Получавате ли редовно и навреме заплата?

  • 2 680
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 283
За момента не повече от 5 дни закъснение. Да се надяваме че няма да се увеличат!

# 16
  • София
  • Мнения: 67
На последната ми работа, която напуснах преди 1 мес. не ми бяха плащали 3 месеца.
В момента много хора се оплакват от забавяне на заплатите.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Да чукам на дърво, получавам си заплатата точно на определения ден.

# 18
  • Мнения: 589
Аз и друг път съм го казвала-има нещо сбъркано в мен.Откак се е рекло "криза" -и заплатата ми е по-висока, и редовно си я взимам, всеки петък вечер( да не чуе дяволът!).Виж, милото малко го позакъса преди месец, щото нещо се реорганизираше фирмата им, ама нейсе-оправиха се нещата, изчистиха му всичко...

# 19
  • София
  • Мнения: 604
на държавна работа си получавам редовно заплатата, но е много малка Laughing

# 20
  • Мнения: 4 916
на държавна работа си получавам редовно заплатата, но е много малка Laughing

Ама стабилна  Peace И знаеш, че през юни ще имаш 10 на сто увеличение  Peace

По темата - в момента е редовна. За по-нататък ще видим.

# 21
на държавна работа си получавам редовно заплатата, но е много малка Laughing

+1

# 22
  • Мнения: 2
Аз и колегите ми също си получаваме заплатите редовно-без закъснение.Дори от 01 април ми я увеличиха с някой лев... Wink



Пропуснах да пиша,че съм в голяма частна фирма.

Последна редакция: вт, 05 май 2009, 09:53 от Millisent

# 23
  • Мнения: 2 908
Слава богу и двамата с мъжа ми си ги получаваме редовно-той на 25-то число в месеца,аз на 6-9 число. Той е държавен служител,аз съм в частна фирма. Дори след 11 май ще ми я вдигат.   Party

# 24
  • Мнения: 111
На държавна работа съм. Получавам си заплатата точно на определения ден.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Да редовно я получавам. На държавна работа съм.

# 26
  • Мнения: 1 738
Да чукам на дърво, заплатата си я получавам редовно. За протокола не съм на държавна работа. Работя в частна фирма.

# 27
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Да,на държавна работа съм.

# 28
  • Мнения: 5 370
Откакто излязох от "държавната" работа, никога не съм имала закъснение. Дори сме получавали мейл с обяснение, ако парите се "забавят"-имам предвид да бъдат по картите в уречения ден, но вечерта, да речем.
Когато бях учител-съм стачкувала ефективно заради неизплащани с месеци пари. Тогава наистина бях разбрала какво е да не получаваш редовно пари.
В сферата, в която работя, проблеми със заплатите няма. Че то ние тук им работим за жълти пАрЕ, оставаше и да ги забавят.И още едно уточнение-не работя за българи. От много време.

# 29
  • на майната си
  • Мнения: 425
Пу, пу да чукна на дърво - редовно, че и увеличена.

Общи условия

Активация на акаунт