Тема за любителите на азиатските сериали :)

  • 37 385
  • 407
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 6 782
звездичка ,много ти благодаря   bouquet .Почвам да тегля  Hug .

# 361
  • София
  • Мнения: 547
Шмети, Звездичка, радвам се да видя познати физиономии Hug

# 362
  • Мнения: 959
Шмети, Звездичка, радвам се да видя познати физиономии Hug

Литъл ...и т.н. ... едвам те познах  Mr. Green  Joy
И ние се радваме да те "видим"  Hug

# 363
  • Мнения: 7 914
Малката Черна Шапчица
с новият ти облик не можа х да те позная Hug

# 364
  • София
  • Мнения: 547
 Hug смених снимката, а името преведох за улеснение Grinning

сега да се отчета - току що догледах Boys before/over flowers и направо съм размазана - скъсах се от плач на 24 и 25 епизод Cry - случвало се и друг път да пусна някоя сълзица на филм, ама така не съм плакала досега Shocked

в момента съм в чуденка какво да загледам newsm78 - искам да е нещо подобно - смесица м/у драма, романтика и комедия и пак да показват страхотни дрешки Heart Eyes

# 365
  • Мнения: 7 914
Малката Черна Шапчица
как си с английския език? Thinking
понеже тогава диапазона многоооо се разширява Crazy


момичета, аз съм напълно размазана просто няма такъв сериал откъм сюжет  за Black&White говоря... остават ми 3 серии... но е невероятен... жалко само, че няма достоен откъм актьорска игра партньор на Вик, но поне е симпатично момчето и не отказва от гледане Mr. Green

# 366
  • Мнения: 959
Аз най накрая приключих с Goong и сега се хвърлям на Снежната кралица ...  Party

Спойлер -Двореца в чуденка останах, накрая - кога направиха бебето - с целувката ли, с кое ли?!  Mr. Green

Литъл да знаеш, че има много хубави филми - избора е огромен. На мен ББФ си ми остава фаворит - много силно и хубаво филмче ...  Simple Smile Аз не съм гледала и много де - но от тези който съм гледала - бих ги подредила така ... :  Goong (има хубави дрешки  Sunglasses - смесица е от драма, романтика и комедия) - Time.of.Dog.and.Wolf - 5 : Марс - 4 + :започнах преди време Over the Rainbow - гледах първа серия и не продължих на татък  Rolling Eyes .... и май това са ... гледаните от мен ...  Crazy

Последна редакция: пн, 06 юли 2009, 12:16 от Schmetterling

# 367
  • Мнения: 7 914
Schmetterling
Time.of.Dog.and.Wolf - 5 : Марс - 4 +
newsm09
Марс след  Time.of.Dog.and.Wolf  и след гунг предполагам  smile3544 smile3544
 сещам се защо...ама категоричноно не съм съгласна Mr. Green
 да слагаш веднага 5 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
олелеееееееее 4  newsm09

# 368
  • София
  • Мнения: 547
снощи загледах Mars - яко е филмчето, ама засега още не ме е грабнало - правилно ли съм разбрала: главните актьори(Вик и Барби) са главната двойка в тайванската версия на Hana Yori Dango newsm78 - ако е така, след Mars знам какво ще гледам Mr. Green
как съм се зарибила, не е истина направо ooooh! Grinning

Шмети, Снежната кралица не е ли много мноого тъжен (четох нейде из резюметата)..?

я кажете, в BOF , Джан Ди и Ка Юл казваха нещо като поздрав "сънбе" или "сонбе" - какво точно значи newsm78

# 369
  • Мнения: 959

Испуснала си  една голямаааааааа подробност - сложила съм и + след 4  Mr. Green От мен, стига им толкова ...  Sunglasses

Шмети, Снежната кралица не е ли много мноого тъжен (четох нейде из резюметата)..?

ами може и да е тъжен, но бил хубав ... ще го почна пък ще видим  Rolling Eyes ...

# 370
  • София
  • Мнения: 399
снощи загледах Mars - яко е филмчето, ама засега още не ме е грабнало - правилно ли съм разбрала: главните актьори(Вик и Барби) са главната двойка в тайванската версия на Hana Yori Dango newsm78 - ако е така, след Mars знам какво ще гледам Mr. Green
как съм се зарибила, не е истина направо ooooh! Grinning

Шмети, Снежната кралица не е ли много мноого тъжен (четох нейде из резюметата)..?

я кажете, в BOF , Джан Ди и Ка Юл казваха нещо като поздрав "сънбе" или "сонбе" - какво точно значи newsm78
sunbae - обръщение към съученик от горните класове, подобна дума "старши", но отново на български няма превод, защото не използваме такива обръщения- цитат от easternspirit.forumandco.com

# 371
  • Мнения: 65
я кажете, в BOF , Джан Ди и Ка Юл казваха нещо като поздрав "сънбе" или "сонбе" - какво точно значи newsm78
ами някъде из филма го превеждаха в скоби4ки като батко Simple Smile

# 372
  • Мнения: 7 914
MisKapriz
 сънбе/сонбе е тов, което е пуснала katomova ... батко е оппа, но пак е уважително обръщение към по-възратсен от тежената мъж, но може и да са дори гаджета и тн Peace  четох, че жена да се обърне към мъж с оппа, псоледния се разтапял -  толкова с клюклю-то Mr. Green
 та мисълта ми е, че има разлика Peace


Schmetterling

 да бре +... поне се обоснови защо.... че да се хвърля в битка Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Малката Черна Шапчица

 много хора казват, че реват ан Снежната кралица.. аз специално не успях да се просълзя... чак най на края се трогнах повече от колко вече очаквах Flutter
 но филма определено си заслужа и то много Peace

мдаааа и там участват Peace и аз ще почна Метеор гардън, ама понататък, че първо имам няколко други набелязани... а този си е доста дълъг Flutter

# 373
  • Мнения: 65
звездичка, права си  Peace
ама я казваите до къде има превод на тоз сериал My girl, 4е съвсем се омотах в търсенето  newsm78

# 374
  • Мнения: 959


Schmetterling

 да бре +... поне се обоснови защо.... че да се хвърля в битка Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Няма да се хвърлям в битка, ама да обЯснА ...  Mr. Green Споилер Марс на първо място, не ми хареса прекаленото фокусиране върху лудоста на онзи индивит(забравих му името), беше силно подтискащо  Tired ... на второ място, мисля, че като сила на игра на актоьрите от другите филми гледани от мен - превъзхождат повечето актьори в Марс  Sunglasses.... и на последно място и всъщност не е никак важно, но за мен беше дразнещо, слагам и качеството, озвучаването и т.н. подробностите около филма ... та сега ме караш да се замисля дали пък не им дадох висока оценка  newsm78 Mr. Green

 Heart Eyes










Общи условия

Активация на акаунт