъщеря ми, беше това, че не е могла да реши лабиринта!?  Rolling Eyes Справяше се о.к. с доста трудни лабиринти и задачи, та се озадачих!  newsm78
Вчера я попитах, какво точно е правила с лабиринта и колко време е имала? Каза, че времето за решаване на лабиринта е било 30 секунди!  Shocked Каза, че първо го е проследила с пръст и и е излязъл, после започнала с химикалката, направила го до някъде и са им казали - Спрете! Тя има часовник, познава часа от 4-5 годишна и се ориентира иделно по него. Навива си алармата, следи кога трябва да излезем, така че съм склонна да и вярвам. Явно времето е било супер малко и не и е стигнало! Така, че имайте го предвид и засичайте кратко време на децата си!
Ау, това не ми звучи никак добре!

# 294
Може ли и на мен да изпратите тестd от миналата година=
desi_georgieva2001@yahoo.com

# 295
  • София
  • Мнения: 486
Искам да ви кажа, че судокуто никак не ни е лесно за момента, не го прави вярно синът ми.

# 296
  • Мнения: 605
Искам да ви кажа, че судокуто никак не ни е лесно за момента, не го прави вярно синът ми.

Коя е задачата наречена судоко (или мозайка, както видях в един пост)? Нещо не мога да си я представя. Може ли да ми я опише някой, моля.

# 297
  • София
  • Мнения: 486
Коя е задачата наречена судоко (или мозайка, както видях в един пост)? Нещо не мога да си я представя. Може ли да ми я опише някой, моля.
[/quote]
Това е решетка с 5х5 квадрата, общо 25 /мисля че досега толкова им ги дават/, която е на принципа на судоку. В някои от квадратите са им сложени определени картинки, останалите трябва да попълнят -  - общо 5 фигури.

# 298
  • София
  • Мнения: 7 673
Коя е задачата наречена судоко (или мозайка, както видях в един пост)? Нещо не мога да си я представя. Може ли да ми я опише някой, моля.
Това е решетка с 5х5 квадрата, общо 25 /мисля че досега толкова им ги дават/, която е на принципа на судоку. В някои от квадратите са им сложени определени картинки, останалите трябва да попълнят -  - общо 5 фигури.
[/quote]
Да допълня - попълват се така, че да има във всеки ред и във всяка колона по 1 път всеки елемент. Абе судоку като това с цифрите, само че с картинки

# 299
  • Мнения: 567
[Коя е задачата наречена судоко (или мозайка, както видях в един пост)? Нещо не мога да си я представя. Може ли да ми я опише някой, моля.

Пиши ми и-мейл на лични и ще ти я изпратя-да я видиш.  Peace
Момичета, пратих миналогодишния тест на доста хора и не съм следила кой, какво е получил и отворил. На някой не им се отваряха задачите?  newsm78
Ако някой не ги е получил, моля да ми пише пак! Ще ги пратя отново.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт