ООД "112 Арабски петролни кладенеца" с БГ участие

  • 22 972
  • 289
  •   1
Отговори
# 60
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Гутен Следобедееееен, Шехерезадкитеееееееееееее Hug
petia 911-благодаря, че разконспирира Дядо Хаджия къде е писал Wink  bouquet
чингиз - кой иска парола още бе Душко че не разбрах newsm78
мактубче Hug имаш молитвичка от мене. Мама не може ли да разбере колко си щастлива бе Душко Thinking
дядо Хаджияпрочетх един твой пост за посещението ти във Ейрусалим.......сладкодумец си, повече нищо немога да прибавя защотото все още съм под въздействието на разказа ти..... и да няма нищо случайно на този свят.
Да си жив и здрав-пренесох се във Ейрусалим-така истински разказваш-Господ да те благослови!

Последна редакция: нд, 03 май 2009, 14:47 от DELTA_DELTA

# 61
  • Мнения: 3 804
а между другото тва ми е 6 тема newsm78  от къде да получа парола крайно време е да се видим вече Hug Hug Hug

делта за Галинаали,а след това и алаа и беше ника-а сега е с този.

# 62
  • Мнения: 1
EEee, дядо хаджия ви каза, че има син абитюрент, не ви ли е достатъчно това, май сте решили да го разследвате до дупка.

Петя, отдавна не се беше появявала, интересни линкчета, гледам някакви арабско-венициански сцени се разигрват по катарските молове...

Сафар, каквото и да обясняваш на майка си, възможно е от възрастта си просто да не може да го възприеме...у нас беше нещо подобно с баща ми преди да почине...за съжаление настъпват едни такива моменти в живота, когато наистина май само на молитва може да разчита човек.

Дина, рисуваш до болка позната картинка (изхвърлянето на боклука). Преди наивно си мислех, че у всеки човек природно е заложена любовта към чистотата, че всеки се радва да му е чисто и приятно наоколо, а не да минава през бунище, като излезе от къщата си...Е да, ама не....колкото и да ми е непонятно...

Оная вечер се бях заключила в банята, с голям зор се измъкнах, днес пък взе че се заключи като затворихме вратата отвън...голяма паника, къде ще търсим ключар в неделя, опитвам се да се настроя да живея без бня и тоалетна до утре.

Хора, сериозно съм решила да залягам над испанския, много ми е кофти така...ако е в писмен вид разбирам доста неща, но когато слушам, или когато трябва аз да кажа нещо съм кръгла нула, ей не мога да се понасям...

# 63
Здравейте и от мен. Благодаря за отговорите на моя пореден въпрос.
Water_lily относно визите - на летище в Кайро дават само за 1 месец. май беше $ 15. Вече като си в страната ако имаш основание можеш да си извадиш друга по-продължителна. Говоря от личен опит.
Аз искам да се извиня, че не пиша нищо по проблемите, които вие споделяте. Тъй като съм нова и не ви познавам нев смея да изказвам мнение. Още не мога да запомня повечето от никовете или кой стои зад тях и от каде сте. Ще вляза скоро в час.
Нека да ви разкажа сега какво аз мисля за Египет или по-точно за египтяните. Ще започна с хубавото. Харесва ми че са много весели, обичат хумора, обичат да пеят и танцуват. Няма египетски филм, дори и драма или екшън без песен в него. Определено имат страхотно кино, още от времето на нямото кино. Египет се счита за Холивуд на арабския свят. Песните, видеоклиповете, всичко е на много професионално ниво.
Като цяло бих казала, че египтяните са доста интелигентни - не говоря за образование. Ако интелигентността зависи от генетичния код, то тогава има причина да са такива. И тук са минали много народи и култури и са оставили по нещо.
Аз както обикновено нямам време да пиша. Ще ставам, че бебока се събуди. Ще продължа по-късно.

# 64
  • Мнения: 689
Абе темата бавно ли върви или на мене така ми се струва Thinking
Или всички са на разходка?На мол?
Само Рейн е възможно да е в банята  Crazy

Dina -мерси за инфото  bouquetЩе вадя от тука виза значи,да не се разкарвам там.
Аз съм египетска снаха,живеем в Емирствата,а в Ег сме в Александрия,на чисто местенце близо до морето и без буклуци Simple SmileИмаме две момичета на 2.5г и 6 г
Пропусна да кажеш за лошите черти на египтяните,чакам  Laughing
Вие как се срещнахте с твоя фараон?
Във форума има и други живеещи в Египет,но и те имат бебета и нямат време за нет.Има и доста българки омъжени за масрита,но живеят извън Ег,а колко влюбени с нет-връзки има:не знам,но са много Laughing

Наде-на барбекю ли си у мама пак?
Много си готина на аватара и млада,машаАлла,машаАлла!
За гроба на Клеопатра и Марк-Антоний май няма нови новини:откриха монети с лика на царицата и маска,която уж е на любимия и толкоз. Crossing Arms

Шехина къде пътува точно сега с тия свински грипове Tired
В Емирствата няма заразени за сега.В Египет колят всичко дето грухти като превантивна мярка,в Бг има ли болни?

# 65
  • Мнения: 206
Lili мама ми е по Гръцко, връща се на 8 за бала на сина и за изпращането на дъщерята за САЩ. Много натоварен месец  Sick
Иначе чакам утрешната среща и да се набъбрим на воля с русенските арабелки, коя ще каже нещо за Иран, коя за Египет...
Иначе за разкопките и аз не съм чувала нищо повече, но ако са в грешка едва ли ще кажат нещо повече. Така, че може и заблуда да има при тях.
Какви са новините по емирствата. Поуспокоиха ли се нещата?
Дина как е в Бахрайн. Изгуби се нещо... Решихте ли за имот в БГ или още се колебаете?

# 66
  • Мнения: 6
safar_maktoub - какво против мъжа ти има майка ти? а как ти разреши да се омъжиш,щом иска да се развеждаш?
моите роднини изобщо не искат да чуят за любимия и аз съм се видяла в чудо. Sad ама лошото е, че дори не са го виждали, не са общували с него, нямат никакви впечатления, а всичките им притеснения са базирани за разни информации и  приказки на хората за българки в чужбина. знаете ги какви неща говорят за мъжете от арабския свят... няма смисъл да ви пълня главите с глупости. аз съм споменала вече веднъж,че моята майка почина преди години и сега съм само с баща ми. той ми казва,че иска да прекратя тази връзка,защото се притеснява,че все пак мога да замина някой ден с него,а аз съм единствено дете и той наистина ще остане съвсем сам. айде,той поне не ми поставя ултиматуми,но леля ми (сестра на майка ми) направо ми постави ултиматум да общувам или с нея или с приятеля ми и аз и затворих телефона. не съм я чувала от началото на годината и малко ми е гадно така. но си казвам,че роднини, които така лесно ме прежалват и се отказват да общуват с мен,не ми трябват!!! баба ми  дядо ми преди 1-2 месеца също ме направиха сама да си говоря. изкараха приятеля ми,че е ли наркотрафикант,или не помня вече какъв, а той е просто студент - един прекрасен човек е. но на мен много ми тежи,че не намирам разбиране в роднините ми.

# 67
  • Egypt
  • Мнения: 132
Здравейте. Току що гледах по тв за сблъсъците в Египет  smile3512 Пак намесват религиите.

Water Lily , за визата на летището- едномесечна е, 15 долара. После на мен ми дадоха за 15 минути 5 годишна, но ако не си в Кайро по-добре от София си вземи.

paulina.paulina, горе главата, аз заради любовта напуснах семейството си, и не поддържам никакви контакти с тях вече 7 години, нямам и намерение, но обикновено ако са по-нормални хората омекват след някоя и друга година като видят, че няма нищо извънземно.

Разгледах снимките ви, доста време ми отне  Laughing Какво да кажа, нямам думи... Прекрасни момичета, чудесни деца, невероятни местенца, много положителна енергия.
И аз си сложих някои снимки- мои, на мъжа ми и на дъщеря ми.
И чакам с нетърпение утрешната среща  Hug

# 68
  • Мнения: 689
Оуу,среща имате,искам и азззз Crossing Arms
Приятно прекарване!

Наде-ми шейх Мохамед бин Рашид ал Мактум каза,че най-лошото е минало и сега работите в Емирствата са щели да потръгнат.
Ще поживеем,ще видим.
ето сайта на Мо,той е принц на Дубай,т.е. кмет и премиер на Емирствата,запознайте се:

Мохамед бин Рашид ал Мактум

Паулина- Confused много гадно от страна на роднините.,,Не без дъщеря ми,,не те ли накараха да прочетеш Whistling
Здравейте. Току що гледах по тв за сблъсъците в Египет  smile3512 Пак намесват религиите.

Water Lily , за визата на летището- едномесечна е, 15 долара. После на мен ми дадоха за 15 минути 5 годишна, но ако не си в Кайро по-добре от София си вземи.
 


Моля те,кажи от къде и как тая виза,че ми се объркват плановете ако се разкарвам да удължавам Praynig

# 69
  • Мнения: 206
Аз да слагам вечерята, пък който иска да се примъква и да започва приказка. Всяка интересна историйка е добре дошла Simple Smile

# 70
  • Мнения: 3 804
Момичета-преди амлко заваля дъжд  Shocked Shocked Shocked,за толкова години тук това е първият май през който вали.Ето какво ми донесе Самара днес  Laughing



Никой не е споменал какво мисли за паролата на Рокаие newsm78

# 71
  • Мнения: 5
ми да марзелче и аз си чакам тук  bowuu   някой да ми каже амао нещо липсват девойките запразнили са май май    cheers

# 72
  • Varna
  • Мнения: 2 596
мързилчок- Hug
Снимката е пИрФеКтнУ още повече, че там е Даянка-хитрушанка smile3503
От мене имаш ОК за паролата.
Ама момичета, не си сменяйте така често Никовете беееее. Ми сбъркахте мееееееееееееее.  #Crazy  После питам кой иска парола, че не мога да ви позная Joy

# 73
  • Мнения: 206
Деска аз съм за  Hug дала съм ти пълни права от мое име Wink

# 74
  • Мнения: 6
faima   - много ми се иска при мен да няма чак такива крайни решения,като спиране на всякакви отношения с роднините. Sad наистина ще ми е много мъчно. но за сега не бих искала да се разделям с приятеля ми и някой ден може би наистина ще трябва да направя такъв избор.

Water Lily   - аз гледах филма преди няколко месеца,но това не би променило мнението ми за моя приятел или за неща,които някой друг е преживял,а не аз. навсякъде  има различни хора и аз много се надявам,че някой ден ще попадна на хубаво семейство. приятеля ми не искаше да гледам този филм и много се нацупи,когато го свалих да го гледам. след 1-2седмици разбрах,че негова предищна приятелка се е разделила  с него,след като е гледала филма. просто мен това не би ме разколебало.

искам да ви питам нещо. какви са тези пароли и разрешения,дето си давате и какви снимки гледате? май само аз не схващам нещо тук. съжалявам,но съм нова във форумите. до сега само съм ви чела,но отскоро пиша тук. някой ще ми обясни ли? извинявам се,че ви задавам може би много елементарен въпрос,но по-добре да попитам,отколкото да се чудя само.

Последна редакция: нд, 03 май 2009, 23:58 от paulina.paulina

Общи условия

Активация на акаунт