ПОМОЩ! БОЛКИ НИСКО ДОЛУ В КОРЕМА!

  • 119 337
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 141
И мен ме болеше по малко, но към края повечко точно в ляво, но ми го обясниха с разместени вътрешности

# 16
  • София
  • Мнения: 86
По -добре ,докато отидеш на  доктор пии ношпа, за да те облекчи.Повечето бременни го пият.Аз почти през  цяллата  бременност имах болки  в  коремчето и пиех ношпа. Hug

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Рядко съм имала болки и бяха по слаби.Пила съм Но Шпа .Консултирай се с лекаря си обаче.

# 18
  • Мнения: 5 026
Спазмолитици при такива болки, но най-добре  лекар да те види.

# 19
  • Мнения: 42
Сега се върнах от доктора, аз също вече съм на но шпа, при мен се оказа контракций на матката, не е добре, но не е и страшно, пия и магнезий-Маглек, иначе всичко друго е нормално. Вече съм по-спокойна. Благодаря на всички, които ми писаха, ако не бяхте вие снощи сън нямаше да спя от болки, но прочетох тук и пих но шпа, успокоиха се малко болките.

# 20
  • Мнения: 5 026
Браво, пий си лекарствата и почивай повечко. Аз вече 1 м съм така - ту боли, ту не, пия Магнерот и е ок  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 17 592
Коремна болка при бременна - каквато и да било = незабавно отиване на лекар. Ако е неработен ден - като днес - в спешния център на Майчин Дом. Друг път хич и не чакай да стане утре - и посред нощ да е...

# 22
  • Мнения: 68
не искам да плаша никои но аз от такива болки ниско долу в корема съм правила спонтанен аборт в 3ти месец така4е има ли болка бягаи на лекар веднага  имаи в предвид 4е в на4алото болките ми бяха много слаби и не им обърнах внимание а като отидох на лекар ве4е беше късно наистина не искам да ви плаша но всяка болка по време на бременноста трябва да се вземе под внимание

# 23
  • Мнения: 826
В различните периоди на бременността съм имала и различни болки. Повечето са били нормали последствия от бременеенето.  yes
Все пак, беше добре, че се консултира веднага с лекар, че ние тук можем да искаме да помогнем, но не сме специалисти... И мен ме наболяваше доста неприятно понякога, но бременността ми премина добре и съвсем скоро ще раждам. Гледай да си почиваш повече от физическо натоварване.
Радвам се, че всичко е минало добре при теб. Пази се и не се притеснявай. Много майчета имат контракции през цялата бременност, а си раждат дечицата и им се радват. Пожелавам ти здраво бебче на финала. Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: сб, 02 май 2009, 21:26 от Dendri

# 24
  • Мнения: 9 441
Бързичко на доктор да не се окажат контракции.

# 25
  • Мнения: 42
Цитат
Благодаря ти , същото желая и на теб. Благодаря на всички, които ме посъветваха. Наистина трябва да се пазим от физическо натоварване и да си пием магнезия, много вода, и нещата се пооправят. Пазете се маминки. Simple Smile)))))  bouquet
Blagodarq ti ,Dendri sy6toto jelaq i na teb. Blagodarq na vsi4ki, koito me posyvetvaha. Naistina trqbva da se pazim ot fizi4esko natovarvane i da si piem magneziq, mnogo voda, i ne6tata se poopravqt. Pazete se maminki. Simple Smile)))))  bouquet

Моля, пишете на кирилица.

Последна редакция: ср, 13 май 2009, 15:10 от AnMary

# 26
  • София
  • Мнения: 588
скоро не е писано по тази тема но се надявам някой да ми отговори. и аз имам болки. мн. мнения прочетох и се уплаших. болката ми е от двете страни като придърпване като се движа ме боли,когато съм легнала не. говорих миналия път с доктора и той каза че било нормално защото матката била мускул, но не ме прегледа само ми продължи болничния и съм на ЖК на 30 юни ще станат тогава 50 дни без преглед. нямам зацапване слава богу но пак ме хвана шубето. др. бременни казват също че било нормално да боли но аз незнам.... newsm78

# 27
  • Мнения: 240
скоро не е писано по тази тема но се надявам някой да ми отговори. и аз имам болки. мн. мнения прочетох и се уплаших. болката ми е от двете страни като придърпване като се движа ме боли,когато съм легнала не. говорих миналия път с доктора и той каза че било нормално защото матката била мускул, но не ме прегледа само ми продължи болничния и съм на ЖК на 30 юни ще станат тогава 50 дни без преглед. нямам зацапване слава богу но пак ме хвана шубето. др. бременни казват също че било нормално да боли но аз незнам.... newsm78
Ако нямаш доверие на АГ-то потърси и друго мнение. Аз лично не се нагърбвам с поставяне на диагнози. Не чакай до 30.06, а се консултирай със специалист. Дано не е нещо сериозно и успех  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 5 605
скоро не е писано по тази тема но се надявам някой да ми отговори. и аз имам болки. мн. мнения прочетох и се уплаших. болката ми е от двете страни като придърпване като се движа ме боли,когато съм легнала не. говорих миналия път с доктора и той каза че било нормално защото матката била мускул, но не ме прегледа само ми продължи болничния и съм на ЖК на 30 юни ще станат тогава 50 дни без преглед. нямам зацапване слава богу но пак ме хвана шубето. др. бременни казват също че било нормално да боли но аз незнам.... newsm78
Според мен отиди на лекар още утре, а сега лягай и не ставай от леглото, щом не те боли така. Аз бая на шега взех тези болки преди месец, когато започнаха и до момента съм на хапчета за задържане и лежане в къщи. Sad

# 29
  • Мнения: 1 053
Аз като бях в 5 мес полу4их болки ниско долу за кратко време.Беше ве4ерта и веднага отидох по спешност в болница.Приеха ме с контракции.Ти не 4акай,може и да не е нищо сериозно(което ти пойелавам),но поне да си спокойна.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт