Нека вънка да вали, смелото ни Февpуарче от дъжда не се бои.

  • 14 503
  • 304
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 46
Честит празник на всички празнуващи и техните близки.
Ние си имаме"само"трима именника и се събрахме на селото под беседката,а малчко откара 3 часа сън в количката и беше доста весел преди това.Догодина има да тича из двора,има райграс и доста дръвета.
Като гледам как сладко си спи малкото коте на Котето в кенгуруто все повече се навивам и аз да си взема ,така и така все е на ръце Валето.
Мама,много са сладки котетата.Ние си имаме в къщи сиамка и вече почна да свиква с новия член у нас и идва до него когато спи и го подушва и й минава интереса,а преди бягаше в другата стая като го види.

# 241
  • София
  • Мнения: 311
Честито на всички именици!!!!
Лукрециана - аз съм другата мама с ревящо в количката дете:). Мисля да пробвам и аз летния кош - то само това не съм пробвала май. Но днес да се похваля - почти не рева newsm44, може би иска само в Борисовата да я разхождам, а не в кварталните градинки.
Сега вече имаме нещо като обрив на корема (след като имаше на бузите, после на краката). Мислите ли, че може да е от претопляне или само от алергия става? А вашите бебчета имат ли сухи участъци на кожата, пъпки или протрита кожа? Просто не зная дали не обръщам прекалено голямо внимание и до колко е нормално да им е суха и чувствителна кожата и кога е АД.
Айде стига оплаквания (ааа забравих подсмърчането и неакането) ами да ви пожелая приятна вечер. Сигурно повечето са на агнешко и винце, така че наздраве!

# 242
  • Мнения: 56
Макар и късно едно голямо ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС  bouquet Гея, Гери, специално за вас Heart Eyes
Мартеничке, нямам какво да кажа освен БРАВО! Ти си доста по-малка от мен и се радвам, че все още срещам млади хора с принципи и добродетели, които освен, че ги притежават умеят и да ги отстояват  bouquet Днес си говорихме с татко за такива неща, принципи, добродетели, че трябва да сме добри и да вярваме в доброто, аз му се възхищавам, защото той е на 56г. и все още вярва в тези неща, а аз съм на половината му години и все повече се отчайвам от нещата, които се случват в нашата държава и от хората, които живеят тук Sad Така че като те слушам и чета нещата, които пишеш мога само да се радвам и да не губя надежда, че  ислед нас има читави хора Heart Eyes

# 243
  • Мнения: 56
http://www.facebook.com/home.php#/photo.php?pid=30260900&id=1546594025
Опитах се да вмъкна снимка, ама не стана, явно съм чела през редовете поясненията на Ламтурничето Rolling Eyes
m@m@ , ти просто така ме разчувства с тези мъници, аз много обичам всякакви животинки и особено такива малчовци, но за съжаление живея под наем и едно от условията е- БЕЗ ЖИВОТНИ Sad  В началото беше беше - БЕЗ ДЕЦА, ама като ни видяха и ни харесаха Rolling Eyes Ако имах свой дом щях да взема поне две от тези сладки мъничета Grinning


Последна редакция: ср, 06 май 2009, 23:26 от emym

# 244
  • Мнения: 1
Днес Заринка се обърна от гръб по корем!  newsm44  newsm44  newsm44  Много се радвам!

А вашите бебчета обръщат ли се?  newsm78  Да не сме последните обръщащи се и да се радвам излишно! А също така - както си е легнала по гръб, свива краката, стъпва с петички на матрака или на каквото лежи, вдига дупето и подскача назад! Прилича на жаба скачаща по гръб! Много е смешна! Вашите малчовци правят ли така? Ако сте ме разбрали всъщност какво исках да кажа, че така го обясних, че аз не се разбрах!  Blush   Rolling Eyes

Айде, лека и мека от мен! Бебка заспа и аз отивам да дрънна едно ...... безалкохолно!  Laughing

# 245
  • Мнения: 239
Диде, Пламена все още не се обръща сама от гръб до корем. Засега успява да се завърти на страни и се мъчи да се обърне по очи, но още не й иде на ума как да си сложи долната ръка така, че да се превърти....... Mr. Green
Другото, което прави е да се подпира на крака и на глава, като се получава нещо като мост, това го прави като й писне да лежи в шезлонга. Преди две дни докато беше в шезлонга и се беше обърнала на страни се опита да си вдигна така дупето, като се подпря на крака и на глава, но не можа да се смъкне обратно /явно не се усети как става/ и се разплака. Добре, че стоя до нея като е в шезлонга иначе не ми се мисли как щеше да си изкриви врата от тежестта си #Crazy

Хайде лека и от мен и ............... внимателно с виното  Laughing

# 246
  • Sofia
  • Мнения: 2 500
Привет!
Мартеничка, браво на теб! Горкото детенце! Sad Ума ми не го побира как може да си биеш детето!?!?! Confused Със сигурност всички се изнервят понякога, но това си е в реда на нещата, не може да си мисли човек, че ще отглежда дете и няма да има моменти на капризи, но как въобще вдигат ръка, още повече толкова малко и беззащитно същество!? #Cussing out #2gunfire Нямам думи, а за нашите институции пък изобщо не искам да започвам да говоря! Sad

Еми, много са ти сладки мъниците! Ама Боби каква прическа и усмивка е заформил!  Laughing Одрали са ти кожата! Толкова приличат и двамата на теб! Искам да ги видя на живо Simple Smile И да пощипкам бузки  Wink Hug

Диде, нашия още не знае кое за какво му е! Засега се обръща на една страна и толкова! Като гледам скоро няма да успее да си прескочи ръката и да се врътне Wink Браво на госпожицата! Те , момичетата явно са напред с материала....

Да ви се оплача как пищя малкото тая вечер Sad Направо ми скъса сърцето! На всичкото отгоре почти не яде и сега го чакам да се поразбуди и да го пробвам сънен. Направо все едно него са го описали в статията, която Яна даде. Яде 4-5 мин. и после си обръща главата и толкова! Не ще и не ще повече, ако се опитам да го насиля, започва да плаче  Cry Дано хапне сега. Прави ми го от време на време тоя номер и не знам аз ли съм виновна нещо!? newsm78 По цял ден сме заедно, постоянно му обръщам внимание, защо ми се сърди!?! Tired Sad Иначе си ака по 2-3 пъти на ден, дано му стига храната! Praynig

Силве, приятно изкарване! Дано ви хареса мястото, ние много хубаво си починахме! Peace Ще чакам отзиви  Hug Hug

Отивам да се пробвам на фронта, стискайте палци! Ама толкова е сладък спящ и примляскващ! Така го обичам това детенце!!!!!! Heart Eyes

Лека нощ! Hug

# 247
  • Мнения: 360
ех каква носталгия ме е обзела към среднощните  bigdance2къде са ми дружките да пиинем по една,две  beer2 beer2 beer2спете спете то си е в реда на нещата,нищо че ние пак сме като новородени #Crazyминат не минат 3 часа и надаваме вой.
ама вие вече за обръщанки си говорите,то мойта кифла още не иска главата да си вдига много,много като е по корем newsm78сигурно щото сме от най-малките newsm78,Сребърна,Раде,Нежно цвете вие как сте с тези неща???ей така да видя да не би мойто да изостава Confused
айде цунки и до сутринта

# 248
  • София
  • Мнения: 66
Добро утро   bouquet
Малката ме събуди със смях - пребиваше за пореден път мечетата на въртележката. Като ме видя обаче се сети че трябва да яде и мрънка докато я преобувам...
И като се наяде - едно звучно ДРИС - айде пак сменяй.... и тотално се разсъних  Tired
Сега спи блажено, а аз чистя, че през деня не се знае какво ще е Simple Smile

Ех... Белослава хич и не се сеща да се обърне... на нея основното й положение е по гръб и все към него се стреми Simple Smile Дали има нещо общо с това че не й давам редовно вит.Д?
Уж я слагам по корем редовно, но май не достатъчно... ръчичките й са едни слабичкиии...

Иначе вчера я теглих... към 6400 ми излезе, ще видим на 12ти какво ще покаже кантарът на педи  Thinking

Исках да се оплача от нещо, но не искам от сутринта да започвам с мрънкането Simple Smile
Хубав ден и много  Hug за всички.

# 249
  • Мнения: 356
Добро утро!
Сервирам за непилите кафе  Wink



За обръщането - ние се обърнахме инцидентно сами преди месец.Сега успяваме само с моя помощ  Laughing

# 250
  • Мнения: 173
Добро утро, мами!

Благодаря на всички за хубавите пожелания  Hug Страхотни сте, ама вие си го знаете  Wink
Карбо, мила, браво за Ларедута, само внимавай че е голяма зарибявка  ooooh! няма спиране  hahaha
Дидерончо, това за семейство Колеви много ми хареса, хахаха, само да те чуе съпруга ми, ние сме Димитрови, а моминското ми име е Колева, че затова ми е такъв ник нейм-а  hahaha Навремето като заминавахме на студентска бригада в Щатите, и фирмата която уреждаше документите беше го писала нявсякъде Георги Колев и той много се беше разсърдил  Joy
Нежно цвете, и аз кърма активно - дойде ми малко на 10 април, и сега на 1 май ми дойде както трябва и аз много се бях очудила, ама явно може  Peace
Алхимиче, играчката е  #Crazy

Слънчев и изпълнен с разходки ден   Nature Sunny 1stroller

# 251
  • Мнения: 140
Добро утрио, маминки!!! Благоидаря за кафето, аз още не съм пила..., чакам да се накърмим Crazy
Тука пече и ще има разходки LaughingДано днес Сияна да е на кеф Flutter Приятни ви разходки  Hug
Нежно цвете на мен ми дойде на 40 ден след раждането въпреки кърменето, но според мен по- добре така Mr. Green Не се притеснявай Flutter

# 252
  • Мнения: 263
 Добро утро, мили приятелки  Hug

 И аз като Карбо се възползвам от промоцията, че Дара спинка да посвърша това-онова  Wink
 
 Благодаря ви на всички за подкрепата относно вчерашният инцидент. Наистина се надявам, че поне малко от малко е имало ефект и поне съседите на това семейство ще се намесват вече при нужда. Писах и в търновската тема, та ако някоя мама ги познава от парка, следващият път да си има едно на ум и да си прецени поведението. Още веднъж: Благодаря ви! Знаех си, че мога да разчитам на вас и да намеря съмишленици!   Hug  Hug  Hug

 Еми, много мили думи! Винаги ми пълниш душата!   bouquet

 Прочетох назад, че сте си говорили за Велико Търново. Ами 'айде де! Откога ви чакам ?!?
 Гея, Мия, Албенка, вас не ви каня на гости - вие сте от домакините!
 Толо, бива ли така?! На Бо болярска снаха му гласим, а сватовете още не са разгледали града?  Grinning
  Хайде грабвайте децата под мишница и ви чакаме! Пък било то и пътьом към морето  Flutter

 И последно да ви се похваля с моето голямо момиче. Вече втора нощ си спи сама в нейната стая и е сууупер спокойна!  Party Явно люлката й отесня и нямаше къде да си разпери ръчичките, обаче в леглото (140/70), което татко й направи, се чувства като пет пари в кесия.  Joy

 Толкова от мен за сега, пък после пак ще се включа с отчет, че днес сме на консултация (и ще ни боцкат  Confused ).

 Хубав ден !   

# 253
  • sofia
  • Мнения: 73
Алхимиче Вики стои по една ,две минутки с вдигната главичка и след това му омръзва и започва да мрънка,така че не сте само вие.Ама това с яденето нощно време е направо кошмар,Вики яде последно в 22-22.30 и след това направо сутрин към 7.30-8.00,нямаме колики и е много спокоен,но той е само на AM ,ако беше на кърма сигурно по друг начин щяха да стоят нещата.Днес сме на кунсултация и ще дам отчет като се върнем ,ще ни слагат и ваксината ,но тази по здравна каса и се надявам да няма реакция.Баткото също е с нея и не съм имала проблеми надявам се и този път да е така.Това е за сега от мен ,усмихнат и спокоен ден на всички. Hug  bouquet  bouquet

# 254
  • Мнения: 3
Алхимиче, и ние сме от изтърсаците на края -родихме се на 27 февруари - Ани много обича да стои по корем, но повече от 5 минути не изкарва - изморява се и забива кофата в леглото:) Споко, всичко с времето си, още повече че всички деца са различни, ние едва сега например загукахме, а сме на два месеца и малко..Пък за обръщане още не може да се говори - мъчи се, но е далече от истината. Желание обаче имаме:)
Да ви питам, че нещо се притесних-забравила съм, че болничния от болницата ми е изтекъл на 10 април, проблем ли ще е педиатърката да ми изкара такъв сега? Praynig

Общи условия

Активация на акаунт