Loreal Casting vs. Palette 10 Min. Color

  • 5 630
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 330
И аз потвърждавам, че Палетте по принцип е много агресивна боя, много изсушава косъма. Боядисвам се вече няколко година с Лореал Екселенс и съм много доволна. Отскоро си купувам новия Кастинг крем глос - кестенява, много е трайна и покрива перфектно белите коси, а също е безамонячна. Не бих рискувала с Палетте за нищо на света.

# 16
  • Мнения: 3 314
и от мен един глас за Кастинга   Peace

# 17
  • Мнения: 3
Наскоро погледнах съдържанието на една боя Палете-амоняк и перхидрол Simple Smile ухххаааа взривоопасна комбинация Peace

# 18
  • Мнения: 1 289
Момичета, а какво ще кажете за 10 мин. на Лореал. Досега една мацка каза, че била хубава, но нетрайна.. По-нетрайа ли е от Кастинг?

# 19
  • Мнения: 84
Здравейте и от мен!!!
Присъединявам се към групичката на боядисаните коси.
Искам да споделя моя опит:с L`oreal Casting още на първото измиване и ми се белват корените Sad ;
с Палете се покриват изцяло белите коси но наистина е много силна за косата;моята взе да пада доста.
В момента имам още една опаковка от Палете и следващият път вече ще взема на L`oreal само че се замислям за амонячната newsm78.
Някой ще помогне ли със съвет Praynigкакво да правя. Praynig

# 20
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен!!!
Присъединявам се към групичката на боядисаните коси.
Искам да споделя моя опит:с L`oreal Casting още на първото измиване и ми се белват корените Sad ;
с Палете се покриват изцяло белите коси но наистина е много силна за косата;моята взе да пада доста.
В момента имам още една опаковка от Палете и следващият път вече ще взема на L`oreal само че се замислям за амонячната newsm78.
Някой ще помогне ли със съвет Praynigкакво да правя. Praynig

Лореал Кастинг не покрива белите коси, ако все пак искаш да продължиш да използваш продуктите ти препоръчвам да опиташ серията Преференс. Имат много натурални цветове и имам клиентки които я използват и цветовете и покривността са много добри.  Peace

# 21
  • Мнения: 1 289
roshavka - а на Преференс цветовете по-релни ли се получават отколкото на Кастинг-а? Например ако си сложиш кестеняво - черно миже ли да се получи?

# 22
  • Мнения: 3
roshavka - а на Преференс цветовете по-релни ли се получават отколкото на Кастинг-а? Например ако си сложиш кестеняво - черно миже ли да се получи?

Някои от цветовете на Преференс даже изсветляват малко, например на черна естествена или тъмно кестенява коса, може да се получи цвят на ниво светло кестеняв. Но ти препоръчвам да си взимаш кестеняво с цвят като номер около 5-6, за да избегнеш варианта да се получи много тъмен цвят.

# 23
  • Мнения: 1 289
благодаря ти, ще го имам в предвид Peace

# 24
  • Мнения: 84
Здравейте и от мен!!!
Присъединявам се към групичката на боядисаните коси.
Искам да споделя моя опит:с L`oreal Casting още на първото измиване и ми се белват корените Sad ;
с Палете се покриват изцяло белите коси но наистина е много силна за косата;моята взе да пада доста.
В момента имам още една опаковка от Палете и следващият път вече ще взема на L`oreal само че се замислям за амонячната newsm78.
Някой ще помогне ли със съвет Praynigкакво да правя. Praynig

Лореал Кастинг не покрива белите коси, ако все пак искаш да продължиш да използваш продуктите ти препоръчвам да опиташ серията Преференс. Имат много натурални цветове и имам клиентки които я използват и цветовете и покривността са много добри.  Peace


Благодаря!!!  bouquet
Аз си слагам синьо-черното .
  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт