Силиконови зърна за кърмене - марка?

  • 9 114
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 16
И аз започнах с Авент от 3тия ден след като зърната ми цъфнаха от непрекъснатото кърмене през половин-един час за да ми слезе млякото. Тогава се реших да ги ползвам за да мога да си кърмя и едновременно да ми заздравеят - иначе от болка не можех да се отпусна докато кърмя. После пък бебока разви млечница и реших, че не е подходящ момента за махане на силиконките, за да не премине върху зърната ми и в каналчетата, че тогава кофти. Сега се кърмим с тях все още и даже си мисля (живот и здраве само кърма да има) че като почнат да никнат зъбки ще ми е по-добре със силиконките. Peace

# 31
  • Мнения: 5
Купих си на Авент.Спасиха ме от разраняването на зърната,но са малко големи за новороденото ми бебе и не ги харесва особено

# 32
  • София
  • Мнения: 2 112
Ползвах Avent от самото начало заради "неудобни" за бебето зърна и форма на гърдата въобще. И добре че бяха те, не съм изпитала болката, от която се оплакват в началото повечето майки.
Около навършването на 3-тия месец Калоян сам се отказа от тях, успя да засуче и от плосното зърно на едната гърда.

# 33
  • Мнения: 237
avent- много съм доволна

# 34
  • Варна
  • Мнения: 355
А коя марка силиконови зърна имат най-малки дупки? Ползвам сега на Авент поради плоски зърна, но имат 3 големи дупки, млякото така си тече в устата й, че тя не успява да го гълта и се дави и плюе  newsm78

# 35
  • Мнения: 781
На чико размер  С. Ние само с тях си ядем, от зърно не иска. Баща и се майтапи, че от малка се е ориентирала към силикона
 Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт