АПРИЛчета красиви и засмени,добре дошли в родени!

  • 14 580
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 192
Добре дошли в "Родени"!!!  smile3525
Аз съм от февруарките. Желая на всички ви леко и много щастливо майчинство!!!  Hug  Hug  Hug

Маймунката, вземи си наистина парацетамол или Ефералган(то е едно и също де). Аз това пия.  Peace

# 16
  • Мнения: 10
привет и от нас !
ние всеоще сме поспаливи- голямо ръчкане е докато сучем. ама сме качили 480гр от изписването ( за 15 дни ) и съм спокойна.

# 17
  • Мнения: 143
Хайде и аз в новата тема, Благодаря на авторката!!! От сутринта само чета ама чак сега ми се освободиха ръцете - или бебе държат или шетат! Simple Smile))
Честито на новите мами и разбира се на първата майска априлка - Яна Simple Smile) Да й е живо и здраво бебчето!
Аз днес "създадох" едно упражнение за в движение. Цел - подобрява мускулния статус на предната страна на бедрата и седалището, оформя и редуцира масните натрупвания по талията, Изпълнява се когато имате на ръце бебе за оригване или ревящо бебе, коео се гушка в мама за успокоение. Изпълнение: Отворени сръпала на ширината на раменете или мааалко повече, пръстите на краката насочени напред, свити колена - извършва се въртеливо движение с таза, като се прави голяяям кръг - хубаво се избутва таза напред, после настрани, назад и пак настрани. Когато таза е напред стегнете на макс. седалището и коремната стена. Трябва да се броят завъртанията. Прави се докато умалеят краката. Когато това се случи се прави кратка почивка и се повтаря упражнението, като се върти таза в другата посока - същия брой завъртания.
Вариация на упражнението е избутване на таза настрани в двете посоки - тип движение люлка.
Еми хайде успех на спортуващите мами в движение Simple Smile)))
Аз сега имам голяма дилема дали да ходим на разходка или да легна да поспим - ама май е по-добре да се раздвижим, а Виктор да поспи на въздух. Вкъщи хич не го кефи да спи.... На баща си прилича Simple Smile)) Дай му на него да скитосва само!!!

# 18
  • Мнения: 6
Здравейте момичета влизам само да ви кажа ,че на 27.04.2009 в 17:10 се роди моята малка принцеса Александра с размери 3.710кг - 52см.след като предизвикването на раждането със система окситоцин не даде нужния резултат ( имах само 5 см. разкритие след 9 часа ) се наложи секцио. Днес ни изписаха и сме добре но не иска да яде от мама  Sad и се налага да се изстисквам и след това и го давам .
Честито на всички мами родили докато ни нямаше .

# 19
  • Мнения: 75
Честити девойки на mara casy ,Golden apple и adid! Да са ви живи и здрави!
Честито и на Яна! Да е живо и здраво първото майско априлче!

Честито ни преместване!!! Много благодаря на момичета ,които правят темичка!!!   bouquet

Айла!  Hug Априлка си ти!



# 20
  • Мнения: 80
Честити девойки на mara casy ,Golden apple и adid! Да са ви живи и здрави!
Честито и на Яна! Да е живо и здраво първото майско априлче!
Hug Hug Hug
Ле ле немога да повярвам- ВЕЧЕ СМЕ В РОДЕНИ.
Доскоро брояхме дните на нашите термини, а сега сме вече родени.
Колко бързо мина времето. Дано отново пак да се видим с коремчета Simple Smile Simple Smile Simple Smile Grinning Grinning Grinning Laughing Laughing Laughing
Чувството е прекрасно.
Айде лека от нас.

# 21
  • София
  • Мнения: 5 079
Честити бебешори на новообебилите се! Много да се радват и слушкат (взаимно Wink)!



Честито ни преместване в Родени! Hug
Благодаря на авторката на прекрасната темичка!  bouquet

По повод спането при мама, ако някой има малко откраднато време (и спящо бебе Crazy) нека хвърли по едно око на тази статия, малко е дългичка, но ми беше много интересно да си я припомня, въпреки, че не я чета за първи път.

# 22
  • Мнения: 2 495
Привет и от мартенските мами!Да са ви живи и здрави дечицата!  bouquet

# 23
  • Мнения: 80
И аз спя с моята принцеска  и ми е много приятно когато тя е до мен. И тя не се събужда така както се събужда в нейното легло.

# 24
  • Мнения: 14
Здравейте и от мен Hug
Честито ни преместване в родени   bouquet
Благодарности на авторката за темата   bouquet
Честити рожби на новообебелите се мами и честито ни първо априлче Heart Eyes
деси ама големи сладурчета сте Heart Eyes
Тези дни ще си наснимаме и ние госпожицата и аз ще кача снимчици Peace
Нямам търпение вече да излезем на разходка ама трудно излизам на глава с татко и не ни пуска още Crossing Arms уж ми обеща за следващите дни дано да е хубаво времето, че вече ще се побъркам вкъщи Crazy
Днес имахме първа среща с единия дядо, утре е наред другия Crazy, а утре вечер ще събираме приятелите да ги почерпим ама аз още не съм решила дали да изляза и да я оставя на баба и нещо не ми се иска да си оставя детенце Crossing Arms
Поздрави от мен за всички и много целувки на сладките бонбони Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 361
здравейте и добре дошли в Родени!
Да са ни живи и здрави всички бебоци, да разстат много щастливи и обичани!
На всички мами желая много здраве и силни нерви, за да се справим с това прекрасно "задължение" да сме майки!
На мамите на ангелчета- желая скоро да влезнете пак в нашите редици!  Hug

# 26
  • Мнения: 7 111
Поздравления за новите попълнения априлчета, та били те родени и през май!     bouquet
Дени, поздравления за темичката.   bouquet
Жабче, имах някаква идея че може да са стафилококи и вашите обриви. Не посмях да си споделя подозрението. Аз си знам още от болницата, че малката ми са я уредили с Шейновски екстри Close. Попитах тогава педките там на какво се дължи обрива, а те се направиха на приятно разсеяни. После споделих с д-р Велев, че дребната е с обрив, да си знае за екстрите в болницата. Всъщност за стафилококите бях предупредена от лекаря ми по ЗК (искаше да ме разубеди да раждам там), но то и в Тината редовно върлуват разни подобни. Така че ...  Tired Като се прибрахме у нас ги показах на педиатъра й. Препоръча да ги мажем със спирт и топоцин, но да не ползваме едни и същи за пъпките и за пъпчето, че второто е открито и кървящо. После й избиха и дребни по личицето. Тези не ги знам с какво да ги мажа.  Rolling Eyes
Днес бяхме на първа разходка и ние. Добре ни понесе и то. Досега бяхме тествали само любовта към возенето от тати с колата.  Simple Smile 

# 27
  • Мнения: 12
Иха вече сме в родени newsm44 Честито на Яна !Да ти е жива и здрава малката душичка ,бързо възстаноняване на тебе ти желая!По скорошно прибиране и да покажеш снимки да малката.
Аз да ви попитам вие с какво махате сополките  или ползвате някакъв спрей?Аз с клечки за уши махам ,но мисля да купя спрей Риномер .Ако някой от вас го ползва нека да каже мнение  за него .
А ноктите ги режа от 10 -тия му ден , а вода изобщо не желае да приеме под никаква форма ,дори и чай на хип от копър едвам едвам с много зор 5 милилитра  приема . А и да ви попитам лицето ни е с много ситни пъпчици /най- вероятно от претопляне /,а около веждите е толкова суха кожата , стои една изпръхнала  с какво да го мажа , вие изобщо мажете ли лицето с нещо ?

# 28
  • Мнения: 182
Здравейте и от мен в новата тема!
Ние днес голямо ходене направихме,само се прибирах да го кърмя и айде пак на вън  Crazy
Рони личицето го мажа със тетра и от 2 пъти вече има ефект ,гледам че завяхват.Десито също ми беше с много пъпки,затова много сега не се шашкам,личната каза,че се чисти детето  Peace
brawneye дано пак се видиш с коремче  Peace,аз вече 2 пъти се видях и май няма да имам смелост пак да се гледам.

# 29
  • Мнения: 641
Добре дошли в Родени, мили априлски мами! Много радост да ви носят бебоците, незабравими мигове с тях!
Аз съм от януарските мами

Общи условия

Активация на акаунт