Фон дьо тен - 6

  • 46 162
  • 462
  •   1
Отговори
# 420
  • UK
  • Мнения: 1 933
Моята кожа е суха на бузите и леко лъщяща на носа и брадата, особено в жегата, но този фон дьо тен много уеднаквява тена. Където ми е суха кожата, обикновено не слагам много грим,защото започва леко да се лющи, но с Армани-то слагам навсякъде и няма такъв проблем. Аз ти го препоръчвам.

За този в бурканчето- това ли имаш предвид?

Пише, че е за всякакъв вид кожа, предполагам с по-голяма покривност от Face Fabric-a, който е по-лек и ежедневен. Не съм го ползвала и нямам информация за него. Знам само от моя приятелка, която е консултант за Армани тук, в Италия, че цялата им серия грим е една от най-добрите предлагани. Да не излезе, че е пристрастна- тя работи и за Lancome, Helena Rubinstein, YSL и Biotherm  Sunglasses. Досега със съвет не ме е подвела.  Grinning

# 421
  • Мнения: 451
От доста време се каня да поръчам един фон дьо тен на Армани newsm78 този подходящ ли е за суха кожа или другия на армани, който е в бурканче е за суха кожа  bouquet
Luminous Silk  е по-добър за суха кожа, според мен. Този ще ти дойде малко прекалено матиращ.

# 422
  • Мнения: 6 636
В нета някъде предлага ли се с доставка до БГ?

# 423
  • Мнения: 63
От доста време се каня да поръчам един фон дьо тен на Армани newsm78 този подходящ ли е за суха кожа или другия на армани, който е в бурканче е за суха кожа  bouquet
Luminous Silk  е по-добър за суха кожа, според мен. Този ще ти дойде малко прекалено матиращ.
Hug Точно за него се интересувам - много благодаря   bouquet и той ли е толкова добър като този, който е описан по-горе. empress, преди време беше дала линк на един сайт, от който можеше да се поръчва онлайн козметика на Armani и имаха доставка до Бг - удобно ли е да те помоля пак да дадеш линка - спомням си, че имаше козметика и на Thierry Mugler и други интересни неща Heart Eyes  bouquet

# 424
  • Мнения: 451
Само в www.saks.com, мисля. И в Ибей.

# 425
  • Мнения: 451
Stefi_82, за Сакс бях говорила  bouquet А Luminous Silk  e различен от face fabric, вторият е с доста слабо покритие, по-скоро като цветен овлажнител. Имат и различни завършеци - като вече споменах, Face Fabric матира и стои по-сухо (колкото по-голямо количество използваш, толкова по-матово стои), а Luminous Silk -  по-"озарено" (хидратирано, мазно).

# 426
  • Мнения: 63
Stefi_82, за Сакс бях говорила  bouquet А Luminous Silk  e различен от face fabric, вторият е с доста слабо покритие, по-скоро като цветен овлажнител. Имат и различни завършеци - като вече споменах, Face Fabric матира и стои по-сухо (колкото по-голямо количество използваш, толкова по-матово стои), а Luminous Silk -  по-"озарено" (хидратирано, мазно).
супер си, много ти благодаря  Hug Hug Hug точно за този сайт питах.
 да те попитам ти luminous silk ползвала ли си го и как са цветовете, защото ще поръчвам онлайн и се колебая между 5.5 и 6 и нямам абсолютно никаква представа дали са тъмни или светли - в Бг няма продукти на марката   newsm78
сега се загледах и в продуктите на mugler - има интересни неща.
sl  Hug ползвала ли си това http://www.saksfifthavenue.com/main/ProductDetail.jsp?PRODUCT%3C … 3012&ev19=1:6
можеш ли да покажеш коректора, за който беше писала  Flutter  bouquet

# 427
  • Мнения: 451
Това от линка не съм го ползвала, а за коректора беше споменала sl, май. Би трябвало да е този:
 линк
За цвета на фдт-ена на Армани...Наистина не знам кой цвят да ти препоръчам. Аз ползвам # 4.5 - # 5. В нета има снимки само на Lasting Silk,  а те се различават. Lasting Silk  е по-светъл заради слънцезащитата.
Ето една сравняваща таблица, може да ти е от помощ:
http://members.lycos.co.uk/chiaxx/userguide.html

# 428
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Това от линка не съм го ползвала, а за коректора беше споменала sl, май. Би трябвало да е този:
 линк


 bouquet да този е но е  само 11гр
много съм доволна и от това на тиери
http://www.saksfifthavenue.com/main/ProductDetail.jsp?FOLDER%3C% … UID=1246906998321
за мен определено е по добро от о4ната линия в буркан4е на МАК...
о4арована съм и  каял бордо
http://estilo.es.msn.com/Belleza/Tendencias/galeria.aspx?cp-docu … &imageindex=2

Последна редакция: пн, 06 юли 2009, 22:16 от sl

# 429
  • Мнения: 6 636

Мнение за тази база?

# 430
  • Мнения: 63
Точно я привършвам, само че в черно шишенце, пак лилава...Докато не смених няколко различни бази не бях сигурна, че е толкова добра, но сега, смело мога да кажа, че е страхотна база. Икономична е-доста време изкарах с нея при почти всекидневно използване, заглажда, след нея фон дьо тена седи страхотно на лицето. Следващата мисля да е зелената на Смашбокс  Flutter ти откъде я поръчваш   bouquet

# 431
  • Мнения: 6 636
 stefi_82 от Ибей поръчвам.
За мазна кожа става ли?

# 432
  • Мнения: 63
stefi_82 от Ибей поръчвам.
За мазна кожа става ли?
Аз съм със суха кожа и ми е ок, но според мен е подходяща за всеки тип кожа. Доколкото знам, в зависимост от това какъв ефект търсиш си избираш съответно и цвета на базата. Аз, още преди да я поръчам си бях наумила да пробвам зелената, но поръчах лилавата база Flutter скоро ще поръчам една база, сега я редувам с тази на Clarins и ако трябва да съм честна-първата за мен е по-добра, но това е строго индивидуално  bouquet Hug

# 433
  • Мнения: 162
А какви са всички разновидности на Смашбокс-а и кой цвят за какво точно е? newsm78

# 434
  • Мнения: 63
А какви са всички разновидности на Смашбокс-а и кой цвят за какво точно е? newsm78
тук е описано за трите цвята : http://www.sephora.com/browse/product.jhtml?id=P78811&cm_mmc … ode=20-22626101-2
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт