Пералня Електролукс,има ли книга на Бг?

  • 2 073
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Преди почти две години пазарувахме от Технополис уреди за почти 6000 лв,и там същата работа.Консултантът ни обеща за всички уреди да имат книжки на български.Пристига стоката и познайте......нищо.
Половин година уредите не бяха използвани,че апартамента не беше готов.Пренесохме се през зимата и като я закъсах.Има неща,които не разбирам.Обадих се и такъв скандал им направих.В крайна сметка ми изпратиха преведени книжки на ел.пощата.Та така,длъжни са.

# 16
  • Мнения: 169
Понеже съм са работила в Техномаркет, искам да ви кажа следното. Мострите се сменят. Може да си купите пералня, която в момента не е изложена в магазина, но също да е била мостра. Бройките, които са мостри се преопаковат и се сменят с други. Предполагам, че това е практика на всички магазини. С цел стоката да не пожълтява или нещо от сорта. Оглеждайте си хубаво всичко, което си купувате, без значение от магазина. Но пък и не се плашете с тази дума мостра, все пак с мострата никой не пере, докато е в магазина. Аз лично харесвам да пазарувам от Технополис, заради по-добрите продавач-консултанти.
ПП Имам хладилник и сушилня, закупени от Техномаркет и двете бяха мостри и си работят перфектно.

# 17
  • Мнения: 1 820
Понеже съм са работила в Техномаркет, искам да ви кажа следното. Мострите се сменят. Може да си купите пералня, която в момента не е изложена в магазина, но също да е била мостра. Бройките, които са мостри се преопаковат и се сменят с други. Предполагам, че това е практика на всички магазини. С цел стоката да не пожълтява или нещо от сорта. Оглеждайте си хубаво всичко, което си купувате, без значение от магазина. Но пък и не се плашете с тази дума мостра, все пак с мострата никой не пере, докато е в магазина. Аз лично харесвам да пазарувам от Технополис, заради по-добрите продавач-консултанти.
ПП Имам хладилник и сушилня, закупени от Техномаркет и двете бяха мостри и си работят перфектно.

Да с мострата никои не пере,обяче като минат 10 деца/ като моето/ и да завъртят програматора например,стига. ooooh!Това че ти си изкарала късмет си е чист такъв.Знам е с техниката всичко е до късмет,обае малко от малко.Едно нещо нямаха в наличност,всичко е мостра  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт