Vip Brother епизод 3 - Финалът

  • 75 654
  • 1 922
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 926
Av4e  Hug
Ей сега ще ги разровя в Ягодата

# 31
  • Мнения: 4 435
Карамелче стискам палци.

А ако може на мен някой да ми каже как да си правя тоя черен грим на очите, ще съм много доволна. Mr. Green Много ми отива, веднъж съм се виждала така, ама ме направи гримьор и естествено аз изобщо не гледах какво прави. Mr. Green

# 32
  • Мнения: 2 926
Av4e
с каяла най ми се получава чернилката  Mr. Green

Много ме дразнят тия като задават двора на най-интересното.... #Cussing out

# 33
  • Мнения: 413
Totally*Av4e , мерси за новата тема Hug
Значи в неделя е финалът, и кой ще заключи къщата Thinking, според мен Део или Софи Crazy

# 34
  • Мнения: 4 435
На мен ми е все тая кой ще я заключи щом няма да има награда.
Естествено имам своите предпочитания, ама няма да ги споделям.  Laughing Няма и да мога да гласувам, защото ще изпусна финала, ще го гледам после на запис. Crossing Arms



Av4e
с каяла най ми се получава чернилката  Mr. Green


Аз трябва да метна няколко погледа на темата.И да взема да изгледам клипчета във youtube, защото иначе няма да стане май.

# 35
  • Мнения: 483
mama 123   bouquet
Totally*Av4e  аз,аз...имам точно този цвят рокля....


Ей сегаа слагаше на Тодор от него, и му видях опаковката. Аз обаче ползвам гланцове, и не съм наясни с червилата и по опаковката не мога да го позная.Но все пак ако ще е някаква помощ, което ме съмнява де  Blush, цялата опаковка е като метална, т.е. сребриста.И капачката, всичко. Ако можеп да разбереш на коя марка са така предполагам бързо ще го откриеш.
Червилата на Clinique са в такива опаковки - пример http://www.shinygloss.tv/clinique%20lipstick.jpg , но имат и други видове. Иначе и на мен много ми харесва грима на Преслава.

# 36
  • Мнения: 4 435
Обаче това беше в гладка опаковка.

# 37
  • Мнения: 419
И да се оплача, аз ще го пропусна финала, понеже имам изпит тоя уикенд, и докато е финала аз ще си се прибирам от Варна. Mr. Green
Вместо запис споделям същата съдба с изпитите, даже при мен са два  ooooh!.
Обаче се надявам да се прибера до вечерта  Whistling.

# 38
  • Мнения: 4 785
И да се оплача, аз ще го пропусна финала, понеже имам изпит тоя уикенд, и докато е финала аз ще си се прибирам от Варна. Mr. Green
Вместо запис споделям същата съдба с изпитите, даже при мен са два  ooooh!.
Обаче се надявам да се прибера до вечерта  Whistling.

Включете и мене в кюпа  ooooh! Сега в четвъртък имам един много тежък, а материала няма научаване - довечера ще гледам брадъра май с половин око.... а финала и в нас да съм си не знам ще ли да издържа 8 часа - тия хора полудяха  Crazy

# 39
  • Мнения: 46
 И аз да се запиша   Blush Поздрави за линка в you to be,отивам да се ровя,че доста епизоди съм изпуснала.Ав4е не ти правя четки,но трябва да ти се признае,че те бива в оформлението на темички. Маме и теб също  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 2 388
Стига с тези записи! Naughty

Запис. Mr. Green

Какъв 8-часов финали? Гледам и не вярвам на ушите си!

# 41
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Чета-а-а ви  bouquet

# 42
  • Мнения: 4 435
И да се оплача, аз ще го пропусна финала, понеже имам изпит тоя уикенд, и докато е финала аз ще си се прибирам от Варна. Mr. Green
Вместо запис споделям същата съдба с изпитите, даже при мен са два  ooooh!.
Обаче се надявам да се прибера до вечерта  Whistling.

Ти хубаво ще се върнеш вечерта, ама той щом е 8 часа, сигурно ще почне към 16-17 часа. Mr. Green

MeganFox благодаря ти.  bouquet Както и на всички други момичета.

Карамелче, от няколко дни искам да те питам, ама все ме е срам- ти ли си на аватара? Blush

# 43
  • Мнения: 2 388
MeganFox благодаря ти.  bouquet Както и на всички други момичета.

На мен също, защото си го помислих, но не го написах, че ей сега ще се надуеш Whistling  Heart Eyes

п.п. И не съм аз на аватара, не питай. Mr. Green

# 44
  • Мнения: 4 435
MeganFox благодаря ти.  bouquet Както и на всички други момичета.

На мен също, защото си го помислих, но не го написах, че ей сега ще се надуеш Whistling  Heart Eyes

 Joy Joy Joy
Добре че не си го казала, че съвсем щях да полетя. Joy Heart Eyes
Пък да знаеш как се нацапотих с черно.  Party Брех, аз съм можела да бъда и секси бе...не само сладка. Mr. Green
И за аватара не се прави, всички знаем че си ти това.

Общи условия

Активация на акаунт