Мадами - сладурани ще гушкат пролетно-летн

  • 12 177
  • 290
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 349
 spoko Не се извинявай. Всичко ще е наред, ще видиш. Поста ти ме трогна до сълзи- подкрепям те с две ръце.  bouquet
 

# 61
  • Мнения: 213
Мамо Цоци  lovekiss family6

Момичета, току-що гинекологът ми върна обаждането, много точен човек  Peace Потвърди ми, че като съм в цикъл нищо не правим, каквото съм направила до вчера със свещичките, това  Grinning Другата седмица като ме види ще прецени, а утре ще ми провери и резултатите в Интернет  Peace Олекна ми, ровя се цял ден след като му звъннах и нямаше обхват  Simple Smile

Адашката беше писала, че са решили да подранят с бебчето   bouquet Браво!  Hug

Аз още не съм решила - можем да действаме от есента, а може и по-рано  Peace Много е голяма вероятността да се върнем за постоянно в София с мъжа ми - все мрънка, че иска да сме на място, на което се чувства съвсем като у дома си  Grinning Пък след години можем да сменим това "у дома" и да отидем на острова на ротационен принцип  Mr. Green

Назначението му в Истанбул приключва в края на годината, така че като организирате срещи ще мога да ви виждам по-често   bouquet

Последна редакция: ср, 06 май 2009, 17:27 от ThracianLina

# 62
  • Мнения: 349
Линче браво на твоя доктор. Ех, ако повечето бяха такива...... Стискам палци за добри резултати.

# 63
  • Мнения: 213
Цвети  Hug Наистина много добър  Peace Спокойна съм като знам, че го познавам  Simple Smile Сега ще трябва да му търся книга от моите, не се интересува, че бил изчерпан тиражът  Grinning

Сигурна съм, че с всички ни всичко ще е наред  Peace

Много ти благодаря за палчетата!

# 64
  • Мнения: 6 012
Мамо Цоци,няма за какво да се извиняваш Hug
Цвети да по време на бременността работих в дневен център,но беше много отдавна,а сега съм в хр.магазин.

# 65
  • Мнения: 1 768
Добър вечер  Party

Адашке,не разбрах какви изследвания чакаш от доки и защо изчакваш с бебока.  Hug

Кефя се на мама Цоци.Оправна мадама си.Възхищавам ти се безкрайно много.  Hug Да са ти живи и здрави дечицата.  Heart Eyes

Мацки,днес бях на маникюр-американски.Сложих си отново изкуствени нокти,със сини перли и ми нарисуваха и цветенца.  Flutter Много сладко стана.Лошото е че на всеки четири седмици трябва да ходя да ги подменям,понеже  моите нокти растат отдолу.  Blush

# 66
  • Мнения: 177
Веси, честит маникюр.

# 67
  • Мнения: 349
Здравейте. Момичета със ужасни болки в гърлото съм  Confused, и незнам какво да пия и какво не Confused

# 68
  • Мнения: 11 607
Здравейте. Момичета със ужасни болки в гърлото съм  Confused, и незнам какво да пия и какво не Confused

Лукчета, ментови бонбони, чай от липа или лайка, гаргара пак с чай........

Момичета, благодаря ви за милите думи! Hug Hug Hug HugНе зная обаче дали ги заслужавам.....Но знам,че искам всички вие да видите 2-те чертички скоро, съвсем скоро.........

Записах си най-накрая час за лекар - 13.05. - следобед. Днес си направих нов тест - втората чертичка е много, много по-ясна......Разликата между първия и този тест е очевадна.


Марси, благодаря за готовността Hug, но нещо тази седмица до края ни се очертава доста напрегната, имаме доста проблеми за разрешаване, които обаче не се знаят дали въобще ще се разрешат......Днес и утре абсурд да мога да отива някъде, а и като се обадих за час ми казаха,че най-ранния ден е 13-ти........

# 69
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Добро утро,
сипвам по едно кафенце за събуждане, а за Цвети чайче, та дано и мине гърлото. Wink

Мама Цоцоланка при кой доктор си записа час. И аз мисля да отида някъде на профилактичен преглед, но още се чуя къде. newsm78
Дано проблемите да се решат.
Лек и приятен ден на всички, а скоро в темичката ни и нови две чертички да се появат. Wink

# 70
  • Мнения: 213
Добро утро, момичета!  Hug

Цвети, оправяй се бързо! И звънни на лекарката за съвет, като допълнение  Hug

Мамо Цоци, радвам се, че вече си се решила.  Peace

Хубав ден, момичета!   bouquet

# 71
  • Мнения: 349
Благодаря за съветите момичета  Hug. Мамо Цоци тъкмо ще си се вижда хубавичко на 13 точицата  Praynig

# 72
  • Мнения: 213
Мамо Цоци тъкмо ще си се вижда хубавичко на 13 точицата  Praynig
И аз точно това си мислих  Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 20
Здравейте момичета
Най-накрая се прибрахме в Търново.  Почивните дни ги изкарахме при свеки на село. Имаше това онова за оправяне по къщата, та че не си починахме особенно, но все пак малко променихме обстановката.
Незнам какво да мисля, на последните нощни, които бяха на 3 и 4 ми беше адски лошо - та чак колежката се чуди кво да ме прави, а от два дни ме болят гърдите, кръста и усещам някакво напрежение ниско долу  в яйчниците. Та незнам дали съм изстинала нещо, ще ми идва ли , какво ли..............
За тест ми е много рано още-мисля си, че и за симптоми ми е рано, но кой знае...
Ще изчакам още малко, по график трябва да ми дойде около 16 - 17 . Като наближи  ще му мисля. дотогава остава да гадая... newsm78

# 74
  • Мнения: 1 768
Добро утро,момичета!

На закускатааа!

Оф,пия я тая фолиева по 800,дано не е вредна само.Но съм малко притеснена.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт