Стоян или Стилян?

  • 2 119
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • UK
  • Мнения: 3 959
Хах, не знам, друг не познавам. Simple Smile

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
А Стефан?
Май е най-доброто предложение.
Инак нито Стоян, нито Стилян ми допадат.
А ако се замислиш малко... Когато Стилян стане татко, децата му трябва да са Стилянови  Crazy Хич не ми харесва как звучи.  Stop

# 17
  • Мнения: 399
Стоян ми звучи  Sick
Стилян...бива Rolling Eyes Стелиян ми харесва повече! Peace
Познавам детенце Стенли! И ми допада! Peace

# 18
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Стилян

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Честно, не ми харесва нито едно от двете.
Аз, точно заради натиска, не бих го кръстила изобщо със С, но ако не искаш раздори, изберете нещо различно пак със С:
- Стоил /пристрастна съм, синът ми е Стоил/, Самуил, Симеон, Стефан, Станимир, Станислав,.... Peace

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Моя син кръстихме Свилен, на баща ми Стоян. Ако става въпрос за двете имена конкретно по-склонна съм да приема Стоян от Стилиян.

# 21
  • Мнения: 4 555
От двете Стоян ми е по-приемливо, но и него не бих избрала, понеже не е най-хубавото име на света.
Аз съм може би най-върлия противник на тази традиция (приемам я само, ако родителите кръстят детето си на бабите и дядовците, защото така искат, а не защото така трябва) и ако някой посмее да ми излезе с довода, че няма да ми помага, ще му кажа най-хладнокръвно, че и без това не раждам деца, за да ми ги гледа някой друг. Ако за него името е по-важно от факта, че няма да види и познава внука си (има и такива хора), то това си остава лично негов проблем и избор.

# 22
  • Мнения: 251
ако някой посмее да ми излезе с довода, че няма да ми помага, ще му кажа най-хладнокръвно, че и без това не раждам деца, за да ми ги гледа някой друг. Ако за него името е по-важно от факта, че няма да види и познава внука си (има и такива хора), то това си остава лично негов проблем и избор.

Миличка, незнаеш какви хора има ooooh!!Радвай се и се пази по далече, да не ти се налага да разбираш, че... ooooh!

# 23
  • Мнения: 4 555
О, чувала съм много потресаващи истории тук във форума. Класацията се води от едни баба и дядо, на които синът им имал диабед, но това не ги спряло да му вдигнат скандал, че детето не е кръстено на тях с точното име, наприказвали му такива неща, че човекът влязъл в болница. Представям си и снахата как се е почувствала - с току-що родено бебе, а мъжът и в болница. Само не искам да знам тъпунгерите, които са причинили това на собствения си син, колко мозък имат в главата си, очевидно е, че не е особено много. Направо е страшно до какви крайности може да стигне пристрастието към тази традиция  ooooh!

# 24
  • Мнения: 39
На мен също и двете не ми харесват.По ми харесва Симеон.

# 25
  • Мнения: 5 790
Стилян ми харесва. Стоян - не!

# 26
  • Мнения: 544
Повече ми харесва Стоян. Звучи мъжествено.

# 27
  • Мнения: 136
Стилян ми харесва повече! Peace

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Аз също бях пред тази дилема - Стоян или Стилян. Никой не ме е притискал, но разбрах, че мъжът ми би предпочел да бъде Стоян. Уважих неговото желание и не съжалявам  Simple Smile Кръсти детето си както решиш, но не се хващай толкова за името. Името не прави човека!

# 29
  • Мнения: 3 016
Аз съм за Стилян.

Общи условия

Активация на акаунт