Луда работа

  • 11 234
  • 117
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 405
Те това му е хубаво да имаш дълъг ник. Никой тин не ще се върже да пише толкова дълго.
Отделно дето в много сайтове няма толкова знакоместа за ник.

Te и без това повечето ще го напишат с грешки  Laughing

# 61
  • Мнения: 4 586
Ами аз си пишех с ник Wolf и се вкиснах на софийския боклукчия, но се оказа, че той е пръв.
Wolf 96 с Бугатито. Няма какво да му се сърдя.

# 62
  • Мнения: 1 517
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=118960

И това ако не е плагиатстване  Grinning

# 63
  • Мнения: 4 586
А, има и по-тежки случаи, абсолютно еднакви аватари, но в единия р -то е на латински.
Имаше и случай на откраднат аватар с надписа под аватара, много специфичен - Не отваряй, свеки е!

# 64
  • Мнения: 9 464
И аз съм уникална.Няма друга като мен!

# 65
  • Мнения: 593

Ох, виждала съм нейни публикации в други теми...

Как'Сийкеееееееее, имаш виртуална сестра-близначка!  Laughing

# 66
  • Мнения: 2 386
Прекръстих се.  Flutter Да съм адекватна на ситуацията все пак.

# 67
  • Мнения: 2 257
Прекръстих се.  Flutter Да съм адекватна на ситуацията все пак.

Much better! Crazy

На мен ми излизат Кени Джи, Али Джи, Джи Пи, но и "Джи Эм-АВТОВАЗ". Надявам се всичките, включително автовазът, да са се държали прилично, че нямам желание да чета глупости. За поведението на А. Джи имам съмнения само, но там представителят му за България Т. С. би могъл да пръсне светлина.


Ъххххх, какво е това нещо, което излиза на Джи-images?

# 68
  • Мнения: 2 386
Мисля, че Ан Джи, Джи.  Crazy Личи си кой не е в България..

Аз пък се харесвам, нека сега някой ми гепи ник-а.  Crossing Arms

# 69
  • София
  • Мнения: 2 430
За Ева на сцена наистина си е плагиатстване,но в повечето случаи съм срещала толкова разпространени никове,че е нормално да си намерите виртуален близнак/близначка.
Ако не се лъжа и Вълчо с дългият ник си има полусестра полублизначка във форума и по име и по аватар.
Но я си помислете колко имат ник desi,dessi и т.н. колко "мама на ...... "(ей това като го видя и се изприщвам)и други .Така,че...не се сърди човече,
....опс  май и това е ник Mr. Green

# 70
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ева в асансьор ми харесва повече, придава някаква мистичност на ника, кой асансьор, на кой етаж, така в асансьора си представям асансьора на моя блок, понеже като кажем "асансьора" винаги имаме предвид този на нашия блок или най много в офиса... Simple Smile Ева на сцена е пак такъв тип, ако беше на сцената нямаше да е толкова запомнящ се и ритмичен. Simple Smile

# 71
  • Мнения: 4 586
Ева в асансьор е по-еротише от Ева на сцена.
Ева на сцена е по-ексхибиционистично от Ева в асансьор

# 72
  • Мнения: 4 892
Аз мислех, че съм с уникален ник, но за съжаление тази година март се е пръкнала още една NinoTino, съдейки по аватара във форум "Заедно"....инам си кво, е жена.
Нищо, поне аз съм уникална, ако и ника да ми не е уникат!  Flutter

Последна редакция: вт, 05 май 2009, 23:20 от NinoTino

# 73
  • Мнения: 5 710
Много се смях, Ева на сцената на dupeto.bg:)))
Моят ник целият е 10cent's cafe&lounge , обаче беше дълго и хората се затрудняваха, затова остана само първата част.
Никът ми е микс от ник на една моя интернет любимка плс. моята любов към лоундж мюзик и кафе/капучино))) Изобщо е една луда работа, google нищо не показва. Предишният беше умалителното на името ми...

Последна редакция: вт, 05 май 2009, 23:21 от 10cent's

# 74
  • Мнения: 1 959
Един мъж ми казваше любовно така в дебелите ми периоди...
Мислех, че е уникално, докато открих този прочит на Ъпсурт,  с автор  J0_BaZuKaTa, ученик:

ko e tva .?!  6to taka be maco ve4e ne mi vikash iunak az sam byrzak i te obicham
lele mani me taq klati badjak izkam te pak na party u nas samo ti i az pile shareno davame gas na men takiva mi da kandy v rai papunqci ne celunati kakvo e brato neinto dupe zlatnata tolumba kaji mi glavna duma muci moa humor e guma na srama na muzika bavna tvoita bluza dava muza za akta imam nujda da hapna sega mi shtukna da kaja edna klukla kato tebe takava mufta madama izka da byda 6tedyr svari me s file ot akula v nesebar kogato digam para she te cunkam ti si shunka ne me gledai che sam sam na bra kolko BMW-ta izpih v teq krychmi vereme za hip hop v dybovi bychvi !!!!
Piiem peem pushim hrastalaci sushim madami gushim i dushim ma i sebe si she izpushim !~!

Как съм се набъркала тук, идея си нямам  Sick




Общи условия

Активация на акаунт