Свети Георги ще помолим с нас по пътя да върви ... 04.05-10.05.2009г

  • 7 735
  • 182
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 965
Цамбур в новата празнична темичка,дано донесе на всички мнооого късмет и положителни емоции  Hug
Маринекс ,браво миличка много хубаво заглавие  Hug Hug Hug
Оле ще падне голямо черпене на 6тииии  Party
Ох аз нещо работната седмица пак я започвам много кофти,много ми е криво и нервно на работа,искам вече да си стоя вкъщи,не ми се ходи на работааааааааа  Cry Sad Sad
Лека вечер на всички  Hug


# 16
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Хайде и аз цоп в новата темичка Laughing
Аз също съм на работа тези дни ,но няма как все някой трябва да работи Wink
Много хубаво заглавие Маринекс  bouquet
 Ще имам нужда  Св.Георги да бъде с мен  тази седмица ще бъде важна , утре ще разбера какви съм ги свършила с инжекциите и какви фоликули съм издокарала newsm03
Лека вечер на всички Hug

# 17
  • Варна
  • Мнения: 730
Честита нова темичка, момичета!
Цоп и аз след вас.
Да ни е късметлийска и успешна, с помощта на Св. Георги Победоносец.

Честито на всички именници - да са живи и здрави.

# 18
  • Мнения: 1 732
цецито,гледам хубаво сте си изкарали на кръщенето,а малкия кръщелник е голям сладур.
стискам палци,бела и дживотинче! fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 19
  • Мнения: 491
 Здравейте и от мен в новата темичка, нали и при нас е празник днес и аз забравих, че е понеделник и май последна се записвам Wink
Иначе приятелски ви за завиждам за многото почивни дни, аз планувах за сега пътуване до БГ, което пропадна и много ми е мъчно Sad
Успешна седмица ви желая и лека вечер!

# 20
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Бела * късмет с издокарването на фоликулите  fingerscrossed
Цеци на кой му се ходи на работа бе? ooooh! Hug
Гледам има заминаващи - лек път,весело изкарване на празниците и приятна почивка  Heart Eyes Hug

# 21
  • Мнения: 180
Добро утро, момичета Hug
Сервирам ви кафенцето и изчезвам за Софето Wink

# 22
  • Мнения: 290
привет и от мен  Hug
тия дни нещо съм ги подкарала изцяло на почивка,не че ми е лошо де  Laughing
утре е хубав празник и за нашето семейство-милото има рожден ден,ама не е именник
на всичко отгоре е на работа и ще поотложим празнуването
чакам и приятелката ми да роди,мъничето нещо се покрива вече втори ден,ама то най-добре си знае кога да изплаче
приятни слънчеви дни ви желая ,и умната с хапването  Laughing

# 23
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Здравейте  Grinning
Аз днес съм с едно кофти настроение  ooooh! .....сама не мога да се трая,че и милото е у дома и как ще ме търпи и аз незнам  Confused
Я да си взема от кафето,че имам нужда  Mr. Green
Лек ден за сега Hug

# 24
  • Мнения: 1 062
http://www.youtube.com/v/nwSalVn0Muk&hl=en&fs=1
http://i47.vbox7.com/player/ext.swf?vid=bfb7f95d

Сливница, ето нещо за подобряване на настроението  Grinning



Последна редакция: вт, 05 май 2009, 13:28 от Black_rose

# 25
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Черна Розичке    Laughing Hug Hug Hug
Наистина много ме разсмя,страшна скица си  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 26
# 27
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Залъгвай ни,залъгвай ни Черна Розиче ,но да знаеш че няма да се измъкнеш така лесно........ Crossing Arms  Hug
Каде сте бе хора?? newsm78  Я драснете по един ред,искам отчет  Whistling Flutter Hug

# 28
привет и от мен. ние се скъсахме от скитане, сега ще се стягам за утре.  Mr. Green свеки има рожедн ден и отново ще пътуваме до Седемте престола и Черепишкия манастир.  Party утре ще има доста поводи и именяци, така, че предполагам всеки се стяга за гости или за път. от мен приятна вечер и  Heart Eyes  Hug  Grinning

# 29
  • Мнения: 619
Те всички са по разходки, екскурзии или стягат къщите за посрещане на гости затова е така празничко  Flutter
Ние днес цял ден бяхме на вилата на нашите и похапвахме агънце и сега пак ме е налегнал един мързел  Crazy Crazy Blush Blush Отивам да се изтягам на дивана и да гледам телевизийка  Flutter
Черна Розичке посмях се много да знаеш  hahaha hahaha А ти поне дай нишан колко време остана докато ни кажеш новината  Flutter Flutter Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт