Давате ли колбаси и какви

  • 8 070
  • 125
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 12 562
PeaceНали тук си обменяме информация , а не правим конкурс за майка на годината. Wink
Е, то точно тук е разковничето. Щото, ако не си го родила нормално, не си го кърмила пет години, не го храниш само с ЕКО-продукти и не си почитателка на ЕБХ - ми ква майка си?  Mr. Green
Подобни натяквания в този форум са не ежедневие, а ежесекундие. И затова винаги казвам - прекаленият светец и Богу не е драг.
Секцио, не съм кърмила нито ден, май скоро няма да се разделим с памперсите, но по отношение на храненето съм леко крайна, признавам Wink.
Нана77, толкова си права, обаче Hug!

Знам  Mr. Green И затова понеже не искам да компенсирам нищо моето си яде кренвирши до припадък, ако иска.
Апропо свалихме памперса в началото на май  Wink

# 106
  • Мнения: 15 379
Нана, поздравления!
Ще се опитам да го махна, като настъпят сериозните жеги, ако стане - стане, ако не - здраве!
Спирам със спама Embarassed.

# 107
  • Мнения: 585
не , въпреки че много ги обичат , ако им давам то е филе иначе  купувам месо и риба

# 108
  • Мнения: 801
Добре че ги има уличните кучетата пред магазина, да тестват кое става или не. От 1995 година, куче български варен колбас не яде, ние също.   Sick

# 109
  • Мнения: 298
Добре че ги има уличните кучетата пред магазина, да тестват кое става или не. От 1995 година, куче български варен колбас не яде, ние също.   Sick

За съжаление си права. Нашто куче също подминава с пренебрежение българските колбаси. А после били глупави животните  Grinning

# 110
  • София
  • Мнения: 15 281
Котките пред блока ни пък си умират за най-долнопробните кренвирши, които купувам, за да ги храни Иво.
Така че не бих се доверила на този "тест".  Grinning

# 111
  • Мнения: 214
И да не даваме сега,децата ни сами ще си поискат PeaceМоята дъщеричка/близо 2 годинки/ сама познава вече щанда за колбаси.
Да уточня,че колбаси давам в много редки случаи,предимно на малък запечен сандвич -предимно Пражка шунка и Флорентинер,опитвала е и луканка.

# 112
  • Мнения: 3 092
Уфф, далече съм от мисълта, че някой ден няма да яде боклуци, но поне сега, докато тя не разбира, мама малко я поограничава, че цял живот после все боклуци ще яде..  Confused

Спам: Имаме си тук до нас, две приятелски дечица, които по цял ден са навън и ядат от близкото барче..
Закуска - кроасан със сокче БББ със сламка..
Обяд - пица на парче и сокче или готов айрян със сол..
Между тях - бейкролс, зрънчо, солети - в неограничени количества..

Едното даже пие от кафето на майка си (3 в 1 на Нескафе) и тя казва простичко "Ми какво да я направя, като го обича!?".......  Shocked

п.п. Децата са на годинка и 8 месеца едното, а другото на 2 и малко..

# 113
  • Мнения: 298
Уфф, далече съм от мисълта, че някой ден няма да яде боклуци, но поне сега, докато тя не разбира, мама малко я поограничава, че цял живот после все боклуци ще яде..  Confused

Спам: Имаме си тук до нас, две приятелски дечица, които по цял ден са навън и ядат от близкото барче..
Закуска - кроасан със сокче БББ със сламка..
Обяд - пица на парче и сокче или готов айрян със сол..
Между тях - бейкролс, зрънчо, солети - в неограничени количества..

Едното даже пие от кафето на майка си (3 в 1 на Нескафе) и тя казва простичко "Ми какво да я направя, като го обича!?".......  Shocked

п.п. Децата са на годинка и 8 месеца едното, а другото на 2 и малко..

Кажи,че си правиш шега с нас  Shocked!!! Ама как така,ще даваш на малко дете да пие кафе,а при това и нес. Не съм привърженичка на здравословното хранене,но все пак си има някакви норми

# 114
  • Мнения: 3 092
Дава, и още как!  ooooh!

# 115
  • София
  • Мнения: 12 562
Всеки си има глава на раменете, за да решава какво да прави със собствените си деца.
Явно е, че въпросната майка не е от най-интелигентните същества.
Явно е, че никой няма да може да промени случващото се.
Така че е напълно безпредметно да го обсъждаме, цъкайки недоумяващо с език.
Разни хора, разни идеали.

# 116
  • Мнения: 3 092
Не , давала съм филе, макар че и моята дъщеря нападаше колбаси .Накрая взех да не купувам никакви  Simple Smile

# 117
  • Мнения: X
Давам луканка и филе, откакто е на година и половина и може да дъвче по-добре. Удома ги ядем и няма как да обясня, че тези неща са вредни. Родителският пример е най-мощният стимул за детето.
Луканката на Маджаров е телешка и много добра според мен. Купувам само нея.
Не мисля, че крайностите са добри, независимо в коя посока.

Вярно е, че тук се насаждат крайни идеи за отглеждане и хранене на деца. Няма нищо толкова страшно в парче суджук от време на време.

А пък като толкова никой не дава колбаси, да видим наистина как ще си дадете децата на ясла или градина  newsm78. Там менюто хич не е био и здравословно. Отглеждането под похлупак е също толкова вредно, колкото и безотговорното тъпчене с боклуци.

# 118
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892

И прочее, и прочее...


За съжаление тази тема отдавна се изчерпи от съдържание и по всяка вероятност е на светлинни години от замисъла на авторката си. Confused

# 119
  • Мнения: 15 379
А пък като толкова никой не дава колбаси, да видим наистина как ще си дадете децата на ясла или градина  newsm78. Там менюто хич не е био и здравословно. Отглеждането под похлупак е също толкова вредно, колкото и безотговорното тъпчене с боклуци.
٠•● Dega ●•٠, съжалявам, но оспамвам за последно.
Точно за почването на градината много съм си го мислела... Като знам какво е менюто в една столична градина (там пребивава моята кръщелница) - готови меденки, вафли, от най-евтините салами и пр. ми се изправят косите. Защото наистина е безотговорно тъпчене с боклуци!

Общи условия

Активация на акаунт