128 ДЕ. Огледалце, огледалце, я кажи кой е по-по-най, не ме лъжи!

  • 13 619
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 315
Вечке, с кого ще се срещаш? Да не пренасяш тревата на СМ до Заарско?
Партийна тайна. По-скоро маймунска. Ще правим хор - "Бодра смяна". Дано се чуе от Заарланд до столицата. Mr. Green

# 16
  • Варна
  • Мнения: 153
Привет-мвриет,

Днес моето малко момченце порастна с още една годинка,и е вече на цеееели-2 Laughing
ghttp://media.snimka.bg/2882/012018737.jp,тортичката,която му спретнах.

Черпя и вас beer2,пийте едно за негово здраве и му стискайте палци утре като влезем,
бързо да излезем с добри резултати от болницанта.

# 17
  • Мнения: 638
 Grinning Сложих да готвя и скокнах пак тук!
Дианжели,да ти е жив и zдрав сина,много да ви радва и слу6а!Дано има добри новини на иzлиzане от болницта!
Вечерница©,де4ицата са големи сладури!

Редактирам се,Дианджели ,линка не се отваря!

Последна редакция: вт, 05 май 2009, 16:34 от Sesiliq

# 18
  • Мнения: 1 049
Значи аз ще сьм май най-шантавата, щото щях да ставам пилот. Ама завьрших Консерваторията, затова сьм и най-музикалната  Wink И с най-хубавия глас (еееех кьде по-хубав от този на Мадона) smile3533   smile3534

Дианджели, да ти е живо и здраво момченцето и да расте много щастливо и обичано!   newsm67

# 19
  • Мнения: 3 521
и му стискайте палци утре като влезем,
бързо да излезем с добри резултати от болницанта.

 fingerscrossed

# 20
  • Мнения: 1 190
Дианжели, честит ви рожденник, дано всичко приключи добре Hug

Някой питаше накъде ще пътуваме - като за начало към Хайлброн, после ще сме пак наоколо Sunglasses

# 21
  • Мнения: 11 315
Значи аз ще сьм май най-шантавата, щото щях да ставам пилот. Ама завьрших Консерваторията, затова сьм и най-музикалната  Wink И с най-хубавия глас (еееех кьде по-хубав от този на Мадона) smile3533   smile3534


О. колега! Какъв клас си завършила? (аз тук уча, че късно схванах къде ми е силата)

# 22
  • Мнения: 2 907
А аз съм на-голямата пияница. Дори и на Мата ще и е трудно с мен  Mr. Green

Дианджели, честит ти пораснал син!   bouquet

# 23
  • UK
  • Мнения: 3 959
Все ще казвам и все забравям, линка към профила на mayarm02 не е линк към профила на mayarm02 ами към някакъв друг сайт. Simple Smile

Не някакъв, а Ескада. Дори и малка би трябвало вече да ги разбираш тези неща! ако не - крайно време е да започнеш!
Да де, ясно, че Ескада, но не е БГ-Мамма, все пак. Simple Smile Не беше, де. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 049
Значи аз ще сьм май най-шантавата, щото щях да ставам пилот. Ама завьрших Консерваторията, затова сьм и най-музикалната  Wink И с най-хубавия глас (еееех кьде по-хубав от този на Мадона) smile3533   smile3534


О. колега! Какъв клас си завършила? (аз тук уча, че късно схванах къде ми е силата)

Майсторски   Wink но по пиано, не по пеене.   Hug

Последна редакция: вт, 05 май 2009, 17:46 от Iva_T

# 25
  • Мнения: 7 605
Aз па съм най-най-най  Flutter

# 26
  • Мнения: 9 052
мей би,  мей би  Wink аз пък сега ще отслабвам и после да видим   Sunglasses

# 27
  • Мнения: 1 584
 Laughing

Снимки

Предварително се извинявам за качеството, но не са мои снимките - този път дори и от снимане си почивах Wink

# 28
  • Мнения: 1 687
diangeli да ти е живо и здраво момченцето и много да ви радва.  newsm59
Тортата е страхотна  Hug Браво   bouquet
Дано резултатите са добри.  Praynig

# 29
  • Мнения: 638
И аz видях тортата,малко пораzместих някои букви и трьгна линка.

Общи условия

Активация на акаунт