Ясновидци 2 - трета тема!

  • 27 217
  • 387
  •   1
Отговори
# 30
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
  bouquet

# 31
  • Мнения: 83
Аз пък ходих при Марияна с майка си уж за мен а те започнаха да излизат неща за майка ми
за които и аз не знаех.Наложи се майка ми да излезе.Марияна ми обясни, че когато са близо двама души съдбите се преплитали и излизали неща и за двамата.След като излезе майка ми нещата си дойдоха на местата. За това един съвет. Ако ходите при Марияна влизайте по един за да не изпадате в конфузни ситуации като майка ми.
   
  И доволна ли си като цяло познава ли ?Ако си доволна ще ми напишеш ли някакви координати и колко взема  4е само при нея не бях ходила Grinning.Благодаря  предварително  bouquet

# 32
Аз пък ходих при Марияна с майка си уж за мен а те започнаха да излизат неща за майка ми
за които и аз не знаех.Наложи се майка ми да излезе.Марияна ми обясни, че когато са близо двама души съдбите се преплитали и излизали неща и за двамата.След като излезе майка ми нещата си дойдоха на местата. За това един съвет. Ако ходите при Марияна влизайте по един за да не изпадате в конфузни ситуации като майка ми.
   
  И доволна ли си като цяло познава ли ?Ако си доволна ще ми напишеш ли някакви координати и колко взема 4е само при нея не бях ходила Grinning.Благодаря  предварително  bouquet
Доволна съм да ти кажа. Бях занесла снимка на мъжа ми. Тя я гледа, гледа и накрая каза този човек в най-скоро време ще бъде на зъболекар, а той е човека с най- здравите зъби които съм виждала до сега. Още същата вечер докато вечеряхме му се счупи зъб и аз останах да го гледам
с изумление. (естественно не съм му казвала,че съм била на гледачка).Сега смятам пак да отида
за детето че нещо ме притеснява.  Ако имаш снимки  си носи.

Последна редакция: пт, 08 май 2009, 11:14 от Tatti

# 33
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
А някой има ли координатите  на Мариана на л.с!, ако може! Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 250
А някой има ли координатите  на Мариана на л.с!, ако може! Peace
И аз бих помолила за същото  Simple Smile

# 35
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Нещо предната серия не ме впечатли чак толкова, но признавам историята беше потресаваща.
Peace

# 36
  • Мнения: 83
А някой има ли координатите  на Мариана на л.с!, ако може! Peace
И аз бих помолила за същото  Simple Smile


И на мен ако може на л.с   bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 377
Цитат
А някой има ли координатите  на Мариана на л.с!, ако може! Peace

Може ли и на мен  Praynig Благодаря!

# 38
  • Мнения: 2 132
Май и бяха дали телефона по-назад в темата.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 891
Изтрит е от модератор. Не бива да се слагат телефони в тема.
Сега ви ги пускам на лични. Аз успях да ги хвана.  Grinning

# 40
  • Мнения: 97
kambana, колко пари взима марияна?

# 41
kambana, колко пари взима марияна?

Няма такса.Аз и оставих 30лв. но ми гледа за много роднини .Един час стоях при нея.

# 42
  • Мнения: 28
Цитат
А някой има ли координатите  на Мариана на л.с!, ако може! Peace

Може ли и на мен  Praynig Благодаря!
Може ли да  помоля и аз за координатите на Мариана, благодаря предварително.  Praynig

# 43
  • Мнения: 38
много хубава серия Simple Smile
изпитанието с животните не ми хареса кой знае колко ама иначе много ми хареса и не вярвам,че има нагласени неща Wink

Марияна,Михаил и Христо  Peace
дано вече да отпадне тази Василка,че само й забраняват да говори!то и аз по тази логика мога да стана ясновидец!как изобщо са я избрали  newsm78

# 44
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Да, тази серия беше по-лека за гледане от предишната.
Като гледах анонсите за следващата серия, останах с  впечатление, че пак някакви кървища ще гледаме. newsm78
Михаил изпъкна.  Peace Мариана - малко колеблива, Христо - слабичко се представи този път.
На второто изпитание ясновидците не познаха кой знае колко, но в първото и третото резултатите бяха задоволителни.

Общи условия

Активация на акаунт