1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 69

  • 28 157
  • 427
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 0
И вярвам в приказките-не напразно логото на филма е 1001 нощи-финала ще е от хубав,по хубав.
На снимката,която не е нова са много лъчезарни-така ги искам и на финала,е ,може дамите с някой килограм повече(дай боже!)!     ylinfant      ylinfant                                                     
                                   
                               

# 346
  • Мнения: 20 795
Халит че имал славата на плейбой в турция,но сега като е с Берг навсякъде се появявали заедно,но са казали че все още решение за сватба,не са взели PeaceЗа Тарду и Джанан(Еда) каза че само кекс са правили и дори не мисли че имат сериозна връзка,
Ами това е съвсем като във филма. Дано само Халит и Берг не минат през изпитанията, през които минават Онур и Шехерезада. На мен от една страна ми се ще да има 4 сезон, за да можем по-дълго да се радваме и да коментираме нашите герои, от друга страна пък наистина в 3 сезон малко го порозводниха филма.  Дано само финалът да не бъде набързо скалъпен и съшит с бели конци и да не развали доброто впечатление от прекрасния ни филм. Честно казано чудя се как го гледат в Турция този филм по епизод на седмица. Че то за толкова време забравяш какво се е случило, губи се усещането и емоцията.

# 347
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Момичета, по повод 88 серия.
Видя ми се че на Шех не й стана приятно когато Каан каза че е казал за предстояща сватба на Онур.
Как само се хвана за глават и каза уффффф.  Peace

# 348
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 6
http://www.youtube.com/watch?v=uKIiggO8ofI&feature=PlayList& … =0&playnext=1

  newsm78  Чудех се мили момичета, как да ви оправя настроението и ....пускам ви този клип . Е очите не са на Онур, но музиката на Chris Spheeris е много подходяща да помечтаем за него и филма.  Hug
Аз лично обещавам, когато пиша да бъда: много сериозна, дори кагато пиша весели неща;  отговорна,  да пиша в стил най-малко "лудия професор Вучков"; да бъда на необходимата висота, която  изисква от мен този отговорен форум на млади майки и млади баби и бъдещи такива; да спазвам добра интернет хигиена и да отминавам с погнуса ако някой искрено се забавлява и ако случайно погледа ми се спре на нещо такова - по най бързия начин да отивам на следваща страница.   Animal Snail

А сега за анкетата - Обективно погледнато и ирационално обмислено, желая този филм да има толкова добър край, желан от всички които пишат тук, че всички дружно да сме "горе на черешата" т.е. Всички главни герои да са телесно, емоционално и духовно събрани в едно кълбо от положителна енергия и чувства и това разбира се да доведе до мига, когато от екрана ще видим да проплачат най-малко 2   ylinfant   , бъдещи учасници в 4-я сезон на тази потресающа и вдъхновяваща сага.
А аз от своя страна ще бъда в състояние да забравя, че съм видяла днес големия турски артист Халит Ергенч по син клин и бюстие  в битността му на танцьор  през далечната 1993г . Така ще възстановя душевния си мир и покой и ще бъда в унисон с хубавите преживявания на героите от филма продължили 1001 нощи.   Stop
 Прегръщам ви всички от сърце   newsm51

# 349
момичета эабеляэахте ли  вепиэода при липсата на ток   той я  эаведе л  в неговия апартамент тя обяви че точно така си го представила    нима тя не беше ходила даже  и преди элополучната свадба   как така се жени  а даже не энае къде живее той

# 350
сценаристите  нещо пропускат   виждаме онур и шех само на ресторант  эа тях няма ли опера  няма ли театър няма ли концерт      эабелижете до сега не са дали веднаж   някое от децата да учи на бюро   седнали на колене пишат  играят      эащо не дадоха нито веднаж слънчев  истанбул   

# 351
 следя сериала всеки ден от декември     много добро присъствие  на всички  артисти    това е 2 ят сериал    направил   силно присъствие от 40 години     след английският   -  семейство палисър-   попитайте бабите  си     на 10 април бях на екскурэия   до истанбул    екскурэоводите на  корабчето    покаэват  къщата на баба  периде    яхтата на керем      офиса на шех там и сега стои    табелата с името на архитектурното бюро   на брега срещу   кулата на девойката мястото эа раэмисъл на онур   имаше тълпа слеэли от наблиэо спрели автобуси                           

# 352
  • Мнения: 7 914

Ако е заради мен - много соури..... Embarassed

забележката не е само заради един човек.. аз даже няколко пъти се опитвах да намекна, че всичко, което не е по темата е спам и дори да е в допустими размерипуснато Rolling Eyes

и колкото повече става толкова повече се забелязва, а вече веднъж имахме забележка от Татти Rolling Eyes

# 353
  • Мнения: 0
Здравейте момичета, поддържате ли огъня?

... Защото Джейда е като една приказна, нежна роза, излъчваща много финес и красота. Моите предпочитания винаги са се разделяли м/у нея и Берг. Толкова различна хубост и излъчване, че човек се чуди коя е по-красивата. И огледалцето от стената би се затруднило доста..... smile3525

Hiacint, както винаги си се изразила така поетично и красиво, че единственото, което можах да направя, е да копна твоята мисъл. И аз се раздвоявам между тях, макар че заради Онур гледам повече Шех.

Дафи, искрено ти се радваме всички. Господ си знае работата. Виж как ти прати знак и твоята любимка ще се докосне до твоята преданост и всеотдайност.

Катерина, каква е тази снимка? Надявам се – грим, а не истински рани. С кого се е бил Халит и за кого?             
http://img484.imageshack.us/img484/3783/98207562lu6.png
Сега знам, че може да последва и някой  #Splat, но на мен направо не ми се гледа вече. Стигнала съм до 85 и не мога да помръдна вече три дни. Регистрирах се и във Vbox-а. Но все си намирам някаква важна и маловажна работа и все отлагам. Като знам какво беше в началото ...   typeuu cry tv
А сега - никаква тръпка. Тези тъжни сцени на всички фронтове ми идват в повече. Много в повече дори. Единственото, което ме зарадва днес - са прекрасните снимки и инфо за Халит и Берг. Благодаря на всички, които са си направили труда да ни зарадват.  smile3525

# 354
  • Мнения: 0
Момичета ,я погледнете тука - в тоя клип Берг я има с официално рокля до Халит , и са заедно с Бену и Керем - да не би да са се бракували тайно или е  от някоя официална вечеря?
http://www.youtube.com/watch?v=Qmb3HRfzPmc&NR=1

[/quoteТова са нимки от почивката им в Париж, където Халит и се е обяснил в любов!

# 355
  • Мнения: 0
Момичета искам да споделя с вас до какво заключение стигнах- във приказките никой не обича отрицателния герой.Но се замислих колко добре изигра ролята си(мисля че вече се е задушила успешно с газта) Еда.За самата роля всички я презираме,и се замислих за наш Тарду Флордун .Как той разграничава играта си във филма със личния си живот.В живота сега е с Джанан Ергюдер.В заключение ролята на зъл демон е перфектна.Вече се успокоих-тя води моята класация за отрицателни герой!Харесвам я  Simple Smile
                                           
  
  Maqi-каква е тази снимка? Надявам се – грим, а не истински рани. С кого се е бил Халит и за кого?  
 Катерина- да грим е това -снимка от един друг негов филм,но просто се пошегувах с това какво ще му се случи

Последна редакция: сб, 02 май 2009, 20:55 от katerina0007

# 356
  • Мнения: 21
следя сериала всеки ден от декември     много добро присъствие  на всички  артисти    това е 2 ят сериал    направил   силно присъствие от 40 години     след английският   -  семейство палисър-                            
А аз със "Сага за Форсайтови"

# 357
  • Мнения: 7
Предвид образа,който ни представи във филма и предвид това , което четохме в нета като информация за Халит мисля, че му вярвам Ренате!Моля се да са наистина щастливи в истинския живот! Praynig Heart Eyes


Извън шегите , и аз им го пожелавам от цялата си душа!!!

Ама все ,че чопли това ,че бързо му омръзна първата съпруга , или пък е намерил истинска сродна душа в Берг!


От известно време в главата ми се е намърдала една “Теория на конспирацията”, която искам да споделя с вас. Embarassed Мисля си, че Халит е харесал Берг много отдавна, още когато тя е била “заек” студент и го възприема само като колега на майка и. Когато му предлагат ролята на Онур, той първо отказва, после уговаря Берг  и приема само ако ТЯ играе Шехерезада. Сигурно се надява да я спечели по време на снимките на сериала. Четох, че по време на 1 сезон те не се разбират много, явно Берг все още не приема любовта му. Сигурно за да и покаже, че не е стар за нея, той предприема решителна стъпка и обявява годеж с 14 години по-младата Гизем.- води я в Прага и и подарява пръстен. Берг отвръща на удара и обявява връзката си с Тан. Но и двамата не са щастливи. Не искам да ги обвинявам, че са използвали Гизем и Тан, може и да са ги обичали по своему, но това не е любовта с главно “Л”. Според мен каквото и да говорят на журналистите, че любовта им започва в Париж и т.н. , това е пепел в очите. След Париж, те повече не могат да я крият. А според мен през 2 сезон дават сила на любовта  си. Тези неподправени целувки не могат да не са истински. Резултата е бърз развод на Халит, раздяла с гаджето на Берг, прикриване на чувствата за известно време от приличие и сега те вече са щастливи заедно. Много дълго стана и малко се поумотах newsm78, но се надявам да ме разберете. Като на филм нашият синеок любимец си я набелязва, преминава през всякакви перипетии докато я спечели и УСПЯ!

Последна редакция: сб, 02 май 2009, 22:25 от mari_nk

# 358
  • Мнения: 1
Здравейте момичета, поддържате ли огъня?

... Защото Джейда е като една приказна, нежна роза, излъчваща много финес и красота. Моите предпочитания винаги са се разделяли м/у нея и Берг. Толкова различна хубост и излъчване, че човек се чуди коя е по-красивата. И огледалцето от стената би се затруднило доста..... smile3525

Hiacint, както винаги си се изразила така поетично и красиво, че единственото, което можах да направя, е да копна твоята мисъл. И аз се раздвоявам между тях, макар че заради Онур гледам повече Шех.




Magi, благодаря за оценката, много си мила. Но това е наистина мнението ми за тези две красиви актриси. Намирам, че съответствието м/у външния образ и характера на героините е съвършено. Шехерезада (Берг) прилича на истинска принцеса от арабските приказки, на моменти красотата й е невероятна, почти болезнена (за Онур), ако така мога да се изразя по-нестандартно  и разбирам защо Халит и в реалната действителност се е влюбил в нея. А Бену притежава съвсем друга красота и излъчване, тя е лесно ранима и като че ли винаги има нужда от закрила, от грижата на някой силен мъж до себе си. И мисля, че в реалния живот го е намерила. Защото, честно казано, Керем не е този мъж за нея. Той не излъчва сигурността и спокойствието, от което жените като Бену се нуждаят.

# 359
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Здравейте, момичета!
Завръщам се след дълго отсъствие, за да установя, че са ни плеснали през пръстите. Жалко, вие ми бяхте жизненонеобходимата доза смях след гаден работен ден. Надявам се, че ще се съберем пак...някъде...но не тук.

За пореден път огромно БЛАГОДАРЯ!!! на всички, които поддържат огъня!  Kissing Heart

И аз цопнах в групата на Дамла. Някой да знае този вторник дали ще има филм?

Общи условия

Активация на акаунт