Music Idol 3 - десета тема

  • 21 634
  • 395
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 269
Евъргрийните трябва да паснат на повечето от участниците! Дано стане готин концерт!

# 16
  • Мнения: 106
а някой знае ли заглавия, които ще се пеят?

# 17
# 18
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
А допълнителното условие, за което говореше Дони? какъв ли цирк ни готвят пак???

# 19
  • Мнения: 106
А допълнителното условие, за което говореше Дони? какъв ли цирк ни готвят пак???
"В края на шоуто на сцената за последен път ще се качи Виктория Димитрова. В риалити епизода в четвъртък ..." цитат. отговор на втория ти въпрос. Не е лошо да поканят и Соня, Ели, Дарко и Пламен. За да е честно към всички отпаднали.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 891
В инфото от сайта на btv е споменато съвсем бегло какво ще се пее.
Повече са наблегнали на двете М-та .  Sad
Дори не мога да предположа какво ще е допълнителното условие.
Надявам се това да са дуети и триа. Мисля , че е време айдълите да представят повече от една песен.
Все пак вече са само осем !

# 21
  • Мнения: 2 185
Аз пък мился, че е карайно време да спрат да пращат по 5 човека на елиминации....скоро всички участници ще бъдат сред застрашените  ooooh!

# 22
  • UK
  • Мнения: 3 959
Най вероятно като останат 6 ще пеят по две, иначе няма време за 16 песни. Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 1 891
За 16 песни няма време , разбира се. Но могат да направят трио , дуети. Да се раздвижат малко. Стига са си запълвали времето с Марин.

# 24
  • Мнения: 106
да. това шоу има определено нужда от раздвижване с повече и по-разнообразни песни. малко да се позабавляваме като на музикално, а не на ток шоу.
иначе догодина не само по-малко зрителска аудитория, ами и кандидати айдъли ще намалеят.
а на мен ми харесва форматът мюзик айдъл и искам да го гледам като такъв

# 25
  • Мнения: 7 263
За 16 песни няма време , разбира се. Но могат да направят трио , дуети. Да се раздвижат малко. Стига са си запълвали времето с Марин.

Имаме нова тема! Peace

Иначе напълно одобрявам да се включат повече изпълнения за сметка на елиминациите - смятам, че е по-добре вече да се номинират по 3-ма. И естествено за сметка на присъствието на двамата малоумници Twisted Evil, без чието присъствие само можем да спечелим  Shocked

# 26
  • в моя свят
  • Мнения: 849
  bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 747
Срам не срам,и аз тук Blush

# 28
  • Мнения: 2 631
За 16 песни няма време , разбира се. Но могат да направят трио , дуети. Да се раздвижат малко. Стига са си запълвали времето с Марин.

 Peace

В края на шоуто на сцената за последен път ще се качи Виктория Димитрова.       Tired ooooh!

# 29
  • София
  • Мнения: 5 783
За 16 песни няма време , разбира се. Но могат да направят трио , дуети. Да се раздвижат малко. Стига са си запълвали времето с Марин.

 Peace

В края на шоуто на сцената за последен път ще се качи Виктория Димитрова.       Tired ooooh!
нали ще се събират пари за нея  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт