Курсове за маникюр и ноктопластика в гр.Бургас

  • 22 673
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен. Аз изкарах курса в "Тито" (Интеркозметика). Много съм доволна - обръща се внимание на всеки, групите са малки от по 3-5 души, има много практически занятия. Доволна съм. А това, което получавам от там е Сертификат, който ми дава правото да работя като маникюрист с прдуктите на CND и Abaliko в 92 страни по света, където има представителства. Ако искам мога и с други продукти да работя де... Simple Smile
Препоръчвам ви, ако ще карате курс в Бургас - нека да е "Тито" Simple Smile))))

# 16
Здравейте!Всъщност Тито и Абалико в Бургас един и същ курс ли е?

# 17
Интересува ме също там наистина ли са най-добрите курсове в Бургас,защото за Космос няма добри отзиви.Нека да споделят тези,които са го изкарали в Тито или Абалико как стоят нещата,8 дни за маникюр и педикюр не са ли прекалено малко?Аз по принцип съм спа-терапевт,но се замислям дали да не изкарам и такъв курс.

# 18
  • Мнения: 3
Отоговарям: Тито и Абалико е едно и също нещо. Всъщност фирма Тито провежда курсовете, а Абалико и CND са материалите с които се работи. Абалико е немска марка материали и аксесоари за маникюр и педикюр.
Относно срока: това е като задочното обучение. Можеш да си редовно и семестъра ти да е 4 месеца, но можеш и да си задочно и да имаш занятия само 2 седмици.
За този курс е същото: можеш да се запишеш някъде другаде и да се влачиш 2-3 месеца, като ходиш 2 пъти в седмицата за по един час, но можеш и да се запишеш на този ускорен целодневен курс и да го свършиш за кратко. Така или иначе хорариума е един и същ.
В моята група имаше момиче, което е изкарало курса в Космос и определено не беше доволна. Тя самата чувстваше, че няма подготовка.
Както и да е, аз съм доволна за себе си. За Космос лично нищо не мога да кажа, тъй като не съм карала курс там.

# 19
  • София
  • Мнения: 239
за "визия"  не казахте нищо момичета?

# 20
Както вече споменах лятото работя като масажист и съм много доволна,но...зимата е много трудно и почти никъде не търсят масажисти.Много се замислям дали да не запиша този курс,тъй-като за маникюристи винаги има работа,освен това работата е по-лека  в сравнение с тази на масажиста,а и по добре да умея и двете неща.Проблема е че незнам дали ще ми се отдава тази работа и доколко ще ми е приятно..Немога да кажа,че обожавам да пиля и лакирам собствените си нокти,но пък на на други хора може и да ми хареса.Вие как разбрахте че това е работата за вас?Има ли такива,които са изкарали курса,но са се отказали да работят по професията?

# 21
  • Мнения: 146
Здравейте момичета искам да попитам за мнението ви за курсовете на EzFlow за маникюр?

# 22
  • Мнения: 3
Здравейте момичета искам да попитам за мнението ви за курсовете на EzFlow за маникюр?

за първи път ги чувам...в Бургас ли е това??? Защото преди да започна курса се рових за курсове в Бургас...а тези не съм ги чувала Sad

# 23
  • софия
  • Мнения: 49
Здравейте, аз съм на същото положение като kristi123, имам много опит като масажистка, но това е работа в която си съсипваш ръцете, но пък е много доходна, и сега също съм решила да изкарам курс маникюр и педикюр но изобщо не съм сигурна че ще мога да го правя това, затова искам поне да съм сигурна че хотата при които ще се уча ще ме измъчат но ще направят от мен Маникюристка която да е сигурна в работата си, и така всички да са доволни, в крайна сметка работа си трябва в тая криза...

# 24
 Здравейте момичета , пиша ви от Варна. Аз изкарах курса при работещ маникюрист и съм много доволна, тя работи с материали на  OPI , които са най-добрите. И на мен в началото много ми хвалеха курса на Абалико, но се оказа че нещата не са много розови и че практиката е много малко, а цената е доста висока. Цената , която платих беше около 500лв. Сега вече работя и клиентите ми са много доволни, въпреки че нямам много опит. Ако някой има въпроси да ми пише на имейла: stoeva_kris1982@abv.bg

# 25
  • Мнения: 3
Sisi-1, зависи от гледната точка. Аз изкарах курса на Интеркозметика (които работят с материали Abalico и CND) и съм доволна. Относно практиката - има я.
Не можеш да кажеш "това е най-доброто" при условие, че заеш само него....а на пазара съществуват хиляди други. Wink
Важното е, че си доволна за себе си!
Успех Simple Smile

# 26
  • Мнения: 5
Здравейте  Simple Smile
Интересува ме дали в Плевен мога да искарам курсове за маникюрист? И къде? А ако не са добри в Плевен, предложете някъде в София. За мен не е проблем да ги карам и там. Но се чудя как ще се оправя с квартири и т.н. Но както и да е  Rolling Eyes Благодаря ви предварително.  Hug

# 27
  • Мнения: 3
Здравейте.Трябва ми помощ спешно.Искам да искарам курс за маникюр и педикюр,може ли да ми препоръчате някой от Бургас?Благодаря предварително

Последна редакция: пт, 12 сеп 2014, 00:03 от 24092011

# 28
  • Мнения: 2
Здравейте и аз се чудя къде в Бургас мога да изкарам курса, засега май се двуомя между Angel face i Intercosmetica, сега събирам и информация за Афродита. Помагайте Simple Smile

# 29
  • Мнения: 28
Здравейте,ако има вече дипломирани маникюристки аз търся,опита не е задължителен важното е да ви се отдава!

Търся маникюристка на наем в разработено студио за красота.Желателно да е над 25г.,да бъде отговорна да спазва добра хигиена на работното място,неконфликтна личност,да
спазва установените правила за добрия имидж на салона.
Гр.Бургас
Тел.0899209996

Общи условия

Активация на акаунт