Най-хубавия подарък!

  • 2 627
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 396
Да питам още един тъп въпрос.
Как ще обясните на големия защо бебето се казва като тати. Лично за мен това си е идеален повод за ревност и обвинения.

По същия начин да питам тези, чиито първи деца се казват като тати.
  • Как ще обясните на следващите деца защо те не се казват така.
  • Ако имате момиченца ще се съобразите ли с татето, който иска бебето да носи вашето име? (той ви обича толкова много, че го иска.)
Ей такива едни мисли ме налегнаха.
Ами големия е вече доста голям- 6г. и като го питах дали иска и бебето да се казва Ники, той много хареса идеята (макар че още не съм решила окончателно). Освен това сина ми е кръстен на дядо си, когото обожава, така че... кой знае, може пък малкия да ревнува, че не е кръстен на дядо си.....
Ако беше момиченце и мъжа ми държи да носи моето име, бих се трогнала и определено бих се съобразила да я кръстя Лора.

# 16
  • Мнения: 1 210

Ами големия е вече доста голям- 6г. и като го питах дали иска и бебето да се казва Ники, той много хареса идеята (макар че още не съм решила окончателно). Освен това сина ми е кръстен на дядо си, когото обожава, така че... кой знае, може пък малкия да ревнува, че не е кръстен на дядо си.....
Ако беше момиченце и мъжа ми държи да носи моето име, бих се трогнала и определено бих се съобразила да я кръстя Лора.

Ами дядото е друго нещо, малко или много е една крачка след бащата. Но вие си познавате детето по-добре и как ще реагира.

А по повод втория въпрос - аз също бих се трогнала, но не бих се съгласила (харесвам си името).

Успех в избора.

# 17
  • Мнения: 396
Аз пък се изпуснах пред мъж ми, че съм решила да кръстя детето на него. Направо ми каза "Не!" Confused "Аз как ще му викам- Адаш???" Освен това Звучало тъпо Николай Николаев, пък и хората щели да се чудят как да обяснят кой точно Ники търсят.... и още 100 довода против. Вдигнах ръце! Предавам се!
Сина ми е кръстен на баща ми и сега си мисля, че колкото и проблеми да съм имала със свекърва ми (аз нямам свекър), спряведливо би било да кръстя бебок на нея. Тя се казва Тонка и аз мислех за Антон ама тоя моя мъж.... не му харесвало.... ще видим.... имало било време и т.н. Горкото бебе още си няма име!  baby_neutral
За баткото бяхме измислили още като разбрахме, че ще си имаме бебе. Пак имаше колебания ама не и 7 дни преди раждането! ooooh!

# 18
  • Мнения: 2 212
Не че някой ме е питал за мнение де, но само да вметна , защото ми харесва много Антоан или защо не просто Тони....е вие си знаете, каквото и да е, желая ви здраво бебче!

# 19
  • Мнения: 592
Чета историята и се възхищавам, какво нещо  е съдбата и съвпаденията, който ни поднася. Аз също бих желала да направя подърък на нашия тати за рождения му ден, но уви! Но съдбата ми подготви друга изненада - подарък ще има, но за моя рожден ден. Незнам как да опиша чувството, което изпитах когато доктора ми каза датата на термина - 01 ноември. Незнам, как да го обясня, но има нещо което те подкосява, което те кара да ти спре дъха. Почувствах се на седмото небе. Звучеше ми като предзнаменование... Осъзнавам, че вероятността да родя на термина е малка, но все пак! А за името Ники или нещо производно нот Николай (нашия дядо) и аз мисля да кръстя така бебка - даже чакам предложения и скоро мога да пусна темичка. Успех и леко раждане от мен.

# 20
  • Мнения: 396
Чета историята и се възхищавам, какво нещо  е съдбата и съвпаденията, който ни поднася. Аз също бих желала да направя подърък на нашия тати за рождения му ден, но уви! Но съдбата ми подготви друга изненада - подарък ще има, но за моя рожден ден. Незнам как да опиша чувството, което изпитах когато доктора ми каза датата на термина - 01 ноември. Незнам, как да го обясня, но има нещо което те подкосява, което те кара да ти спре дъха. Почувствах се на седмото небе. Звучеше ми като предзнаменование... Осъзнавам, че вероятността да родя на термина е малка, но все пак! А за името Ники или нещо производно нот Николай (нашия дядо) и аз мисля да кръстя така бебка - даже чакам предложения и скоро мога да пусна темичка. Успех и леко раждане от мен.
Когато не бяхме сигурни, че бебо е момче, мислех за имената Никол или Никита. Незнам дали че ти харесат.
Успех!
Леко раждане и здраво бебче Simple Smile

Поздрави:
Лора

# 21
  • София
  • Мнения: 5 828
......Тя се казва Тонка и аз мислех за Антон ама тоя моя мъж....

Една приятелка си кръсти детето на майка си Тонка - Стоян / Тони.

Общи условия

Активация на акаунт