Интернатът

  • 62 149
  • 789
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 4
Моля ви, някой ще ми обяснили какъв е този проект Близнаци ? Нещо ми се губи  аз съм до 8ма серия на 6 сезон - или може би още в сериала не са го разяснили ???? кажете ми  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 586
  • Мнения: 112
Засега ( на 4-ти сезон съм), Иван и Хулия са ми любима двойка Peace

И на мен те са  ми любимците. Какъвто и да е “ъгловат“ този Иван, не може да му се отрече, че не е страхливец и не се бои от мръсната работа.   ...
Сега гледам 5-ти сезон, вече го приключвам всъщност. Половинката започна да гледа сериала с мен, но от началото на 5-ти сезон. Щом и него го заинтригува, макар да е пропуснал 4 сезона... Mr. Green Страхотна работа е сериалчето Grinning

# 587
  • Варна
  • Мнения: 691
аз го изгледах ама накрая чак му се ядосах на сериала-то тези серии толкова дълги и толкова интригуващи че ме заболя главата..............сега ще видим този новият сериал "Корабът" дали ще ни грабне така

# 588
  • Мнения: 648
аз го изгледах ама накрая чак му се ядосах на сериала-то тези серии толкова дълги и толкова интригуващи че ме заболя главата..............сега ще видим този новият сериал "Корабът" дали ще ни грабне така

Може ли малко повече инфо, какъв е този сериал "Корабът"? Къде и кога ще го дават?

# 589
  • Мнения: 12
И аз съм на 5-ти сезон, стигнала съм до 5-та серия. Така се надявам да ми остане време през почивните дни да изгледам поне 1-2 серии още Praynig

# 590
  • Мнения: 0
Здравейте! Преди време четох някъде /мисля дори, че беше в тази тема, но сега не го намерих/, че в Испания са пуснали нещо като продължeние на El Internado. Доколкото си спомням, ставаше въпрос за това, че главните герои дават показания в полицията или съда за това какво знаят и са преживели.
За съжаление това е всичко, което си спомням, затова искам да помоля, ако някой знае нещо или поне си спомня къде е чел нещо подобно, нека напише. Много бих искала да гледам и тези серии.

# 591
  • Мнения: 112
Я, това с продължението е много интересна, а и добра новина!
Моля, ако някой знае откъде мога да си сваля със бг субтитри сериите от първи до четвърти сезон вкл.
Благодаря!
Трепетно чакаме у дома 7сезон , 4-та серия... Praynig Hug



п.п. проектът “Близнаци“ не е ясен до края, все се разплита по малко и малко, но колкото повече ти се разплита, толкова повече осъзнаваш, че нищо не ти е ясно Laughing

Последна редакция: пн, 25 апр 2011, 22:38 от LeAn

# 592
  • UK
  • Мнения: 3 959
Може ли някой да ми каже с две думи какво има качено по сайтовете от сезоните, които не са давани по ЕйЕксЕн, какви субтитри има и тн, че нещо пропуснах напоследък. Simple Smile

# 593
  • у дома
  • Мнения: 7 168
Може ли някой да ми каже с две думи какво има качено по сайтовете от сезоните, които не са давани по ЕйЕксЕн, какви субтитри има и тн, че нещо пропуснах напоследък. Simple Smile
Първо,благодаря     bouquet  за започната тема,благодарение на която разбрах за този чудесен сериял...
Второ -по AXN са давали до края на четвърти сезон,а ето тук http://www.DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrents& … ry=0&active=1 са качени 5 и 6 сезон и до 3 серия на 7-ми сезон със бг субтитри.
А ето тук http://kinozal.tv/details.php?id=785170 са качени всичките 15 серии от последния 7 сезон,но са с руски субтитри.

# 594
  • UK
  • Мнения: 3 959
Много ти благодаря, точно това ми трябваше. Simple Smile Ще седна и ще изгледам всичко качено веднага щом мога. Благодаря още веднъж. Simple Smile

Радвам се, че съм помогнала на някого да започне да го гледа, сериала си заслужава. Simple Smile

# 595
  • у дома
  • Мнения: 7 168
Да,наистина си заслужава,аз и по-напред писах,че за пръв път попадам на такъв сериал,който да те държи в напрежение през цялото време и да се случват във всяка серия хиляди нови неща...чак ми липсва,че няма какво да гледам от този тип.

# 596
  • у дома
  • Мнения: 7 168
Я, това с продължението е много интересна, а и добра новина!
Моля, ако някой знае откъде мога да си сваля със бг субтитри сериите от първи до четвърти сезон вкл.
Благодаря!
Трепетно чакаме у дома 7сезон , 4-та серия... Praynig Hug



п.п. проектът “Близнаци“ не е ясен до края, все се разплита по малко и малко, но колкото повече ти се разплита, толкова повече осъзнаваш, че нищо не ти е ясно Laughing

Ето тук са качени сериите от първи до четвърти сезон с бг субтитри http://www.DMCA-removal-from-Google/browse.php?incldead=1&se … ernado&page=0 -липсва само 4-та серия на първи сезон,нея така и никой не я откри никъде с бг субтитри .

# 597
  • София
  • Мнения: 3 581
Сериите, които липсват ги има във Vbox-a. Прочетете коментарите към следващите серии

# 598
  • у дома
  • Мнения: 7 168
Сериите, които липсват ги има във Vbox-a. Прочетете коментарите към следващите серии
Благодаря! Аз понеже не съм ги сваляла от Замунда така и не съм чела коментариите  Embarassed

# 599
  • Мнения: 112
svetlaem, NellyR, благодаря!  bouquet
Да  кажа, че се видяхме с роднини  и закрастихме и тях по сериалчето Mr. Green
А първата работа на съпруга като се върнахме беше да провери дали има качени нови серии със субтитри  Mr. Green
Завииииииждам на започващите да го гледат...наслаждавайте се на всеки миг, заслужава си...

Общи условия

Активация на акаунт