Колко често сменяте бибероните?

  • 3 710
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 669
Аз сменях шишетата, заедно с бибероните. На месец и половина. Peace

# 16
  • Варна
  • Мнения: 389
Благодаря за отговорите!

То аз се сетих, че ние първо бяхме на най-малките шишета и аз на около 2 месеца замених със средните, че ядеше вече повече отколкото шишетата събираха.

Сега след като смених бибките, ще изчакам 2-3 седмици и направо ще купя нови.

# 17
  • Мнения: 2 334
Сменях и сменям на 3 месеца  Peace

# 18
  • Мнения: 346
Днес смених за четвърти път. Принципно имам идея да сменям 3-4 месеца. Последната смяна стана през месец, но причината беше, че шишето се спраска. Мисля, че докато не му пожълтее бибата няма проблем. Аз имам друг въпрос: кога да заменя шишето с биберон с такова, което има пластмасов накрайник. И докога може да се пие с биберон. Мой познат зъболекар за пореден път ми обясни, че това деформирало зъбите.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Аз ги смених на третия месец , въпреки че до тогава не ги бях използвала много често.Сега смятам пак да го направя и заради размера на биберона т.е. ще са ползвани около месец и нещо.

# 20
  • Мнения: 1 372
Сменях бибероните всеки месец докато дъщеря ми беше само на млечно хранене, след това на 2 месеца, а сега когато има само едно млечно хранене на около 3 месеца.

# 21
  • Мнения: 344
Биберона залъгалка на един , а на шишетата на три месеца.Така пише на опаковките им.И аз ползвам на Авент.

# 22
  • Мнения: 591
аз сменям на около 2 месеца, може и три, ако е за чай

# 23
  • Мнения: 1 512
Шишетата на Авент смених след три месечната им експлоатация и след шума около тях минах на стъклените шишета.

# 24
  • Мнения: 9 973
на 2-3м.

# 25
  • Мнения: 25
Сменям ги всеки месец.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 185
Бибероните на 2 месеца, а шишетата на 4!

# 27
  • Мнения: 83
на 2 месеца Grinning

# 28
  • вкъщи
  • Мнения: 704
на 3 месеца

# 29
  • Мнения: 83
силиконовите са по-добри

Общи условия

Активация на акаунт