Суши във Варна? Най-добрият ресторант според Вас?

  • 7 793
  • 13
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 34
Къде във Варна според Вас може да се хапне добро Суши?
Обичах много да го правя и беше много изгодно приготвянето му докато живеех в Германия, но тук продуктите са скъпи, а и вече не ми се занимава.
Все пак не искам да се лишавам от суши и затова търся ресторанти във Варна, които го предлагат.
Знам, че Fency предлагат всеки понеделник суши, но не сам ходила там.
Мерси предварително за информацията!  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 0
Във Варна суши съм похапвала само на едно място досега,и смея да кажа,че го приготвят доста вкусно,а и ходим доста често там.Става дума за суши бар Sazae.
А иначе суши предлагат и във Фенси,Хепи,Капитан Кук,Рапонги...за други места не се сещам.
 Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 34
Мерси много. Това заведение до кино Палас ли е?

# 3
  • Мнения: 293
Знам за един много добър на ъгъла перпендикулярно на централна поща но не знам как се казва....

Jos,изтрий си моля те личните,не мога да ти пиша.Сори за спама    Embarassed

# 4
  • Мнения: 1 165
Знам за един много добър на ъгъла перпендикулярно на централна поща но не знам как се казва....

Jos,изтрий си моля те личните,не мога да ти пиша.Сори за спама    Embarassed
Точно това е Sazae.Там наистина сушито е много хубаво.Другото място, където им е хубаво сушито е Капитан Кук.На останалите места не съм очарована от сушито.

# 5
  • Мнения: 111
Страшно съм доволна от суши бар Sazae. Сушито е чудничко Simple Smile

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 919
Записче да следя  Peace . Още не съм яла суши и съм любопитна Embarassed

# 7
  • Мнения: 2 478
Ресторантите, в които съм яла най-хубавото суши са Капитан Кук и Рапонги.
Не съм ходила в суши бара.

# 8
  • Мнения: 4 651
На суши бара на центъра не знам какво му харесвате. Сушито, което ядох там беше ориз и пушена риба, това мога да си го ям и у нас. Иначе не знам къде във Варна, яла съм няколко пъти в чужбина, колкото да не обидя домакините, тук посетих въпросния суши бар веднъж след огромни хвалби и едва ли ще повторя.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 34
Радвам се, че се заформи дискусия! Аз сам ходила в суши бара на ъгъла срещу пощата. Той е Sezae. Не е лошо сушито, но съм яла и по-добро в чужбина. Смятам да опитам и това в Captain Cook. Ще пиша отзиви след това.
Мерси на всички за мненията! И весели празници.

# 10
  • Мнения: 2 096
и аз съм чувала добри отзиви за сушито в капитан Кук.. но лично не съм го посещавала..
а коя е тази улица перпендикулярно на пощата?!!

# 11
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 396
Ние ходим в капитан Кук специално заради сушито. Поне на мен много ми харесва, има богат избор...
Все се каня да отида в суши бара срещу централната поща...
Ох,, хайде че ми се дояде по никое време  Blush

# 12
  • Мнения: 0
Не твърдя ,че в Сазае е най-хубавото суши на света ,но само там съм яла и ям и съм много доволна,въпреки ,че нямам база за сравнение засега поне.Ние почти винаги ядем сурова сьомга,която обожавам (особено с 50 Финландия Embarassed )
нигири сьомгата е разкош,Филаделфия премиум,Сьомга и авокадо...това на първо четене..мисълта ми беше,че мен напълно ме удовлетворява този суши бар за момента  Laughing Heart Eyes


AGAPH,готово   bouquet

# 13
  • Мнения: 1 165
нигири сьомгата е разкош,Филаделфия премиум,Сьомга и авокадо...  Laughing Heart Eyes

Точно тези обожавам и аз, със сурова сьомга  Heart Eyes
В интерес на истината в самия суши-бар никога не съм ходила.Винаги си поръчвам вкъщи

Общи условия

Активация на акаунт