ООД "112 Арабски петролни кладенеца" с БГ участие

  • 22 995
  • 289
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 3 804
Деси, май не си чак такъв мързел, щом в ранни зори се разписваш  Laughing




катенце по неволя  Mr. Green-и друг път каките ме събуждат-но тази сутрин бяха много настоятелни,въпреки ,че заспах към 3

а днес прическата ми е ала Тина Търнар  Mr. Green


искам снимка  Grinning,Кате-ако има кой да ти изпрати от тук шампоан сиим детски с една принцеска-идеален аз,аз от скоро го ползвам за косата на дреби-става нека и лесно се реши. bowuu

# 181
  • Мнения: 800
Деси, ще поръчам този шампоан, ама май не ги харесват сирийските  Rolling Eyes  Поне за ония гарги носи от Бг шампоани и бои за коса.
Напоследък я мия мойта с оня зеления сапун, зехтиновия. Добре измива и омекотява. Не съм доволна от никакъв шампоан засега  Sunglasses Има някакви професионални , много ги хвалят, ама 30лв за шампоан......   ooooh!

# 182
  • Мнения: 3 804
Деси, ще поръчам този шампоан, ама май не ги харесват сирийските  Rolling Eyes  Поне за ония гарги носи от Бг шампоани и бои за коса.


катенце знам го това-въпреки,че тук  ги има всичките световни марки и шампоани и бои за коса,че даже и арома са навлезли на тукашният пазар.Специално за детската козметика тук има 2 фирми продуктите на които са супер-изпитани 3 пъти-едната е тази сиим,а другата е хамол-тези работят по швейцарски лиценз.
Аз отива да си дооправя къщата-че ,днес е пазарен ден.

# 183
  • Мнения: 800
Деси, ще разпитам за детските, трябва да знае, нали помага в аптеката на вуйчо си  Simple Smile  Аз много ги тача ония антисептични гелчета за ръце с миризма на ягодка, винаги си имам в чантата, а в Бг май ги няма .
 В Бг продават сирийски крем за бебешки дупета и вазелин.

# 184
# 185
  • София
  • Мнения: 7 965
...
Един въпрос при вас чуства ли  се парниковият ефект  newsm78 тук вече започна-май месец сме пускали климатиците на студено-е,снощи го пуснах на топло-студ.Освен това май -не вали-е няколко пъти валя.

Ми да ти кажа обърка се и времето вече. Пролетта зе да идва още през февруари, сега пък 6 дни празници и то само дъждове, ама инак понеже от днес тръгваме на работа времето се оправя де (не го мисли).

# 186
  • Мнения: 333
Салям алайкум момичета!   bouquet

Да драсна 2 реда и аз, докато съм малко свободна.  Simple Smile

Видях ви снимките момичета...мн сте хубави всичките!  Heart Eyes

Мис Фараула много хубава двойка сте...мн хубави снимки от египетско.  Heart Eyes

Фаима големи сте чаровници мама-дъщеря.  Heart Eyes

Докато разглеждах снимките на Фаима се сетих за Дала..... Как ли  е тя? Отдавна не е писала?  Thinking

Нафасима разгеле , завърна се  Hug липсваше много...все питахме за теб. Радвам се да те видя пак тука. Малика пък на арабски и на турски означава ангел.  Heart Eyes
Историята с младежа приключи отдавна. Вече след няколко месеца ще стане година.  Simple Smile

Деси, разсмя ме с тази вест  hahaha Joy

Коя е Анитто?  newsm78

Онзи ден четох по-назад, но забравих коя от вас беше писала, май Алаа беше.  newsm78 Беше писала за ненормалната съседка с умрялото гълъбче и се сетих, че преди време тук бяхте пуснали един линк - форум към сайт за магии и заклинания, амулети разни работи. Та там бях чела, че някой като направи магия трябва да принесе жертвоприношение, та се сетих за таз съседка. Може би се занимава с такива неща. Ужас! Да пази Господ от такива хора!  Close

# 187
  • Мнения: 3 215
Запис  Mr. Green
Изобщо не съм чела назад, отивам да наваксвам още от старата тема  ooooh!

# 188
Записвам се за днес и аз. Много интересен разказ, дядо Хаджия, но вече си го чул много пъти. Кога стана обяд и аз не знам.Слагам трапезата, това ми се вижда по-леко след Гергьовден.


приятен ден на всички и целувки Heart Eyes

# 189
  • Мнения: 800
Дезърт, чу ли за кървавата сватба в Мердин? просто кошмар. Само като си помисля, че планувахме лятото да ходим там на гости  Confused

http://www.dnes.bg/article.php?id=70420&page=7#comments

# 190
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
привет!
кате,аз го 4етох преди няколко дни!  то там май е доста размирно, недей си рискува!по-добре в сирия иди на деска на гости, да се  поизпънеш на беседката  и да ти пърха дианка наоколо с ку4ето! Laughing
много сте готини, ало русенкиииииииииииииии!  bouquet и варненското представителство не лъже!  bouquet раф, мерси за снимките! анто наистина така сладко спи!  Crazy
аз си продължавам ремонт4ето ,дето тука се вла4и по график доста ве4е! пък после да ми е яко д-то без филипинките на дес! тукашната принцеса с крила и корона ,хи4 не можеш я  бутна ве4е за безплатна помощ!в4ера седи на стола на най-тясното място и най-близо до мивката и вика:мамо дай ми,моля ти се, вода! викам като най-близо до извора я подско4и  и донеси на вси4ки! Mr. Green
а, няма го бабиното от едно време и дединото, да не обидя дядко, 4е младите шетат на старите, ей! мързеливо поколение расте! ходят на у4илище даже само за да не са в къщи, 4е да ги юрнат на тръстиката! Thinking
кате, ако измъдриш кой шампоан ти подхожда ,свирни,интересно ми е какво мога да пробвам за дребка! много и е суха косата, сега ходим омасльосани всеки ден с ароматно масло за да не е суха,пък така се в4есва и стои изправена! мода! Sick

# 191
  • Мнения: 800
Марси,  давай с маслата на Икаров, жожобата е най-хубаво според мен. 1 стига за 4 мазания  Mr. Green  не го отмивам. Косата седи лъскава и на масури. А преди баня се мажа със зехтин и седя около час. друго не знам

# 192
  • Мнения: 3 804
привет!
кате,аз го 4етох преди няколко дни!  то там май е доста размирно, недей си рискува!по-добре в сирия иди на деска на гости, да се  поизпънеш на беседката  и да ти пърха дианка наоколо с ку4ето! Laughing


марси аз поканата отдавна съм я направила  bowuu,но Катето не знам защо се дърпа  Thinking

За принцесите-голямата ми заяви,че няма да носи покупките  #Cussing out,добре че беше дреби -голяма гледка беше-по една торба във всяка ръка  hahaha  и Самара-че ,иначе не знам.
След вчерашния студ-днес пък е горещо  Laughing

принцеса Дала пише повече в Мъгребската тема.

# 193
  • Мнения: 800
дърпам се бе Деси, страх ме е да не ме поканят на сватба  Mr. Green   егати ужаса

# 194
  • Мнения: 427
                  Бързо записче от мен ,за да не ви липсвам Mr. Green  Моя малкия пак нещо не е добре,та чакам докторката да дойде да го види.То май и аз съм хванала някакъв вирус,та плануваното чистене на прозорци за днес ще отпадне. Close   А и тази постоянна смяна на времето направо ме побърква #Crazy        За косата на малката-ползвам при всяко къпане балсам за суха коса.2-3 пъти в годината и правя маска от зехтин,мед ,жълтък,малко газ и лим.сок,и има ефект.Рецептата ми я каза една баба.     Ще пиша по-късно пак.  bouquet 

Общи условия

Активация на акаунт