LaRedoute - кодове - 28

  • 34 403
  • 449
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 277
някой дали може да ми каже колко тежи чантата с жирафа

# 436
  • Бургас
  • Мнения: 529
В момента действащ за prix mini  е 57002 - намаля 20 от 55 евро и дава БД, когато останат 45 евро след намалението.
Благодарности големи  bouquet  bouquet  bouquet Точно това ми трябваше!!!

Съответно и това, в случая не е вярно:

Наясно ли сте, че в последните 15 страници няма НИТО един нов код с изключение на посочените от Мама Б  newsm78
Всички въпроси, които сте обсъждали са за другата тема, както е написано в първия пост!
На 28-ма страница е Peace

# 437
  • Бургас
  • Мнения: 5 683
Съответно и това, в случая не е вярно:
Наясно ли сте, че в последните 15 страници няма НИТО един нов код с изключение на посочените от Мама Б  newsm78
Всички въпроси, които сте обсъждали са за другата тема, както е написано в първия пост!
На 28-ма страница е Peace
А ти наясно ли си с българския език? На това червеното да му знаеш значението случайно?
Съжалявам за спама, но точно пък със Змейка да се заяжда някой  ooooh!

# 438
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Момичета, предлагам да се ОПИТАМЕ да напълним следващата тема само с кодове.
Не питайте през 3 поста защо французите не Ви изпращат кодове и за какво служат калъфките, защото не виждам кой от нас може да отговори на тези въпроси  Stop
Валидността на кодовете е написана във всеки отделен  код и е с дати, така че не е нужно да си френскоговорящ, за да разбереш.
Тази тема се превърна в поредната спам тема, с максимум 10 нови кода в началото.
Моля Ви, има тема Ларедут - всичко за поръчката - където също много добре в 1 пост е описано абсолютно всичко. Размери, липсващи пратки, писма, калъфки, всичко е разяснено.
През 10 страници някой учтиво моли да се спре със спама, но явно никой не чете, или бърза да си зададе въпроса, или просто го обръща на чат  ooooh!
Трудно се четат такива теми, трудно се подготвят нови, обикновенно покрай спама се пропускат новите кодове, което може да е само в наш минус.

# 439
  • Бургас
  • Мнения: 529
Съответно и това, в случая не е вярно:
Наясно ли сте, че в последните 15 страници няма НИТО един нов код с изключение на посочените от Мама Б  newsm78
Всички въпроси, които сте обсъждали са за другата тема, както е написано в първия пост!
На 28-ма страница е Peace
А ти наясно ли си с българския език? На това червеното да му знаеш значението случайно?
Съжалявам за спама, но точно пък със Змейка да се заяжда някой 

Не разбрах, не съм наясно с българския явно  Embarassed Кода 57002 не беше от Мама Б, а от napata
Съжалявам за спама, но точно пък с мен да се заяжда някой ooooh!

# 440
  • Мнения: 2
Здравейте, момичета. Моля Ви, по-спокойно, наистина темата стана само със спамове. Аз обаче искам да споделя нещо и по-вещите от Вас ще моля за отговор. Та пак с това прословуто сахаринче. Така или инъче една много любезна мама ми предостави нейния акаунд за да може да си поръчам ново - и аз акто вас да заприличам на ларедутка Embarassed, обаче като отида на 3-та спъка и ми отхвърля картата. Ясно е, че в нея има пари и е виртуална на ДСК. Та досега съм направила поне 10 поръчки с нея. И като отидеш на 3-та стъпка при пазаруване ти се показват поне 4-5 вида карти. Обаче тук иска само американ експрес. И що така? Някои наясно ли е? Досега такава дивотия не се беше случвало. Даже пробвах и с дебитната си карта, на която си получавам "пенсииката", но и от там получавам отказ. А инъче съм уж платежоспособна. Може въпроса ми да не е за тук, но това сахаринче не ми излиза от главата и вече 2 дни не спя заради него #Cussing out. Та моля за помощ от по-старшите бай брадърки Hug

# 441
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Опитаи да излезеш от акаунта,опитаи с друг браузер,рестартираи може и да стане.

# 442
  • Временно
  • Мнения: 788
Момичета имам едно спешно въпросче  Praynig - знам,че може би зависи и от самата марка,но с колко см е разликата в талиите на номерата панталони.Примерно ако номер 40 има талия 40 см,то номер 38 с колко см по-малко ще му е талията?

Съжалявам много,обърках темата. Embarassed

# 443
  • Мнения: 324
Здравейте, момичета. Моля Ви, по-спокойно, наистина темата стана само със спамове. Аз обаче искам да споделя нещо и по-вещите от Вас ще моля за отговор. Та пак с това прословуто сахаринче. Така или инъче една много любезна мама ми предостави нейния акаунд за да може да си поръчам ново - и аз акто вас да заприличам на ларедутка Embarassed, обаче като отида на 3-та спъка и ми отхвърля картата. Ясно е, че в нея има пари и е виртуална на ДСК. Та досега съм направила поне 10 поръчки с нея. И като отидеш на 3-та стъпка при пазаруване ти се показват поне 4-5 вида карти. Обаче тук иска само американ експрес. И що така? Някои наясно ли е? Досега такава дивотия не се беше случвало. Даже пробвах и с дебитната си карта, на която си получавам "пенсииката", но и от там получавам отказ. А инъче съм уж платежоспособна. Може въпроса ми да не е за тук, но това сахаринче не ми излиза от главата и вече 2 дни не спя заради него #Cussing out. Та моля за помощ от по-старшите бай брадърки Hug

"Ако сайтът ви дава като единствена опция плащане с карта American Express:

Затворете всички прозорци на браузъра, който използвате. След това влезте отново в LaRedoute с потребителското си име и паролата. Проблемът би трябвало да се реши и да даде опция за плащане Carte Bancaire. Ако се налага, може да изчакате 10-15 минути преди да влезете отново." - http://geocities.com/ina_bg/problemi
От първата страница на другата тема е...

# 444
  • В La Redoute и по света
  • Мнения: 49
Здравейте, момичета. Моля Ви, по-спокойно, наистина темата стана само със спамове. Аз обаче искам да споделя нещо и по-вещите от Вас ще моля за отговор. Та пак с това прословуто сахаринче. Така или инъче една много любезна мама ми предостави нейния акаунд за да може да си поръчам ново - и аз акто вас да заприличам на ларедутка Embarassed, обаче като отида на 3-та спъка и ми отхвърля картата. Ясно е, че в нея има пари и е виртуална на ДСК. Та досега съм направила поне 10 поръчки с нея. И като отидеш на 3-та стъпка при пазаруване ти се показват поне 4-5 вида карти. Обаче тук иска само американ експрес. И що така? Някои наясно ли е? Досега такава дивотия не се беше случвало. Даже пробвах и с дебитната си карта, на която си получавам "пенсииката", но и от там получавам отказ. А инъче съм уж платежоспособна. Може въпроса ми да не е за тук, но това сахаринче не ми излиза от главата и вече 2 дни не спя заради него #Cussing out. Та моля за помощ от по-старшите бай брадърки Hug

"Ако сайтът ви дава като единствена опция плащане с карта American Express:

Затворете всички прозорци на браузъра, който използвате. След това влезте отново в LaRedoute с потребителското си име и паролата. Проблемът би трябвало да се реши и да даде опция за плащане Carte Bancaire. Ако се налага, може да изчакате 10-15 минути преди да влезете отново." - http://geocities.com/ina_bg/problemi
От първата страница на другата тема е...
Ако с това си решила проблема, всичко е ОК.
Ако не, провери следното: Ако момичето е плащало с 2 други карти на този акаунт, няма да приеме трета. Или пък, ако ти с твоята карта си плащала в други 2 акаунта, също няма да може да пуснеш поръчка.
Въпроси, различни от кодове за ларедут, задавай в другата тема - така е редно Simple Smile

_____________________________________
Последните кодове за Ла Редут

# 445
  • Мнения: 2
Да благодаря на Слънчогледка и Unicorn за бързите и разяснителни отговори и да споделя,че ще си остана без сахаринче. Да, плащала съм с виртуалната си карта на моите 2 акаунда. Не съм прочела този материал, за което съжалявам, но нали за това са темите - да се питаме и да се съветваме. Лек ден

# 446
  • Мнения: 9 776
Предлагам ви да си пуснете една тема само за кодове, пък тука да си спамите на воля Laughing.

# 447
  • Мнения: 639
Предлагам ви да си пуснете една тема само за кодове, пък тука да си спамите на воля Laughing.
Това нещо не го разбрах  newsm78 Кои да си пуснем тема само за кодове,кои да си спамим  newsm78
Тази е темата,която е само за кодове.Който толкова държи да си "начеше езика" има си чат теми и теми "клюкарник"....
Няколко дни не бях влизала и не ми се иска изобщо да чета всичко написано  Rolling Eyes
Момичета,не се ли замисляте,че за да се правят забележки едни и същи,значи непрестанно се дава повод за такива?
Искате темата да е полезна,но би трябвало да е полезна за всички,а не само за определени хора,които все нямат време,все имат най - спешните въпроси,в повечето случаи отговорено на подобни само няколко поста или страници преди това.А когато се направи забележка са ужасно засегнати.
Нееднократно съм казвала,че е нормално критиката да е градивна и да вървим към по - добро.Както и че темите ще изглеждат така както ние си ги направим.И ако не са полезни и са "натоварващи" - то ние сме си яги направили такива  Peace А ако всеки положи мъничко усилие те ще са наистина полезни и то за всички  Peace
Не е ли именно това общата ни цел?Не е ли от ясно по - ясно,че ние нямаме реално какво да делим.Освен пристрастеността си към Ларедут и еднаквото си желание да се "облажим " от най - добрия и изгоден код?
Всяка тема я превръщаме в бойно поле кой какво казал и защо го казал.Ами ,за да го е казал,значи вече е дошло в повече.
Хайде малко да поуспокоим обстановката и да осъзнаем,че никой не прави забележка само за да се развихри поредния конфликт.
То накрая ще излезе вярна приказката,че "Където се съберат повече жени...."  Rolling Eyes

ZLATNA чудесно е обяснила,че резултат от такова количество спам е да се изпусне примерно единствния код,който пък от своя страна да се укаже полезен за всички.



# 448
  • София
  • Мнения: 2 296
Съответно и това, в случая не е вярно:
Наясно ли сте, че в последните 15 страници няма НИТО един нов код с изключение на посочените от Мама Б  newsm78
Всички въпроси, които сте обсъждали са за другата тема, както е написано в първия пост!
На 28-ма страница е Peace
А ти наясно ли си с българския език? На това червеното да му знаеш значението случайно?
Съжалявам за спама, но точно пък със Змейка да се заяжда някой 

Не разбрах, не съм наясно с българския явно  Embarassed Кода 57002 не беше от Мама Б, а от napata
Съжалявам за спама, но точно пък с мен да се заяжда някой ooooh!

Аз пък мисля,че Брадата не се заяжда с теб,но кода-57002 изобщо не е нов,а Змейката,предполагам,е имала впредвид
ето този пост на МамаВ .....и ето тези кодове-76643,76651 - 60% за П/Л 2009 - вал.до 1/06/2009

Ама карай,тук и без това се навъди с всичко-знаещи -и-разбиращи.
Най-се дразня като ви се направи забележка,как скачате като ощипани госпожици!
Катёнок,нищо лично към теб,нито се заяждам,но положението вече е нетърпимо.
А давате ли си сметка,че скоро няма да има нови кодове,  Tired тогава представям си какво ще стане с темата...  Sick


МамаВ,    202uu ,както винаги прекрасно формулирано и добронамерено обръщение,дано повече хора го прочетат....  newsm10

# 449

Общи условия

Активация на акаунт